Samsung i780

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Samsung i780

Post od tomas.hokenberi »

Obecao sam nekim clanovima foruma da cu dati kraci prikaz svojih iskustava sa ovim telefonom. Evo konacno ispunjavam to obecanje.

Daklem, posle jedno nedelju dana igranja sa telefonom sam zakljucio da zadovoljava moje potrebe i da mi nije zao novca koji sam dao za njega - mada bi jos manje zalio da je nesto jeftiniji ;-) [Ovo je pisano u trenutku kada je kostao 470 eur!]

Necu ponavljati specifikacije posto sve vec pise ovde : Samsung I780

U kompletu se dobijaju telefon, 2 baterije, USB kabl, zicane stereo slusalice, punjac i adapter za punjenje dopunske baterije. Kod zvanicnog zastupnika se ne dobija navigacioni softver. Ko kupi skinut sa mreze moze imati vise srece posto se navigacioni softver cesto isporucuje u paketu mobilnih operatera.

Brzina. Moji prvi utisak je da je telefon dosta brz. Nazalost nisam imao pri ruci drugi Windows mobile za poredjenje. U poredjenju sa npr. SE P990 UIQ telefonom za iste operacije mu treba manje vremena. Nisam nasao zvanicnu specifikaciju brzine CPU-a (ARM920T PXA311) - ali sam pronasao podatak da se krece u opsegu od 462 do 624MHz. U review-ima najcesce navode ovu vecu cifru. [Edit: evo linka na kome su rangirani mobilni telefoni po brzini CPU - I780 se vrlo dobro kotira: http://www.phonegg.com/Top/Fastest-Proc ... hones.html ]

Trajanje baterije tek treba da utvrdim - poslednjih dana sam ga dosta mucio i stalno je konektovan na moj Wi-Fi ruter tako da baterija (jedna) potraje otprilike jedan dan. Primetio sam da Wi-Fi mnogo brze trosi bateriju nego GPS.

Izrada: Telefon deluje solidno. Nema skripavih delova. Poklopac baterije se ne pomera - zapravo prilicno tesko se skida. Jedino me brine poklopac konektora za punjac/usb kabl/slusalice. Bojim se da se posle vise otvaranja/zatvaranja jednog dana ne otkine.

"Finger mouse" - Ovaj telefon ne koristi standardni cetvorosmerni taster vec neku vrstu touchpada. Pomeranjem prsta se pomera pointer "misa" kojim je moguce selektovati, otvarati menije itd. Ovo je jako korisno u situacijama kada nije zgodno vaditi olovcicu. U kombinaciji sa qwerty tastaturom omogucava rad sa jednom rukom (uz malo navikavanja). Moguce je iskljuciti finger mouse i onda bi (prema uputstvu) trebalo da radi kao obican cetvorosmerni taster.

Ekran: Ekran je pri normalnom osvetljenju odlican. Verovatno bi bilo bolje da je nesto veci od 2,55" ali posto jos uvek nemam potrebu da nosim naocare za citanje meni je OK ;-).
Na suncu verovatno ima i boljih modela, ali je sasvim upotrebljiv. Postoji samo jedan problem: kada je telefon zakljucan pozadinsko osvetljenje se ne ukljucuje sve dok se ne otkljuca (moram da proverim da li se ovo moze podesiti) a bez pozadinskog osvetljenja se na jakom suncu prakticno nista ne vidi. Kada mi se ovo prvi put desilo mislio sam da je telefon zablokirao i da nece da se ukljuci posto mi je sve vreme delovalo kao da se nista ne desava. Elem za otkljucavanje telefona treba se postaviti u senku ili nauciti napamet gde treba "tapnuti" za "Unlock". Kada se jednom otkljuca i pokrene pozadinsko osvetljenje onda je sasvim upotrebljiv i na suncu.

Sto se tice rezolucije od 320x320 koja moze predstavljati problem sa nekim aplikacijama, jos nisam imao problema osim sa jednom igrom koja je odbila da se instalira i PocketPC DosBox-om koji je prikazao neku brljotinu na ekranu umesto DOS komandnog prompta. Da se primetiti kod nekih aplikacija da nisu bas predvidjene za ovu rezoluciju.

