Redizajniran sajt mobilmaxi.com

šta je novo na sajtu mobilnisvet.com?
Pravila foruma
Ovaj deo foruma je namenjen raznim obaveštenjima koja se odnose na Mobilni Svet i samo urednici mogu da otvaraju nove teme. Članovi imaju mogućnost komentarisanja ali ne i da naknadno menjaju postove.
Milos

:)

Post od Milos »

Imam samo reci hvale na vas racun, jako lepo i zanimljivo izgleda! :D

Djole
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 11. Mar 2003. 18:25
Lokacija: Beograd

Super sajt ;-)

Post od Djole »

Sajt stvarno izgleda odlicno, rekao bih da je bolji i sadrzajniji od GSM Arene i slicnih sajtova. Sigurno cu ga veoma cesto posecivati i preporucivati drugima, narocito kada se budem odlucivao za kupovinu novog telefona. Sigurno je da ce biti merodavnije misljenje korisnika sa nasih prostora o tome kako se neki telefon pokazao kod nas, nego svi oni hvalospevi telefonima na stranim sajtovima koji nekada ne odgovaraju realnom stanju stvari. Na pocetku, za sada, samo reci hvale... a kasnije mozda i neka kritika... da se webmaster ne uobrazi :D

pravo u raj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 20. Jun 2003. 23:16

Post od pravo u raj »

ovako, sajt je mnogo dobro uradjen za nashe uslove, ali mislim da ga radite na ugled gsmarene. To nije nista loshe :) naprotiv... to je bas bas... svaka vam chast i nastavite i dalje tako...
Ako vam trebaju neki saradnici setite se i mene :) POZ

adzorg

Sajt je strava samo ...

Post od adzorg »

Sajt je izvanredan, fali mu samo nekih testova za mobilne ... ako nemate vremena sigurno ima saradnika koji bi to slali, znaci da se cuje misljenje o telefonu u praksi.

Jos nesto ... cenovnike treba azurirati.
Javlja se napr. Nokia 6610 (jedino sam nju proveravao) po ceni od 225 eura i 230 eura, kada pozovem prodavnicu kazu da ga nema i da odavno nisu ni imali taj model

Odgovori