Samsung S5560

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
owNmeplX
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 18. Jan 2010. 09:44

Samsung S5560

Post od owNmeplX »

Imam jedno pitanje koje je vezano za pojavljivanje doticnog (S5560) modela na nasem trzistu. U toku meseca decembra, se u jednom mesecnom casopisu koji se bavi mobilnim tehnologijama, pojavila informacija da ce se Samsung S5560 pojaviti tokom meseca decembra na trzistu, sa cenom ne vecom od 200e (cena mi i nije toliko bitna). E sada, posto evo zalazimo u drugi deo meseca januara, a njega ni od korova u radnjama, zanima me da li neko ima informaciju kada bi doticni telefon mogao da se pojavi kod nas u prodaji?

I jedno manje pitanje: da li postoje neki nagovestaji kada ce doci ova ,,pojeftinjen" tehnika (mobilni aparati) (zbog trgovinskog sporazuma)?

Unapred zahvalan.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

dare357 napisao:kupio sam nov s5560 u radnji i dok sam se upoznavao sa njegovim funkcijama naisao sam na security, privacy lock da mogu staviti sifru na poruke slike itd unesem sifru izbacimi incorect password probao sam sve moguce kombinacije 0000,00000000 itd nece znali iko u cemu je problem
Ako je kao kod nekih drugih Samsung modela koje sam koristio onda "pocetna lozinka" nije zadata vec se kod prve upotrebe unosi nova lozinka. Ako je se neko vec igrao sa lozinkom mogao je da unese bilo sta.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Kod starijih modela je početna lozinka bila osam nule, a na novijim modelima se unosi po slobodnoj volji. E sad, kada neko prodaje polovan telefon, obično stavi osam nule ili 1234(5).
Nokia Lumia 630

dare357
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 14:37

Post od dare357 »

telefon je kupljen nov neznam u cemu je problem ako neko zna nek kaze ako ne onda cu otici do radnje
Janko

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

dare357, nov u ovlascenoj radnji? Sa garancijom od 2 godine ili "nov" na "na crno"? Sta si tacno radio? Da li mozes ovde da ponovis korake?
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

grujamef
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 11. Jul 2010. 14:44

Post od grujamef »

jel moze na model SAMSUNG S5560 bilo koja MP3 melodija da se stavi kao ton poruke??? unapred hvala...

deana
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 09:14

Post od deana »

Danas sam htela da kupim ovaj telefon, ucinio mi se solidnim. Medjutim, zvuk mi se ne dopada, nije cist i jasan, a ni glasan. Mislim na zvuk pri razgovoru. Kakva su vasa iskustva? Molim vas za hitan odgovor. :D

simonen
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Uto, 20. Jul 2010. 12:31
:: Nokia N8
Lokacija: Kragujevac

Post od simonen »

imao sam b341o prodao sam ga bas zbog loseg zvuka u slusalici prilikom razgovora sad nameravam da uzmem s5560,pitanje dali je izgleda taj zvuk u slusalici mana samsung telefona,ili se desi da neki nevalja,hoce li neko reci svoje utiske prilikom razgvora

iiwana
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 13. Apr 2010. 16:32

Post od iiwana »

Ja imam ovaj telefon vec 2 meseca i veoma sam zadovoljna, pri razgovoru se zvuk dobro cuje, melodije bo mogle da budu malo jace, ali ostalo radi solidno. Baterija mi traje 2 dana, ali ja slikam i visim na wifi-u stalno :D

dzastme
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 21. Avg 2010. 10:05

Post od dzastme »

Zanima me da li mi preporucujete da kupim ovaj fon?? i ajde neka pitanja...
1. Kakav je wifi? mislim da li je brz?
2. kamera je prepostavljam dobra... ali da li je takva i po mraku?? :D
3. zvuk kakav je ? mislim kada se pusta pesma? Da li je bolji ili je pak slican s5230?

hvala...

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

1.Mobilni Wi-Fi moduli su takvi kakvi su i moraš biti u blizini hot spot-a ( najviše do 10m udaljenosti ). Brzina prikaza sadržaja zavisi jedino od pretraživača. Brzina pretraživanja je kao na 3G mreži ( to zavisi od toga koliko je brza mreža koja se deli, većina ljudi koristi 1mb/s, dok ja sam )
2.Ima led blic, te su slike zadovoljavajuće u mraku, kamera solidno prima svetlost.
3.Tu je negde u rangu sa S5230, u principu, takav je zvuk za TS telefone te ciljne grupe.
Nokia Lumia 630

allex
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Pet, 03. Sep 2010. 08:45

Post od allex »

Zdravo. Imam par pitanja o ovom modelu. Koliko dugo vam traje baterija, koliko memorijsku karticu imate i da li radi bez problema, da li je pretrazivanje weba preko wifi-ja usporeno, da li moze citati dokumenta kao sto su office i narocito pdf? I da li u nocnom rezimu, odn. standby, kada nista ne radim na njemu, pise nesto na ekranu, recimo datum, vreme i informacija o porukama i propustenim pozivima? ;-)

Ecoman
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 26. Mar 2011. 20:10
Lokacija: Inđija

Post od Ecoman »

Baterija 3-4 dana traje, makar meni. Imam memorijsku od 512mb i radi bez problema. Moze da cita .pdf dokumenta ali ne znam za office, nisam probavao. Sto se standby rezima tice nema nikakvih prikaza, mada ne znam da li se moze nesto u podesavanjima naci.

Imam jedno pitanje za ostale. Nisam uspeo da koristim WiFi dosad. Uglavnom sam dobijao obavestenja tipa: Service not available, DNS failed, AP not responding... U cemu je fazon??

Odgovori