GPS: Nemam neka iskustva sa drugim mobilnim telefonima sa integrisanim hardverskim GPS prijemnikom (kao sto su N95, N82, G810 i slicni) osim sa Siemens SXG75.

Ova dva telefona je tesko direktno porediti, posebno posto SXG75 moze da koristi iskljucivo java aplikacije kao sto je trekbuddy. Medjutim samo vreme detektovanja satelita je drasticno manje kod i780. Probano na otvorenom, pod istim uslovima, I780 treba od 30 sekundi do najvise 2 minute, dok se se nesrecni SXG75 mucio od 3 minuta do 15 minuta!.

Sto se tice softvera probao sam Google Maps, Nav4All i Garmin XT 4.20.20wp.

Operativni sistemn i softver: Kao sto i pise u specifikaciji u pitanju je Windows Mobile 6.0 ali ne Smartphone (standard) vec PocketPc (professional) verzija. Po ovome se razlikuje od npr. I600 koji je koristio Windows Mobile 5.0 smartphone (postoji update na 6.0) verziju. Ovo je bitna informacija posto postoje aplikacija koje imaju razlicite verzije za smartphone i za pocketpc OS.

Od softvera se dobijaju mobile office, Internet Explorer, Wndows Live (ukljcujuci Live Messenger), Picsel Viewer (za pregled slika ali i PDF dokumenata. Pregled PDF radi bolje od Adobe Readera za PocketPC), par igrica (Buble Breaker i Pasijans) i Opera Mobile 8.65.

Internet Explorer i Windows Live Messenger imaju neprijatnu "osobinu" da potpuno ignorisu WiFi i uvek pokusavaju da se povezu preko gprs/edge konekcije :x

Srecom Opera ne deli tu osobinu i radi normalno. Proverio sam po forumima i jos nisam nasao resenje za taj problem. Medjutim problem se izgleda javlja i kod nekih HTC telefona (sa Windows Mobile 6) i nije specifican za i780. Zanimljivo je da i ugradjeni e-mail klijent (Outlook Express Mobile?) radi sasvim normalno sa WiFi konekcijom.

Instalirao sam i Operu 9.51beta za windows mobile i Operu Mini 4.1 i one rade ispravno sa WiFi vezom.

Povezivanje: Kada smo vec kod WiFi-ja, osim pomenutih problema sa IE, I780 se bez problema povezao na moj kucni ruter. Nisam ga isprobavao na javnim hot-spotovima ali se nadam da ni tamo nece biti problema.
[Update] U medjuvremenu sam ga isprobao na raznim javnim wi-fi hotspotovima i radi odlcno.[/Update]

GPRS/EDGE konekcije logicno rade sasvim ok. Bluetooth pored ostalih profila podrzava i A2DP/AVRCP pa je ovaj telefon starog Siemens S75 nasledio Samsung SBH100 stereo bluetooth slusalice sa kojim radi odlicno.

Kamera je sasvim prosecna 2MPix kamera bez autofokusa i blica - ovo nije telefon za one kojima je kamera jako bitna. U poredjenju sa slicnim kamerama koje sam koristio - nesto je bolja od 2MPix kamere na Benq-Siemens EF81 odnosno na Siemens SXG75 telefonima.

DivX reprodukcija: Sa TCPMP 0.72RC1 plejerom reprodukuje nekonvertovane DivX filmove bez problema. Zbog specificne rezolucije kod reprodukcije preko celog ekrana mora se izabrati ili deformisana slika ili odsecanje slike.


Java aplikacije: Zbog nedostatka nekih funkcijskih tastera, a i nestandardne rezolucije ekrana, Java igrice su uglavnom neupotrebljive. Aplikacije poput GMAIL klijenta i Opere Mini rade bez problema.

