Još rigoroznija kontrola cena i lagera!

šta je novo na sajtu mobilnisvet.com?
Pravila foruma
Ovaj deo foruma je namenjen raznim obaveštenjima koja se odnose na Mobilni Svet i samo urednici mogu da otvaraju nove teme. Članovi imaju mogućnost komentarisanja ali ne i da naknadno menjaju postove.
Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

ja bih samo zamolio da proverite specifikiacije svih telefona, jer ima dosta netacnih podataka, a pritom - pretrazivac ne izbacuje lepo kada se pod stavku - OS overi "smartphone"
There is no knowledge that is not power

mojne
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 01. Okt 2007. 13:31

Post od mojne »

izbaciti iz cenovnika prodavnicu -Logic shop 011 / 262.00.24 - Nikole Spasića 3- jedina istina kod njih je da se tako zovu.(spuštaju cene u oglasima....)

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

mojne, svaka ti cast, doso si juce i odma bi da zatvaras radnje. Probaj ti licno da odes u tu radnju, a ne da zoves preko telefona, bice cena drugacija 100%.
5130+Koss the plug....

masni
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 03. Avg 2009. 20:58

Post od masni »

danas 03.08 zvao sam radnje
1) teleko +
2) tehnomobile
3) handy
4) Intercom
pitao za telefon Samsung C170 i Sonyerikson k220 i nijedna od navednih radnji ga nije posedovala. tehnomobile cak i na sajtu ima postavku da poseduju taj telefon, ali ga nemaju. Mislim da ga ovde ne poseduje ni jedna radnja

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Re: Još rigoroznija kontrola cena i lagera!

Post od Tacty »

da malo oživimo priču. kontrola nije baš uspela do sada. svratih pre neki dan u radnju telekom+ da pogledam neki telefon. na sajtu nema šta nemaju, a u radnji dve devojke, nekoliko futrola, i tri telefona. naravno, nemaju većinu onoga što oglašavaju a uvek su među najjeftinijim "radnjama". katastrofa.

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Одг: Još rigoroznija kontrola cena i lagera!

Post od pelleruma »

Pretpostavljam da imaju "ispod tezge",i rade po narudzbini,kao i mnoge radnje.
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Re: Još rigoroznija kontrola cena i lagera!

Post od Tacty »

ma kakva tezga, ja pitao za konkretan telefon koji oglašavaju, sa sve cenom, itd, i naravno da ga nemaju, niti su pokazali bilo kakav nagoveštaj da bi mogli da ga nabave...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Re: Još rigoroznija kontrola cena i lagera!

Post od Ninolina »

Tacty, odavno sam ja o njima vec pisala...:-) Uvek prvi imaju na sajtu ponudu sa cenom za uredjaj koji se tek pojavio a kad ih pozoves uvek kazu da tek sto im nije stigao i to je umelo da traje i nedeljama...:-) Secam se da sam jednom bas cekala da se pojavi jedan tel i naravno da su ga prvi okacili na sajt al ga dugo nisu stvarno imali u ponudi. Valjda misle da tako privuku kupce za tel koje imaju ali mene su bas odbili. Nikad njihovu ponudu ne gledam ozbiljno.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Re: Još rigoroznija kontrola cena i lagera!

Post od Zligor »

kazem ja, samo ove ovlascene reklamirati (iako sam veliki protivnik istih) i cene u dinarima, ne zivimo u cg ili eu. sa direktnim linkom ka modelu. to vise prilici ozbiljnom sajtu kao sto je ms

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Re: Još rigoroznija kontrola cena i lagera!

Post od VeNoM »

ima jedna stvar koja tu meni smeta kada je cena u evrima.
ovako...npr mob košta 100€ i ta je cena na sajtu.pozove se imate imamo koliko toliko.ok ode se tamo
izvolite 100€ e pa ne primamo evre trebaju dinari.zamenite pa dodjite.ok zamenimo po jednom kursu dodjemo a mob računaju po drugom i praktično taj mob nije npr 11300 din nego 11600 itd.
tako da je Zligorov predlog dobar po pitanju cena.
inače imao sam prilike jednom ovako da kupim mob i rekao sam im lepo menjam ovo u dinare donosim priznanicu i šta mi oniu daju vi to uzzimatze.ok?ok!bili su fer.mada obično nisu.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Još rigoroznija kontrola cena i lagera!

Post od sugarcoated_ass »

VeNoM, zato se moja keva izbezobrazila pa je najcesce uzimala telefone u radnji prekoputa koje se nalazi menjacnica... :lol:

Andrea1986
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 07. Jun 2012. 13:34
:: sony ericsson xperia

Re: Još rigoroznija kontrola cena i lagera!

Post od Andrea1986 »

I ja mislim da je odličan potez!Tako bi trebalo da se poboljsa kvalitet pruzenih informacija!

Jova988
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 07. Jun 2012. 14:21
:: HTC

Re: Još rigoroznija kontrola cena i lagera!

Post od Jova988 »

VeNoM, dobrati je ta fora, skroz je korektno da tako računaju kurs korektno :)

rale8282
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Čet, 07. Jun 2012. 12:12
:: desire z
:: nokia c5-00

Re: Još rigoroznija kontrola cena i lagera!

Post od rale8282 »

Pa svi gledaju da zarade par dinara vise. Mene to prestalo da nervira. A i telefone placam u eurima...

Odgovori