KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Samsung Strana «  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
 demius OffLine Neredovni učesnik - Pet, 12. Jul 2019. 00:31
Korisnikov avatar
Exynos čipset je pravljen za Samsung softver i sigurno će bolje i brže da radi na njemu od bilo kog SnapDragon-a, a jedina njegova mana je što na njemu ne možeš da instaliraš, tj. da portuješ taj famozni GCam.
Što se tiče android ažuriranja za A40 tu je stanje dosta upitno. A50 i svi modeli A serije na više skoro sigurno će dobiti sledeća 2 upgrade-a androida, dok će entry-level modeli iz A kao i celokupna M serija mogu da se nadaju nadogradnji samo na android Q.
83 poruka od Ned, 04. Maj 2014. 18:51
• EU : • Samsung Galaxy A8
Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.
 Joxy OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Pet, 12. Jul 2019. 00:41
Korisnikov avatar
гари je napisao:
[quote="JACKSS10e"]Po meni je najboji izbor a40 zbog dimenzija slicno kao s10e jos i laksi,zanilmjivo da je rezolucija ekrana malo veca od s10e
Tako se i meni čini, A40 prilično dobar u moru crepova.

Nego iskusni Samsungovci, šta mislite za ovaj A40, jel bi se za njega mogla očekivao koja nadogradnja? Na Android Q, i kasnije na R, I dokle već?

I isto pitanje za A20 e?

I kakvi su ti Exynos čipseti? Kapiram da je lošiji od SD, ali s druge strane i da je bolji od MTK? I nemaju ljudi problema s njima?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk[/quote]Exynos je dosta slican Kirinu, s tim sto Kirin odnosi pobedu kada je u pitanju 4G koriscenje. To je ujedno i najveca mana Exynosa, jede bateriju na 4G. SD je ipak stepenik iznad ostalih, posebno u midrange segmentu, tu nemaju konkurenciju. [emoji4]
4298 poruka od Uto, 25. Feb 2014. 13:31
• Kragujevac : • Samsung & Apple : • Spajamo nespojivo :D
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Pet, 12. Jul 2019. 09:22
Korisnikov avatar
Hvala obojici na detaljnim i konkretnim odgovorima. :)

Pogledao sam juče A40 i A20e u Winwinu baš, imaju ih izložene. Prilično lepi telefoni, i nisu glomazni. A i nemaju onaj standardni Samsung izgled, što bi očekivao da koristi samo neka ženska s nacifranim noktima.

Svakako, držim se ja ovog što imam, ne bih da brzo menjam telefon, i devojku super služi iPhone SE, ali pozitivno da je ovakve telefone izbacio Samsung. :) Slično kao A3 što su imali ranije, ali ovo je definitivno bolje.

Sad, za nadogradnju, dobije Q, ne dobije, kako god, on će ljude super služiti i tako. Ovo za 4G deluje bezveze, ali mi se čini kao da ostale pozitivne osobine mogu da prevagnu.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
4345 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Xiaomi Mi A2 Lite
 zoreli OffLine Moderator - Sub, 13. Jul 2019. 19:50
Korisnikov avatar
SGNote4 je napisao:
Da li ima neko informaciju zasto je A70 povucen sa trzista u mts-u i telenoru?? U telenoru su rekli da ima nekih problema sa ekranom i zasto je povucen, da li je to istina???

Nije povučen nego je rasprodat u rekordnom roku :) ... Ja sam ga koristio 10-tak dana (iz MTS-a) nikakvih problema sa ekranom (ekran je izuzetan 6,7" živih boja , veoma dobar ) - čak šta više izuzetno zadovoljan uloženo/dobijeno .
5142 poruka od Sub, 28. Feb 2004. 01:38
• Шид - Србија : • Galaxy S10 Plus
15 godina na forumu MOBILNISVET
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 64 Posta ]  Strana «  1, 2, 3, 4

Index boarda » Mobilni telefoni » Samsung