Neke korisne aplikacije (svi linkovi su ka freeware aplikacijama nema warez linkova!):

Pocket PC Total Commander 2.5.1
TCPMP plejer 0.72RC1
PHM Registry Editor
PocketCAS, the free Computer Algebra System (CAS) for Windows Mobile <-- Podrzava simbolicke operacije i graficku prezentaciju na baz Tex-a (npr. simbolicka integracija i slicno).

Toliko za sada. Ovo mozete smatrati prvim draftom opisa. Kasnije cu napraviti ispravke i dopune. I malo srediti gramaticke i slovne greske.

Nadam se da jos neko ima korisne informacije i linkove ka korisnim aplikacijama.
Poslednja izmena od tomas.hokenberi u Čet, 19. Mar 2009. 15:56, izmenjeno 8 puta ukupno.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

A koliko si ga platio ako nije tajna? :wink: ,
Nokia C6

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

tehno maniac, Nije tajna kupljem je u Roamingu i placen je dinarskoj protivvrednosti bas onoliko koliko pise ovde na sajtu (oko 35,9KRSD)
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Svaka cast na reviewu tomas.hokenberi i da te dugo sluzi,do sada nisam koristio ni jedan samsung win mobil al jedva cekam da se dokopam jednog da vidim "kaki" je :) Jos jednom svaka cast na kupovini
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

tomas.hokenberi,pa dobro,ipak je jako moćan uređaj+pridružio si se klubu samsungaša :D
samsung design+wm+qwerty+ts+wi-fi=savršen uređaj,uživaj u mašini! 8)
Nokia C6

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

madness99, Ja vec duze razmisljam o Windows Mobile telefonu. Originalno sam razmisljao o SE X1 Xperia. Medjutim kako se nikako se ne pojavljuje + ocekivana pocetna cena od 800+ evra (znaci kod nasih legalnih dobavljaca 1000+ evra) su doveli do toga da se odlucim da kupim i780. Ranije sam razmisljao i o i600 koji ima nesto manji ekran i nema GPS ali je zato 320x240 i nesto je jeftiniji.

Generalno bio sam zaintersovan za smartphone sa qwerty tastaturom + touchscreen-om. To je izbacilo iz igre sve Nokia i druge S60 aparate. U igri su mi ostali samo SE UIQ ili neki od Windows Mobile aparata. Kako mi se ucinilo da UIQ nije platforma kojoj je sigurna "svetla buducnost" i kako je Windows platforma slobodna od raznih sertifikovanja itd izbor se suzio na WIndows Mobile telefone.

HTC i slicni odogovarajucih karakteristika su uglavnom skuplji od i780 barem kod dobavljaca koji su, navodno, legalni.

tehno maniac, sto se tice dizajna to je naravno stvar ukusa ali i dizajn i780 je imao dosta uticaja na moju odluku da kupim bas njega.

Nego kada smo vec kod dizajna, da li neko zna gde mzoe da se kupi futrola koja bi odgovarala dimenzijama i780? Ima futrola koje odgovaraju njegovoj visini i sirini ali su izgleda pravljeneza telefone i slicne gadgete koji su dosta deblji od i780.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

tomas.hokenberi, čestitam još 1, za bateriju sam negde pročitao da iako je 1480 mAh dosta kratko traje 1-1,5 dan (sa "kao" normalnom upotrebom, nemoguće). Zanima me kako ide manipulacija sa E-mail attach, upload&download.
Isto (iako mu nije namena) neka ocena kvaliteta mp3 reprodukcije preko WMP (kontam da Samsung ubacuje različite audio čipove u svoje i modele) :)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Vlada Zem, Sto se tice baterije ona jeste 1480 mAh. (Info: Kod za detalje o telefonu je *#0228#). Meni traje oko jedan dan, ali ja ga trenutno dosta mucim (nekoliko sati dnevno je nakacen na WiFi, isprobavam razne aplikacije, itd). Bolju procenu cu dati kada me prodje prva faza ispitivanja nove igracke ;-).

