Samsung L700

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
LesaZMN
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 221
Pridružio se: Uto, 16. Sep 2008. 14:38
Lokacija: BGD

Samsung L700

Post od LesaZMN »

Vidim pojavio se danas na MS. Moram da priznam izgleda odlicno. Mana mu je sto je pljunuti 6300, ali ima metalno telo, pa mu oprastam. Ono sto me zanima je da li ovaj telefon moze da napravi malo pometnje u delu gde caruje 6300, 6500 i SE (bar telefoni) a gde Samsung do sada nije imao nista? Ovo mi lici na prvi samar.

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

A gde je u toj priči u800?! ?
Nokia C6

LesaZMN
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 221
Pridružio se: Uto, 16. Sep 2008. 14:38
Lokacija: BGD

Post od LesaZMN »

Cena brate :)

Ovo je jeftinije a izgleda skoro isto. Osnovna razlika u kameri 2 vs 3 MPx. Meni je ovo bolja kupovina. Mozda cak i bolje izgleda (U800 je dobar telefon, nema spora, ali ovaj kosta manje)

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Ovaj lepši od u800 a i cena što kaže LesaZMN, lepši je od 6300 i ne njaka ga svako na svakom ćošku :P
Nokia Lumia 630

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

djolex, sa tim se moram složiti,ali spomenuo je 6500c a i u800 pripada tom cenovnom rangu.Nokia 6300 je neverovatno isfurana (prošlog leta ga je svako furao,pa i ja :) )
Ali složićete se da je malo prekasan l700.Nokia soj 630 već prodaje godinu ipo dana
U tome je problem :)
Nokia C6

LesaZMN
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 221
Pridružio se: Uto, 16. Sep 2008. 14:38
Lokacija: BGD

Post od LesaZMN »

Za tajming se slazem, ali...6300 se i dalje prodaje i to bolje do 6500 i U800. Sa te strane, konkurencija je dobro dosla. Ovakvih telefona uvek treba.

Pere Ubu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 85
Pridružio se: Pon, 14. Maj 2007. 20:03

Post od Pere Ubu »

Bio u radnji. Video ga uzivo. Ovo porediti sa npr. 3120 c (slicna cena) jednako je poredjenju Logana sa novim Civicom. Ako ovo nije best buy, onda ne znam sta je..! Prema svim testovima po raznim sajtovima, L700 dobija najvise ocene. I to po totalno bagatelnoj ceni. Verujem da ce uskoro da mu jos padne cena, i onda 6300 moze konacno u zasluzenu penziju.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

I kao što reče Pere Ubu, 6300 moze u penziju jer L700 ima 3G, MP3 player je bolji, lepše izgleda, ali samo jedna velika mana - klasična bela tema koja ne može da se menja :|
Nokia Lumia 630

Pere Ubu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 85
Pridružio se: Pon, 14. Maj 2007. 20:03

Post od Pere Ubu »

Mogao bih da se slozim da bi recimo crna tema (ili mozda i theme creator kao kod U800) bila lepsi izbor, i nije mi jasno zasto samo jedna, bela, no onda bismo mogli da se zalimo i na rezoluciju, i na kameru bez AF, i na QCIF video... sto znaci da bi nase zelje (najverovatnije) presle u cenovni rang Euro 250 ili vise, a to je izgleda Samsung zeleo da izbegne. U svakom slucaju, svi (eventualni) nedostaci odmah padaju u vodu cim se uzme u ruke. Osecaj je... metalan! :wink:

Butters
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Čet, 20. Mar 2008. 06:36

Post od Butters »

Ima li neko ovo?
Zanima me kako vam radi i kakav mu je zvuk u slusalicama, znam da ne moze biti nesto mnogo dobar, ali da li je upotrebljiv kao plejer i radio. I ostale kvalitete i mane, molim vas. Treba da ga uzmem devojci za koji dan pa mi deluje kao best buy trenutno.

nebitan_lik61
Banned
Postovi: 108
Pridružio se: Sub, 01. Nov 2008. 03:36

Post od nebitan_lik61 »

I mene zanima ako neko moze osnovno da kaze o njemu, ja treba da ga kupim svom braticu :)
Mnogo je lep....i ima pristojne karakterestike...
A to sto je nabrojao Pere Ubu, mislim se stvarno... :lol: pa i sam si svestan da kada bi jos samo dodali bar 1mpix, wi fi, ovo i ono...svako neka doda sta mu fali pa onda to ne bi bilo vise 130e :lol: :lol:


Hajdete ljudi, napisite najosnovnije, ako ima nekakvih mana..HVALA
Even a clock that does not work is right twice a day

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Post od annaBG »

Meni se na prvi pogled ovaj telefon jako dopao,jer je tanak,metalan,a i cena :)
E sada ono sto mi se nikako ne svidja je to sto ne mogu mp3 melodiju da stavim za alarm i za poruku,a to me je uvek ubijalo kod Samsung telefona :disgust: i vidim da ne moze da se promeni ova budji,bela pozadina :(

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

annaBG, može MP3 za poruku, ali tema nije promenljiva :(
Nokia C6

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Post od annaBG »

Bas steta...privukao me je izgledom i cenom,ali mi je ona bel atema isuvise obicna ...steta...Ipak prednost dajem Nokiji 6300 iz vise razloga :cry:.Samsung je Kinez :lol:

nebitan_lik61
Banned
Postovi: 108
Pridružio se: Sub, 01. Nov 2008. 03:36

Post od nebitan_lik61 »

a i nokia moze da bude kinez ako je kupis bilo gde...ja sam u mobisu uzeo jednu nokiu, nebitno koju, i pisalo je made in germany (a kao mobis ovo ono, uvozi samo finske aparate)...

nego, ja sam uzeo bratu ovaj telefon, kupio je karticu 8Gb i napunio 7.5 (ne znam kako, ne pitajte)...sve savrseno radi
prezadovoljan je a i meni se jako svidja, mekani tasteri za kuckanje..a i nije toliko dosadna ta bela tema..tj kada bi crna bila pored nje bilo bi ok jer ova bela (bar meni) bode oci..

bas kao u annaBG, avataru :D
Even a clock that does not work is right twice a day

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Je li istina da mu je slab prijem signala? Ima li neko iskustva? Čudi me da nema više komentara o ovom telefonu. Dosta je čest.

joey
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 04. Okt 2008. 20:46

Post od joey »

ljudi kako da promenim ton poruke
ne mislim na njegove fabricke, nego kako da ubacim druge?

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

Problem je bela tema koja zna da bode oci i ako se smanji svetlost na najmanje, kada je svetlo ugaseno veoma zajebano, telefon lepo lezi u ruci i tastatura je dobra mada malo teza za pisanje poruka...
htc wildfire s

MilivojeJungin
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 31. Avg 2010. 16:36

Post od MilivojeJungin »

joey napisao:ljudi kako da promenim ton poruke
ne mislim na njegove fabricke, nego kako da ubacim druge?
Možeš da koristiš samo one koje su već u telefonu.
  • _______
    Miškoni:: Odgovaraš na pitanje koje je postavljeno pre osam meseci. Ubuduće proveri datum i obavezno pročitaj pravila foruma!

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Ako nemaš u podešavanjima profila mogućnost za odabir ostalih melodija, jedina mogućnost je ukoliko postoji softver sa tom fukcijom da se flešuje preko box-a. *Uglavnom, ovakve verzije softvera nemaju srpski jezik !!!

edit: Mislio sam da si citirao tekst kao pitanje pošto je post prvobitno bio takav - sad, šta je, tu je, ostaviću ga bez izmena.
Nokia Lumia 630

Odgovori