Samsung S8000 Jet

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Nebojsa, nema potrebe da ponavljas pitanje. A odgovor je sledeci - ako je to sto je obrisano, obrisano na internoj memoriji nema nacina da ga povratis. Ako je obrisano na memorijskoj kartici mozes karticu da stavis u card reader na PC-u i da probas da povratis pomocu nekog undelete programa za PC. Obriane kontakte, poruke i slicno nikako neces moci da povratis.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Dzona
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 08:33

Post od Dzona »

Nikola031 napisao:Dzona, Li-Ion baterije se ne formiraju nikako, samo napuniš jednom telefon do kraja i isprazniš ga i to je to.
ok,hvala na odgovoru.....i sta sad da radim? da kupim novu bateriju ili?

LiliPoliPip
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 07. Jul 2010. 16:14
Lokacija: Beograd

Post od LiliPoliPip »

Nemoj da kupujes novu bateriju, promeni network mode na gsm, i mozes da uradis update firmware-a, meni je to pomoglo...
Sada baterija drzi 3-4 dana.

nemanjabrat
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Ned, 09. Nov 2008. 18:03
:: Note 3 N9005
:: Note Tab N8000

Post od nemanjabrat »

Jel zna neko da li ima mape ulica za srbiju za brogram route 66 sat nav,sve sam uspesno instalirao,ali imam samo puteve ucrtane nema ulica,pa ako neko zna de moze da se skine i da li uopste postoji za srbiju neka javi.
10 Factory 10 Symbian 10 Chinese 1 Linux 10 Windows

bjeka
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2010. 11:12

Post od bjeka »

e imam jedno pitanje, imam telefon 6 meseci, i nikako ne uspevam da aktiviram email, kako se email aktivira?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

bjeka, kako mislis da "aktiviras email"? Mislis valjda da podesis email klijenta. Koji email nalog koristis (GMAIL, YAHOO ili mail kod nekog internet provajdera)? Ko ti je mobilni provajder? Da li ti inace gprs radi?
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

bjeka
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2010. 11:12

Post od bjeka »

tomas.hokenberi, koristim gmail, i da mislio sam na podesavanje email klijenta, kako da ga podesim?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

bjeka, (1) odes prvo preko browsera na svoj gmail nalog i aktiviras pop3 pristup, ako vec nisi.
(2) kad si vec tamo zapisi parametre smtp i pop3 servera. (3) ako koristis mt:s onda napravi novi profil koji za APN umesto gprswap koristi gprsinternet i podesi u Messages > Settings Email > Email Profiles da koristi taj profil (4) kreiraj novi email nalog Messages > Settings > Email > Email Accounts >Create i upisi podatke o pop/smtp koji odgovaraju gmail nalogu.
Alternativno umesto ugradjenog mail klijenta skini GMAIL aplikaciju, tako sto ces browserom telefona otici na m.gmail.com.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

bjeka
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2010. 11:12

Post od bjeka »

tomas.hokenberi, ja sam na telenor mrezi, i vec imam alternativno resenje, ali bih zeleo ovako da probam, jer alternativa oduzima mnogo vremena

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

bjeka, ako si na telenoru onda je jedina razlika sto nema potrebe da pravis poseban profil za email, default profil radi bez problema.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

bjeka
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2010. 11:12

Post od bjeka »

tomas.hokenberi, a kako se aktivira pop3 pristup, otisao sam na sajt i ne znam kako , da li treba da se ode na sajt gmail-a sa kompa, ili mobilnog

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

bjeka, pa lakse ti je da odes sa kompa. Uloguj se na svoj nalog preko omiljenog web-browsera i idi na Settings pa onda na "Forwarding and POP/IMAP" pa markiraj ili "Enable POP for all mail " ili "Enable POP for mail that arrives from now on". Pa "Save Changes". Na istoj stranici imas link sa parametrima za POP/SMTP/IMAP.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

bjeka
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2010. 11:12

Post od bjeka »

tomas.hokenberi, e hvala ti sto si mi pokusao pomoci, ali nema sanse da ja to uradim, nego kada ja instaliram neku igru, on mi zatrazi "please swich to default screen oriantation", sta treba da uradim????

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

prima napisao:Živi u Mađarskoj a ne znam mađarski.Tu sam i kupio s8000 jet.Gde mogu da download-ujem :firmware S8000XFIF5 sa hr.jezikom,Navigaciju rute 66 i Skype.Za moj telefon.Kako da to sve odradim.Što se Skype tiče imam kućni wireless internet.Skipe na telefonu bi mi služio da mogu preko njega da razgovaram a da comp ne bude uklučen.Pozdrav Prima
Ako trazis piratski link za Route66 neces ga dobiti ovde - piraterija nije podrzana na forumu. Sto se tice Skype-a, Skype je povukao podrsku za Java telefone tako da sto se tice toga nemas srece. Mozda postoji neki alternativni Java program, koji podrzava i razgovore preko Skype-a.

Sto se tice firmvera googlaj za "S8000 Jet Firmware DarkForest group" naci ces tamo uputstva i linkove. Ne postavljam direktan link posto nisam siguran da li tamo ima i warez-a koji nije dozvoljen ovde na forumu.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

ljubcibasti
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 15. Maj 2010. 18:00
Lokacija: beograd

Post od ljubcibasti »

Ljudi, je l' radio neko nadogradnju softvera preko Samsung Studija, mislim onu koju Studio nudi i automatski "sam" odradjuje? Mogu li da zeznem nesto ako probam?

Harthouse
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Uto, 13. Nov 2007. 06:06
Lokacija: Zrenjanin

Post od Harthouse »

Nisam nikad radio, niti sam pokušavao... Iskreno, ne bih ti preporučio ! Najbolje je da skineš ceo firmware sa nekog od foruma i to lepo sam odradiš !!! :wink:
HTC Desire + MIUI 0.11.12

ljubcibasti
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 15. Maj 2010. 18:00
Lokacija: beograd

Post od ljubcibasti »

pomoc!!! na telefon moze da mi stane samo 200 poruka (+ 30m na sim), a u statusu memorije pise da moze 500. u cemu je kvaka?

allex
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Pet, 03. Sep 2010. 08:45

Post od allex »

Jel vredi dati 26k za ovaj telefon? Kolika se memorijska kartica dobija uz njega? Da li je neko zažalio što ga je kupio?

reverzibilni
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 13. Sep 2010. 19:59

Post od reverzibilni »

pozdrav za sve,novi sam ovde!

ja sam imao srece da prosle nedelje kupim polovan(ali maximalno ocuvan) ovaj telefon,platio sam ga 150e sa jos godinu dana garancije,telefon je extra i za ovo kratko vreme sam prezadovoljan!

a memorijska kartica je od 2 gb-a.

bjeka
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2010. 11:12

Post od bjeka »

allex, vredi dati te pare za ovaj telefon, imam ga pola godine, znaci najbolji je koji se moze naci za te pare

Odgovori