Email attachmente handluje OK. Moze se podesiti maksimalna velicina e-mail za downlad. Kao lokaciju za attachmente je moguce izabrati karticu.
Kod slanja e-maila moguce je attachovati sliku, "voice note" ili proizvoljnu datoteku.

Sto se tice MP3 za neku validnu procenu bih morao da ga uporedim sa nekim kvlaitetnijim uredjajem sto i nemam pri ruci. Ja ne koristim "zicane" slusalice vec Samsung SBH100 BT stereo slusalice i sa njima sam zadovoljan reprodukcijom (cak mi deluje bolje nego kombinacija Siemens S75 + SBH100 ali je to mozda to samo privid - ovde bi bezicne slusalice trebale da budu glavni faktor kvaliteta?). Probacu kasnije da uporedim zvuk sa "zicanih" slusalica koje su dosle uz telefon sa MSI 511 MP3 plejerom sa Koss slusalicama.

Sto se tice zvucnika telefona, i780 definitivno nije telefon za one koji zele da podele svoj muzicki ukus sa saputnicima u vozilima gradskog saobracaja.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

tomas.hokenberi, prvo cestitke i od mene na sjajnom izboru smartphone-a,a drugo svaka cast za review,bolji nisam skoro procitao ;) pozz
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Da te "mučim" još malo, s obzirom da smo jadni po net paketima/cenama (wifi kako se ko gde snađe) koliko kB troše IE i Opera 9.5 po stranici (images off/on, recimo naslovna Mobilnisvet), kad budeš imao vremena... ;)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Postavio sam nekoliko fotografija napravljenih Samsungom I780 na odgovarajucoj temi:
viewtopic.php?t=6267&start=2760
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

nick6
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 21:20
:: Cubot Note S
:: Lumia 640
Lokacija: BG

Post od nick6 »

t.h., evo i od mene cestitke za koristan prikaz i780 koji si napisao, bez suvisnih detalja 8) .
Cak sam ti nesto ranije poslao PP ne znajuci da si napisao ovde review, posto imam ovaj fon u vidu za kupovinu, kad mu malo padne cena ili polovni.

Dakle, ako imas neka iskustva sa playerom i wired slusalicama, ocekujem utiske. Takodje me zanima kako se snalazis sa Trackpad-om (ili Touchpad-om, Finger Mous-om, kako ga vec ko zove), da li moze brzo da skroluje kroz vece dokumente (npr. Word) ?
Pozdrav od mene, i jos jednom da kazem : drago mi je da vidim na forumu ovako korektan review i iskustvo sa fonom.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

nick6, Sto se tice audio 3.5mm adaptera (iz tvoje p.p.) trebalo bi da bude kompatibilan sa G600 i slicnim.
Pogledaj ovo : http://www.expansys.com/ft.aspx?k=108784

Trackpad je prilcno koristan kada ti je slobodna samo jedna ruka - sasvim lepo moze da zameni "olovcicu" i touchscreen.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Kako prici skrivenim (administratorskim) menijima I780:

Otkucati na telefonu *#1546792*#

Pojavice se administratorski meni.

Jedna od opcija je “Preconfiguration“ u kojoj se bira za koju zemlju i operatora se podesava telefon. Lozinka za tu opciju je *#81230*#

Izvor: http://chiawy.homeip.net/william/dasblo ... nMode.aspx

Sve sto menjate radite na svoju odgovornost!

Ovo vazi i za i600 a mozda i za druge Samsung Windows Mobile telefone (i900?).
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Kako da vam proradi Windows Live Messenger na Telekom MTS 064 mrezi (korisno i za druge WM mobilne telefone):

To sto telekom ima dva APN-a gprswap i gprsinternet cesto stvara probleme. APN gprswap je uglavnom neupotrebljiv za aplikacije kao sto su ICQ i MSN Messenger. Nazalost to je default APN za telekom. Na MTS mrezi Windows Live Messenger pokusava da koristi default konekciju u kojoj je APN=gprswap, posledicno povezivanje ne uspeva.

Potrebno je uraditi sledece:

"Start->Settings->Connections->Connections"

Izabrati tab "Advanced".

