Samsung S5230, S5230W, S5233(T)

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Majchek
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 14:19
Lokacija: Novi Sad

Post od Majchek »

Koja je sifra za vracanje telefona na fabricka podesavanja? :?
Probala sam 0000 , 12345 , 1234. Hitno mi treba :) Hvala.
Samsung i900 Omnia

Mikibg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 05. Okt 2010. 07:42

Post od Mikibg »

Jel zna neko korisne programe za samsung s5230
Evo mojih favorita mini opera obavezno ali obavezno mnogo je dobra
gmail naravno podrazumeva se
par igrica (sve zavisi od ukusa)
Cuo sam da mogu mnogi korisni programi ali ja nisam uspeo da nadjem,cuo sam da moze winamp,hotmail...
Svaki predlog dobrodosao 8)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Mikibg, tema o Java aplikacijama: viewtopic.php?t=10544
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

katanic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 09. Apr 2011. 12:19

Post od katanic »

Interesuje me da li postoji firmware za s5230w sa srpskim menijem? Molio bih samo za proverene, jer ne bih da spalim telefon ili da ostanem bez wifi. Unapred hvala.

markosvaba
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Uto, 26. Jun 2007. 18:33

Post od markosvaba »

Neki program koji sadrzi mape u sebi? da mogu da se skinu i ubace u telefon? Mogucnost Srbije(Beograd detaljnije) i Jugoistocne evrope

Zoll
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 14. Jun 2011. 15:24

Post od Zoll »

Pozdrav, ljudi. Zamolio bih za pomoć oko 2 problema, evo o čemu je reč.
Imam ovaj telefon u verziji bez WiFi-a i pokušao sam da instaliram Operu mini na njega, verzije 6 i 4.3. Sa šesticom pri instalaciji stane na samom početku i kaže da ne može da se konektuje na net, pa me izbaci, a sa verzijom 4.3 instalacija krene i dođe do nekih 75% otprilike, pa me tu izbaci sa istim obrazloženjem. Inače, sa konekcijom mi je sve u redu jer inače bez problema pretražujem net. Šta može da bude problem?

Drugi problem je vezan za widget-e. Obično su mi na ekranu 1-2 komada i tad fon radi normalno, međutim, kada izbacim više widget-a (tipa 4, 5, ili 6), uspori se poprilično i to se najviše oseća pri odgovaranju na poziv, nekad mu treba i čitave 2 ako ne i 3 sekunde da odreaguje. Da li je to normalno zbog nekog zauzimanja operativne memorije ili čega već ili nešto nije ok sa softverom kad se tako usporava?

Hvala unapred.

Zoll
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 14. Jun 2011. 15:24

Post od Zoll »

Da li neko zna da li i gde bih mogao da kupim adapter koji usb priključak, kakav postoji na ovom telefonu, "pretvara" u standardni 3"5mm jack za slušalice (poput onog na mp3 player-ima, npr.)?
Hvala unapred.

adrijanaboris
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 17. Avg 2011. 07:40

Post od adrijanaboris »

da li neko moze da mi kaze kako da pokrenem mail ? tacnije da li treba izabrati pop3 ili aimap4 , i sta treba upisati u incoming server i outgoing server...? :) :D

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

adrijanaboris, upisujes iste one parametre koje bi upisala u email klijentu (kao sto je Outlook Express) na PC-u. A konkretni parametri zavise od toga ko ti je e-mail provajder.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

nevermind1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 17. Avg 2011. 22:43

Post od nevermind1 »

Kada instaliram igricu, ona se automatski instalira na telefon, a ne na memorijsku karticu, pa mi onda prijavi da nema dovoljno memorije i da ne moze da pokrene igru. Da li neko zna da li mogu igrice da se instaliraju na memorijsku, posto tu opciju nigde ne mogu da nadjem? :?

tetka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 21. Avg 2011. 00:24

Post od tetka »

e jel moze na ovaj telefon da se instalira wifi ako moze recite mi molim vas posto mi wifi jako treba. :smutny: :smutny: HVALA UNAPRED!!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

tetka, wifi mora biti hardwerski ugrađen u telefon... Ne može se instalirati...:) Običan S5230 nema wifi jedino model S5230W Star WiFi ga podržava...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

dada3012
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2010. 17:34

Post od dada3012 »

