Samsung i8510 Innov8

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Slajd je jako dobar, utegnut je ko pracka taka da on ne ispasta, trenutno nemam sat pa malo malo gledam na telefon koliko je sati itd...pa se stalno pali svetlo, a veliki ekran i onda ode baterija...U pocetku mi je smetalo malo, ali ionako ga punim svako vece tako da mi je bitno samo da izdrzi ceo dan... :wink:

Bukovsky
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pet, 30. Mar 2007. 00:07
Lokacija: Stara Pazova
Kontakt:

Post od Bukovsky »

Bateriju napunim ujutru da kazemo negde oko 9 h da je skinem sa punjaca i istrosi mi se sutra dan uvece negde oko ponoci.To mu dodje nekih 36 sati recimo rada.
Za tih 36 sati pricam oko 30 - 60 min. , posaljem oko 50-100 poruka , koristim kameru neki 5 - 10 min. snimanja , 5 -6 fotografija, koristim net nekoh 30-ak min. , grice mozda nekih 15-20 min. , i non stop menjam teme na telefonu po ceo dan :-D .
Sobzirom koliko koristim ovaj telefon zadovoljans am baterijom..
Jeste da bukvalno moram da punim svaki dan ali sobro je.
Zadnje 2 crte mi drze sigurno 8 sati..Prva crta mi se izgubi za sat-dva kako skinem sa punjaca. A ako upalim net odma , za 15-20 min. smakne mi dve crte.

Mene zanima da li mnogo koci sa karticom od 8 GB ili radi OK ?
Imamm INNOV8 8 GB .

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ja sam probao sa 2 ili 4 GB, extra je radio, ne znam sa 8...Trebalo bi da radi normanlo... :wink:
Ja ne mogu da napunim ni ovih 8 :P

tekimob
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 11. Avg 2009. 20:17
Lokacija: Novi Sad

Post od tekimob »

Kupila sam telefon i prezadovoljna sam.
Baterija drzi 2,3 dana.
Kamera je odlicna.
Dosta je brz telefon i lako se sve instalira.
Nasla sam mu par bug-ova, ali nista strasno (Alarm ne radi kada se ukljuci da ga ponavlja svaki dan u isto vreme itd).

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

E ovako, pre par dana ostavim telefon na 4 crtice i odem na spavanje :). Nema poziva nicega do jutra, probudim se i da vidim telefon kad nema znakova zivota :| . Stavim ga na usb kabal, nema punjenja, punjac isto. Ajde do ortaka u servis, dopuni mi bateriju i telefon radi.
Danasnji dan, telefon od 2h do 9h stajao na punjacu, obavio danas oko 30-tak minuta poziva, primio 2 sms-a i baterija prazna. Pre toga je drzao savrseno, 2-3 dana.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

Post od Yuba »

Pre svega obratiti paznju na: obavezno iskljuciti opciju da trazi wifi mrezu cim naidje na signal,dakle staviti backlight na automatic,staviti izbor mreze na gsm ako naravno nemate aktivne usluge 3g mreze i naravno da imate najnoviji firmware na telefonu sto naravno mozete da proverite kod www.samsung-mobilni.rs tamo se raspitajte bilo preko foruma ili dirktno..dobicete adekvatan odgovor.

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

Pitanje za BUKOVSKOG ? Sad kad imas mob. i mozes sam da vidis da li si zadovoljan blicom(interesovao si se pre kupovine mob. za blic) ?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Htedoh da okachim uputstvo za ubacivanje novog FW-a, krenuo da prevodim i mrzelo me da dovrshim. :smutny:
Inache kazu da sa novom verzijom, onom iz Februara 2009, fon radi dosta brze, AF, foldere, poruke itd... + shto ljudima izgleda duze traje baterija... :wink:
A shto se tiche tih baterija, to je misterija, nekome baterija izdrzava extra dugo, nekom ne moze da skrpi 1 dan, nema nekog konkretnog odgovora za sada....Videcu da ubacim novi FW pa cemo videti... :wink:

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Dexter, možda je do formiranja baterije :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
I bar ubaci to uputstvo na engleskom, da ljudi imaju bilo kakvo. Lenštino! :)
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Ja sam ga samo otkljucao, hteo sam novi FW posto je moj prva verzija ali nisam iskopao nigde da ga ima na srpskom. Iako ga ne koristim, ali u slucaju garancije.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Delije Sever 1989
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 03. Jul 2009. 03:35

Post od Delije Sever 1989 »

Kako da sacuvam poruke sa druge kartice u njemu? Koristim jednu,ali na drugoj imam neke poruke koje bih zeleo da sacuvam,i kada tu karticu ubacim u telefon u gornjem desnom uglu blinka porukica,ali ne prikazuje poruke sa te kartice... :smutny:

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Momci ubacio sam ovaj software iz februara i utisci su sledeci:

Baterija lepo duze traje, moze da izgura dva dana sa nekih 30minuta razgovara svaki dan i 10-tak poruka i na kraju drugog dana ima 3 crte.
Kamera ima losiji fokus
Telefon je osetno brzi sto mi se svidja.

Eto toliko od mene.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Uputstvo za ubacivanje novog softvera imate ovde -> http://samsungi8510.com/ :wink:
Ja sam chitao da bi baterija trebalo duze da traje, nego me chudi za fokus, kazu da je bolji fokus nego ranije, a tebi je loshiji... :?

Demian
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 299
Pridružio se: Sre, 26. Apr 2006. 18:37
:: Samsung NOTE 9

Post od Demian »

A jel uspeo neko od vas ponosnih vlasnika Innova8 da instalira i da pokrene npr. Step Counter nokiinu app koja sluzi kao pedometar za dzoging itd? :unsure: Nesto sam nacuo da takve app ne funkcionisu na samsunzima koji rade na symbianu.AJ neko neko proba pa neka javi 8)
>> N7100 <<

aleksa3811
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 17. Maj 2006. 19:57

Post od aleksa3811 »

Da li neko zna koji firmware je trenuto najbolji? Ima ih gomila i za razlicita su trzista. Ne treba mi da ima srpski jezik. Jedina moja zamerka trenutno na ovaj telefon je to sto mu se tastatura sama zakljucava tj. ne mogu da spustim slajd ako sa nekim pricam jer ce mi prekinuti vezu.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Kakav je kvalitet i jacina zvuka na innov8?neko poredjenje ne bi lose doslo radi orijentacije .
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Mislis kvalitet i jacina zvuka kada npr pustis neku muziku ili kada razgovaras sa nekim? Ako si mislio na to kada razgovaras mogu ti reci da je super, jak, glasan, cist. Sve u svemu dobar.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

madness99, mislio sam na muziku,posto sam citao razlicite review-e o zvuku na slusalicama .
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

Post od Yuba »

kvalitet i jacina zvuka su extra negde u nivou n95 nokie, a najnovije firmware itd pusti mi pvt pa cu ti dat link..nazalost za srbiju i sa srpskim nije nista izaslo eto sad vec godinu dana ali sa engleskim jezikom ima vec par novih..

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

Da li moze rucno da se zakljuca,i da li je moguce izbaciti precicu za WiFi direktno na displej ? Citao sam na mobilnom s. kompletan test i spominje se HANDY WEATHER ali ja to nigde ne mogu da pronadjem ?

Odgovori