D500, ugasi se na pola paljenja?!

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ma dobro ovo limited servis mislim da su svi shvatili,jedino ne znam kojom ste vi charolijom zakljuchili da je ovo d500e sa slike sem nagadjanjem :| :)

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

po difoltnoj slici koja dolazi sa softverom, za d500e je ona kao sto stoji na slici :blinky: dok su na softveru za d500 kockice :wink:

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

i zato shto je njegova maska srebrne boje...jedino e ima tu boju makse...i ne postoji podloga za d500 kao shto je na onoj slici... 8)

dexteru,jer si ti beshe rekao da imash neke sajtove za skidanje podlog,melodija...??? ajd postavi link :roll:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ali kako D500e moze da stigne prije od D500??? :|
nbnebojsa, shta prichash... Na D500 su bolje slike, evo ti pa gledaj: http://www.vranjecafe.net/gost/Slika-0005.jpg , ovo sam ja uslikao... A D500 ne radi perfektno jel? Ustvari meni jedino ponekad, al masu rijetko, WAP zakochi i fon se restartuje...
A onog wallpapera nema na D500 (koji nije skidan s mreza) jer je ono slika od TIM-a... :D
U, sto je tako skup flash za D500?? :|

Zna li ko dje ima da se kupi jaca baterija (1000 mah) u Bg za D500?

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

flash je skup,jel je to sad veoma veliki problem korisnika koji kupuju ovaj tel za 280 evra,koji je naravno skinut sa mreze,pa pametni ljudi hoce da zarade...shto se tiche baterije i ja nju trazim... :D

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

He... A ne svatam kako ne mogu ljudi da nadju original fon... Mozda se i ne trude... Ja sam naisao na full pack u original pakovanju, znaci nije skidan s mreze, D500 za 330e u Pg kad je u Bg-u isto toliko kostao dekodiran, ako se nadje... 8)
He, samo sto je problem (posto mi je majka u Bg-u do sjutra) sto ja ako ne saznam gdje ima baterija da se kupi danas moracu da cekam da mi opet neko podje za Bg... :oops:

Odgovori