Samsung D880 Duos

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Samsung D880 Duos

Post od Lobachewsky »

General 2G Network GSM 900 / 1800 / 1900
Announced 2007, October
Status Available. Released 2007, December
Size Dimensions 104 x 51 x 18.9 mm
Weight 113 g
Display Type TFT, 256K colors
Size 240 x 320 pixels, 2.3 inches
Ringtones Type Polyphonic (64 channels), MP3
Vibration Yes
Memory Phonebook 1000 entries, Photocall
Call records 30 received, dialed and missed calls
Card slot microSD (TransFlash)
Data
-GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
-HSCSD No
-EDGE Class 10, 236.8 kbps
-3G No
-WLAN No
-Bluetooth Yes, v2.0 with A2DP
-Infrared port No
-USB Yes, v2.0
Features
-Messaging SMS, EMS, MMS, Email
-Browser WAP 2.0/xHTML
-Games Yes
-Colors Black
Camera
3.15 MP, 2048x1536 pixels, autofocus, video, flash
- Dual SIM
- Java MIDP 2.0
- MP3/AAC+/MPEG4 player
- FM radio
- Business card reader application
- Document viewer
- Voice memo
- Built-in handsfree
- TV out
Battery Standard battery, Li-Ion 1200 mAh

Slika

Jel' ima neko ovo? Evo ima de se kupi i kod nas...
Kako se pokazao kao telefon nezavisno od duos tehnologije? Pretpostavljam kao i svaki drugi Samsung, samo sto radi sa dve kartice. Kako se ponasa Dual Sim mehanizam?
Gledam one kineze, al nekako Samsung je ipak Samsung, ako nista drugo proveren proizvodjac...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Nelexije
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 09. Mar 2007. 15:47

Post od Nelexije »

I mene je zaintrigirao oavj telefon. Isto kao i ti, razmisljao sam o Kinezima i danima cekam da vidim kakva su iskustva ljudi sa njima. Sinoc sam tek primetio ovaj telefon na Internetu i veoma me je zainteresovao. Nadam se da ce se konacno javiti neko ko ima ovaj telefon.

isnogood
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 03. Mar 2005. 23:28

Post od isnogood »

imam ga ja od pre neki dan i prvi mi je samsung u zivotu. Ima i mnogo boljih za tu i slicnu lovu nema sumnje ali ce ovaj kupiti svaki onaj koga smara da nosi dva telefona i nece pogresiti
ps
ceo sistem sa dve kartice funkcionise savrseno, primaju se i salju pozivi, sms poruke, mms poruke, jedino za gprs mora da se resetuje telefon

Buddy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Ned, 12. Avg 2007. 18:44

Post od Buddy »

I ja ga imam već mesec dana i sve ono za šta je namenjen radi besprekorno...Samsung ko Samsung...hoće malo da "zakrlja" u slušalici ali je sve to podnošljivo...fora sa dve kartice šljaka super...meni kao i svaki drugi,malo smaraju teme,ružne su po mom mišljenju i imam zamerku malo na bateriju...ako se baš razgovara traje dan,a sa nakom umerenom pričom izgura i 2-3 dana...kome treba fon sa dve kartice mislim da neće pogrešiti ako uzme ovaj... :wink:

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

jel ima jos neko na forumu ko bi mogao da podeli iskustva sa ovim modelom...?takodje ako ima neko ko je uporedjivao ovaj model sa ostalim dual sim telefonima da nam kaze svoje misljenje.... :blinky:
Blackberry 9700

mitar-nk
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sre, 23. Jan 2008. 23:14

Post od mitar-nk »

Imam ovaj tel i sljaka dobro.Ne zalim se!Samo sam primjetio prije nekolika dana da kad ubacim 068 karticu o njega nece da je prepozan.Inace to je kartica kao 64.A 69 i 67 rade besprekorno!Jel imao neko problem sa ovim i ako jeste kako ga je resio.Da li je to mozda problem do sw ili nesto drugo.Zahvaljujem se unapred svakom ko mi pomogne da resim ovo!
Nokia N73,Anycool D007

celtic spirit
Banned
Postovi: 34
Pridružio se: Pet, 27. Jun 2008. 10:55

Post od celtic spirit »

Koliko tema ima na d880 i da li mogu da se ubacuju nove? Kakve su te koje su na telefonu?
Posto sr razmisljam da uzmem telefon zanima me kakav mu je net, npr. provera maila,kako ide
Nokia 3120 classic

saga
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 16. Jul 2008. 13:47

Post od saga »

isnogood,
Koliko traje baterija na d880? Da li neko ima predstavu da li ce i Nokia da uskoro izbac dual sim? Zahvalan.