Da li neko zna kako ukloniti sa ekrana ono "e" za internet? Non-stop stoji upaljeno, otkad je flash-ovan. Instalirana je verzija S5230XFIF2, sa srpskim jezikom. Hvala

adrijanaboris
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 17. Avg 2011. 07:40

Post od adrijanaboris »

imam samsung e 1080 , stavila sam sifru, ugsio mi se i sad kad ga upalim trazi sifru. zaboravila sam je, da li neko zna kod da ga restartujem( kako se vec kaze) :)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

dada3012, zasto to uopste smeta? To je samo indikacija da je dostupan EDGE.

adrijanaboris, i mislis da je logicno da to pitas u temi koja se zove "Samsung S5230, S5230W, S5233(T)"? Da li vidis da se tu negde pominje E1080? Iskoristi opciju "Trazi da proveris da li tema o E1080 (pazi E1080 ne "e 1080"!!!) vec postoji i ako postoji postavi svoje pitanje tamo. Ako takve teme nema, onda otvori novu temu "Samsung E1080" i svoje pitanje postavi tamo.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

bubironski
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 18. Maj 2011. 07:45

Post od bubironski »

kako da ukljucim browser cookie,nikako nece da mi otvori gmail i stalno mi kaze da je cookie iskljucen
iako sam sve podesio oko email akaunta

Kejp
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 23. Jan 2012. 13:27

Post od Kejp »

Pozdrav ljudi svima!
Evo moje price, uzeo sam Samsung s5230 pre tacno godinu dana otprilike za 1 dinar u VIP-u. Moj problem je u tome sto mi se telefon u poslednje vreme NON-STOP gasi. Bukvalno desi se da ocekujem neki vazan poziv, alarm da me probudi, i uopste nisam ni svestan da je riknuo. Ponekad se i restartuje, ali bas me to nervira u poslednje vreme. U Vip-u imam garanciju godinu dana ili dve, to cu proveriti, ako je godinu onda mi je mozda i istekla :P ali mislim da od toga i nemam bas vajde jer mi je telefon padao jedno 10+ puta, sto se i vidi na njemu. Sta je tu resenje, dal je to baterija otkazala pa treba da kupim novu ili nemam pojma, display odlicno funkcionise, masku bi promenio pa da bude lepsi estetski ali kako da resim taj problem sa gasenjem telefona. Pomagajte ljudi :)

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

Ајде ко може, кратко објашњење.Имам S5230W,морао сам се пребацити на латиницу :uhuh: ,купљен у продавници.Да напоменем да у њему користим Вип картицу.Елем,кад укључим Оперу или фабрички претраживач,сија ми Е(значи укључена конекција) без обзира да ли сам укључио wi-fi или не.Значи све ради али једе мегабајте.Да ли негде грешим,можда нисам све подесио како треба :roll: ,зна ли неко?

vukbg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 20. Jul 2009. 17:29

Post od vukbg »

tomas.hokenberi napisao:Urke_lo, to se na nokiji sasvim sigurno ne "zove" "CELL OF DISPLEY" - postoji opcija "DISPLAY CELL NAME" ili slicna. Kod Samsung telefona prikaz imena bazne stanice obicno aktivira kod poruka. Trazi stavku tipa "Broadcast messages" ili slicnu. I pod Settings aktiviraj prijem poruka.
hvala za ovo,ovi sa svih naših mreža call centar nemaju veze kako se pali hahha :) meni je me meni na srpskom i poruke podešavanja -info poruke i aktivacija uključena.tnx još jednom

griswold
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Uto, 16. Mar 2010. 16:28

Post od griswold »

Imam onaj rozi gt-s5230, problem je sto nece da reaguje touchscreen..ona 3 tastera dole rade ali ovo nece.. zanima me da nije to do softvera nesto, tj moze li se to resiti formatiranjem i dizanjem softvera novog, ili je hardverski kvar?

Hvala unapred.

Odgovori