Izabrati "Select Networks"

Pod Network Management u gornjem tabu izabrati "My WAP Networks".

Izabrati dugme "Edit".

Na ponudjenom spisku konekcija kod svih koje koriste APN=gprswap napraviti izmenu tako da bude APN=gprsinternet.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

yamaha-tzr50
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 07:09

Post od yamaha-tzr50 »

tomas.hokenberi, jesi imao problema sa nekim aplikacijama zbog ne standardnog ekrana?I jesi probao mozda igo8 da instaliras?Mnogo mi se svidja telefon ali mi je malo frka zbog ekrana :unsure:

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

yamaha-tzr50, Imao sam problema sa par igara koje su jednostavno odbile da se instaliraju zbog nepodrzane rezolucije.

Igo8 nisam probao ali koliko sam procitao ima podrsku za square (320x320 i 240x240) ekrane (inace planiram da ga isprobam ali nikako da ga skinem).

90% aplikacija radi bez vecih problema, posebno novije aplikacije. Npr. Garmin radi bez problema. Neke starije aplikacije ne umeju da iskoriste ceo ekran pa ga koriste kao da je 240x320 a ne 320x320. Onda deluje malo ruzno kada sa strane imas prazan neiskoristen prostor ali rade.

Postoji vrlo korisna aplikacija realvga koja resava probleme sa nekim starijim aplikacijama.

Evo nekih aplikacija koje sam instalirao i sigurno rade:

Garmin Mobile XT 5.0
Spyboot S&D za Windows Mobile (antispyware)
Avast Antivirus za Windows Mobile
Total Comander za WM
Resco File Explorer
Fade, Westward, Zuma, PocketQuake,SpaceTrader,3D House of Death, ... (igirice)
Google Maps
OziExplorer
IBM Midlet Manager
LME - pojednostavljen klon matlaba za PocketPC
Pocket CAS (Computer Algebra System)
WordNetCE
PDACraft Paint
Metro
Mobipocket Reader
Pocket Freemind
CorePlayer
Platform4 Player <-- Ne instalirati bez preke potrebe ! Za deinstaliranje je potreban hard reset ili prckanje po registry bazi i rucno brisanje. Onemogucava upotrebu MP3 fajla za zvono
TCPMP
PocketDivX
RealOne PLayer <-- Ne instalirati bez preke potrebe ! Za deinstaliranje je potreban hard reset ili prckanje po registry bazi i rucno brisanje. Onemogucava upotrebu MP3 fajla za zvono
Fring
Minimo (Mini Mozilla)
Mundu Radio (Internet radio)
NetFront Browser 3.4
Opera 9.5b2
Parlingo
QIP PDA
Skype
WM6 Remote Desktop
WifiProfiles
StyleTap launcher (emulator za Palm OS)
Call Firewall
Hush SMS
Power SMS
SMS Report Cleaner
HandySwitcher
iFonz (IPHONE skin)
Magic Button
Notif Blinker
PHM RegEdit
PIM Backup
Pocket Mechanic
PortSplitter SP
RealVGA
SPB Backup
vSnap
HTC Home - today item
Poslednja izmena od tomas.hokenberi u Uto, 11. Nov 2008. 15:58, izmenjeno 1 put ukupno.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

yamaha-tzr50
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 07:09

Post od yamaha-tzr50 »

tomas.hokenberi, kupio sam ga 8) nisam mogao da odolim kad sam ga uzeo u ruke! :) e ali ide prvi problem,kako da ga nateram da mi radi sa kucnom mrezom?nikako ne mogu da nadjem opciju search!? :?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

yamaha-tzr50, Start->Settings->Connections->Wireless Manager pa ukljuci WiFi automatski ce startovati pretrazivanje.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

yamaha-tzr50
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 07:09

Post od yamaha-tzr50 »

tomas.hokenberi, nece da mi nadje hot spot :cry: cim upalim wi fi odmah mi ispise unavaible ispod!a n82 ima pun signal,znaci mreza postoji samo nikako ne moze da je detektuje? :?

Odgovori