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

celtic spirit, ima 4 teme i one su relativno ok. Ikonice su zanimljive mada kombinacija boja nije bas najsjajnija. Za sada nisam uspeo da nadjem neke nove na netu, za njega svi nude samo wallpapere. Ekran mu je ok velicine pa provera maila (gmail u mom slucaju) ide bez poteskoca.

saga, baterija treje oko 2, 3 dana uz intezivno koriscenje (razgovor, sms, net, ne mislim na igrice).

PozZ

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Mislim da Samsung nema mogucnosti ubacivanja novih tema. Nigde na netu nema teme za Samsung telefone, samo SE i Nokia.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

A da li je moguće napraviti nove teme od jedne slike pa podešavati boje ( kao G600 i U900 ) , ukoliko ne postoji ta mogućnost, nadam se da će to imati D780 ( mada, monoblok u odnosu na slider je... :roll: mnogo lepši )
Nokia Lumia 630

DJ Calypso
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 13. Dec 2007. 03:29

Post od DJ Calypso »

postoji li neko resenje da se izbegne veoma limitirana playlista *dozvoljene su 4 playliste po 30 pesama)

mozda postoji neki program ili zaobilazni put za taj problem?

zllaja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Ned, 09. Dec 2007. 01:09

Post od zllaja »

DJ Calypso napisao:postoji li neko resenje da se izbegne veoma limitirana playlista *dozvoljene su 4 playliste po 30 pesama)
U samom telefonu sumnjam da postoji bilo kakvo resenje bar kad je Samsung u pitanju
mozda postoji neki program ili zaobilazni put za taj problem
Nisam bas upoznat s tim dal postoji neki program-plejer,ali ako postoji najverovatnije da ces ga morati instalirati direktno preko samog moba.obzirom na Samsungovo bzvz ogranicenje kod instaliranja Java apps.

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Evo nekoliko komentara o d880 nosio sam ga 4 dana(proba) sistem sa 2 kartice radi sooper,ima dugme sa strane za odabirr kartice kada zoves ili saljes poruke kreator tema nema,nema blic,malo je veliki ali je vrh zbog 2kartice preporuka onima kojjima je smor 2telefona
Nokia C6

razvaljen
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 12. Avg 2008. 21:00

Post od razvaljen »

cijene su kod "vas"(u srbiji)kud i kamo bolje nego kod nas ovaj tel dodje kod nas u ducanu 413laganih €urića

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

u breee mnogo ste skupi,ja moj nabavio za 190e :) malo me nerviraju one playliste ali sve ostalo je extra
jel sapunjate macora?

razvaljen
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 12. Avg 2008. 21:00

Post od razvaljen »

neovo napisao:ja moj nabavio za 190e

za te pare ovde moš kupit tapija mob :smutny:

Johnny_Weissmueller
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 15. Avg 2008. 21:32

Post od Johnny_Weissmueller »

Imam ga vec mesec dana i moram da priznam da nije los.Kome treba fon sa dve kartice,to je to.
Malo je komplikovaniji od nokie za upotrebu ali ja sam se vec navikao.
Jedino sto ne mogu da namestim da mi radi je da gledam tv preko 3g.Je l'uspeo to neko?Sve radi sem tv.
Pomoc!!!

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

mp3 plejer se ne moze minimizirati, posle svakog gasenja i paljenja telefona mora se podesiti mass storage mode da bi se konektovao preko usb,playliste me sve vise i vise nerviraju... :wacko: :dry:
jel sapunjate macora?

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

neovo, kad pustis muziku, stisni crvenu slusalicu i plejer ce biti minimiziran. Jedini problem je sto tada nemas kontrole za muziku (play, stop....)

PozZ

Odgovori