Kvalitet preklopa kod E-700

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Ilija
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sre, 03. Nov 2004. 15:31
Lokacija: Beograd

Kvalitet preklopa kod E-700

Post od Ilija »

Koji fon ima kvalitetnije uradjen preklop i flat kabl ? E-700 ili Sonyericsson Z-600 ? Znam da je ovaj samsung jaci po funkcijama, ali me zanima koji je izdrzljiviji.

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

I Samsung i SE prave kvalitetne telefone, tako da mislim da oba imaju dobar flat kabl, a i slicne funkcije ... :roll:

Ilija
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sre, 03. Nov 2004. 15:31
Lokacija: Beograd

Post od Ilija »

samsung jedino ima bolju, tj, VGA kameru, a nema recimo Bluetooth sto je velika mana za fon od 270 eura. Z-600 mi se cini nekako izdrzljiviji po pitanju preklopa, a to mi je vrlo bitno pri izboru jednog od ta dva telefona.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ako je to u pitnju.... ne znam za Z-600 ali E700 nema neshto extremno izdrzljiv preklopnik....pao sam sa otvorenim preklopnikom niz stepenice :oops: ....i otkinuo sam ga.... :mrgreen: :cry: :mrgreen: ......a ortak je na svoj ja mislim(nisam siguran)seo...(preklopnik je bio zatvoren)...i naprsao mu je ekran..... :roll: .....
A mislim da oba imaju kvalitetne flet kablove.....koliko ja znam kod novijih fonova flet kablovi nisu vishe problem..... :wink:

Ilija
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sre, 03. Nov 2004. 15:31
Lokacija: Beograd

Post od Ilija »

ok. Hvala na odgovorima. Verovatno uzimam E-700. Mora da se pazi koji god tel na preklop da je u pitanju jer to NE ulazi u garanciju i servis se placa, kazu oko 50 eura.

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Mozda ti je ipak Samsung malo bolji izbor jer njima su skoro svi modeli na preklop, mislim da su se bar tu usavrsili. :D Ako ces vec da uzimas Samsung, bolje dodaj jos 20-30e i uzmi E710, koji je dosta bolji. Ima blic (jadasan,tj. 2 LED diode, ali bolje ista nego nista...) i ima video snimak. A i kamera je malo bolja i ima vise memorije. Samo nemoj da uzimas E715, on NEMA video snimak, iako ima blic. :roll:

Odgovori