Samsung i550

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Dizzy_Reed
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 09. Maj 2007. 15:23
Kontakt:

Post od Dizzy_Reed »

Jos nesto samo... Da li neko zna kako da podesim MMS i GPRS za VIP? Ne moze preko sajta, nemaju konfiguracije za ovaj model... Mislim da sam video negde na forumu al ne znam gde i nisam siguran da li je bas za ovaj fon! :roll:
Jebo me upaljac, od 10 dinara!
Bolje da sam steko, za bar 2 komada!

Njami
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Sub, 23. Feb 2008. 15:59
Lokacija: Banovo brdo

Post od Njami »

Dizzy_Reed, zelim ti da te dugo i dobro sluzi :wink:. Jedno pitanje, jel si dobio memo karticu u paketu sa telefonom?
Pozdrav :wink:
Linux&Android

Dizzy_Reed
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 09. Maj 2007. 15:23
Kontakt:

Post od Dizzy_Reed »

Neee... :uhuh: Al ok, nisam se mnogo bunio za tih 500-600 din... :)

Hvala na lepim zeljama! ;) ;) ;)
Jebo me upaljac, od 10 dinara!
Bolje da sam steko, za bar 2 komada!

coja88
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sre, 07. Jan 2009. 21:19

Post od coja88 »

Ok hvala ,kupijem ga sutra


Izmenio:gameforce:Najstrožije zabranjena dopuna raznim karakterima!Sledeći put brisanje bez upozorenja

Njami
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Sub, 23. Feb 2008. 15:59
Lokacija: Banovo brdo

Post od Njami »

Dizzy_Reed, nema na cemu :oops: . Pitam zato sto sam procitao komentar da dolazi sa memo karticom, a znam da je nisam dobio pa mi nesto bilo cudno (mozda su promenili prodajni paket, ko zna).
Pozdrav :wink:
Linux&Android

Dizzy_Reed
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 09. Maj 2007. 15:23
Kontakt:

Post od Dizzy_Reed »

Ljudi, imam problem sa PS Studiom! Brat instalirao nokiin i posle kad sam hteo da ukljucim svoj File Menager otvori nokiin! Obrisem Nokiin, i onda mi otvori W. Explorer! Obrisem i Samsung PC Studio i sve vezano za to, da ga instaliram o5 necee... :angry: Kaze da imam vec instaliranu tu verziju! Brisao sam i preko Registry Editora sve vezano i za Nokiu i za Samsung i za PC Studio, sta sve ne i o5 nista! Skinem stariju verziju, ona ne moze da prepozna telefon! Skinem neku noviju verziju (mesto one sa cd-a 7.01, skinem 7.1.4...) ona isto ne radi! Nece ni da se otvori izbacuje mi neki Error! I sad me to uzasno nervira! Telefon mogu da povezem sa compom samo preko "Data Transver" moda, a to mogu i preko citaca mem. kartice... :x Sta da radim, ima li leka, sem da nosim comp u servis da dizem novi sistem?! :cry:
Jebo me upaljac, od 10 dinara!
Bolje da sam steko, za bar 2 komada!

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Reinstalacija Systema ce ti resiti problem.
S'obzirom da si pokusao sve solucije,reinstall Win. ti ne gine.
8)

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

Dizzy_Reed, probaj da skine CCleaner (free) i onda iz Safe Moda sve ocistis ;)
Nokia 5800XM

Dizzy_Reed
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 09. Maj 2007. 15:23
Kontakt:

Post od Dizzy_Reed »

ne vredi brate... :uhuh: o5 nece? Da l' je moguce da necu moci da instaliram ovo jbn. s*anje dok ne reinstaliram Windows?! :o
Jebo me upaljac, od 10 dinara!
Bolje da sam steko, za bar 2 komada!

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

Dizzy_Reed, izgleda :cry:
Nokia 5800XM

majstor zivota
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 06. Mar 2009. 01:36

Post od majstor zivota »

Dobro, je l' neko kupio telefon u Interkomu ili Romingu i kako se pokazao? Mislim, koliko drzi baterija, da li ima bagove u radu, da li je sa Vodafon mreže ili ne i to.

Nameravam da ga kupim :?
nemojmo preterivati

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

majstor zivota, ako je kupljen u Roamingu i kod njihovih partnera naravno da nije skidan sa Vodafon mreze.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Dizzy_Reed
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 09. Maj 2007. 15:23
Kontakt:

Post od Dizzy_Reed »

tomas.hokenberi, ofkors... :) majstor zivota Bateriju punim svaki dan, uz svakodnevno slusanje muzike, mozda ispucam par fotografija, par SMS-ova, pozivi, mozda neka aplikacija...! :dry: Jbg, mnogo trosi ekran, ova plava kuglica (zraci ko da je sijalica od 100W :P), a GPS da ne pominjem! Od zemunskog keja do senjaka su mi otisle 2-3 crtice! Iii... Ako ti znaci nesto, ova lampica ("blic") i nije bas nesto jaka (jaca mi je bila na D600E), mada, po meni su to nebitni detalji! Za sada nisam primetio ni jedan bug, nije mi nijednom blokirao ili nesto slicno! Posle par nedelja koriscenja sam zadovoljan kao i 1. dana :lol: i svima bih ga preporucio... Za ove pare, pa i koji evro vise, nema bolji!
Jebo me upaljac, od 10 dinara!
Bolje da sam steko, za bar 2 komada!

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Па колико ти времена издржи батерија?
1200 mAh би требало да обезбеди 2 дана опуштено.
Слобода или смрт

dulentse
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 01. Jul 2006. 22:53

Post od dulentse »

Cini mi se da sam ja dobio od 1000mAh, ili bar tako kazu sajtovi kad ukucam njenu oznaku.
A ova baterija koju sam dobio ne izdrzi duze od jednog dana. U principu nije toliki problem, samo sam se na k750 bio navikao da je punim svakog petog dana.

Imam jos jedan problem-poskidao sam neke besplatne teme i prebacio u fon preko PC studia. Ispalo je da i nisu nesto narocito pa sam hteo da ih pobrisem.

I tu nastaje problem-ne mogu da ih obrisem!
Probao sam sve zivo i nista!

Ima li neko ideju sta da radim??

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Пробај у менаџеру апликација! :wink:
Слобода или смрт

Dizzy_Reed
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 09. Maj 2007. 15:23
Kontakt:

Post od Dizzy_Reed »

Ma kakva 2 dana, nekad je punim i 2 puta dnevno! :dry: Mada, pazi da ti ne ostane ukljucen GPS, men' se par puta desilo i obicno ukapiram to kad mi posisa bateriju! :x dulentse, Nemam pojma, sve sto sam brisao iz fona moglo je da se obrise, sad, ne secam se da sam brisao neke teme...
Jebo me upaljac, od 10 dinara!
Bolje da sam steko, za bar 2 komada!

Njami
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Sub, 23. Feb 2008. 15:59
Lokacija: Banovo brdo

Post od Njami »

Dizzy_Reed, GPS bas brzo isprazni bateriju, tako da gledaj da ti uvek bude iskljucen. Meni baterija traje oko dva dana uz neko umerenije koriscenje (bez GPS-a, ali sa dosta muzike)...
Pozdrav :wink:
Linux&Android

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

Nakon gašenja Garmina u pozadini ostaje aktivan TSRAutoStart.exe, koji i dalje troši bateriju! :chytry: . Nekim task menadžerom (ActiveFile, JbakTaskMan,...), obavezno ubijajte ovaj proces. Inače, baterija bez korišćenja GPS-a oko dva dana izdrži. Normalno, ako ne ispuštam telefon iz ruke maks jedan dan. Jedno od rešenja je auto punjač za kola, i onda neće biti problema sa GPS-om...
Kakvi sve budalasti komentari mogu da se pročitaju na stranici ovog telefona, to je strašno. I što je još gore, primaju se ljudi na sve to. :o

dulentse
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 01. Jul 2006. 22:53

Post od dulentse »

A hoce li se TSRAutoStart.exe iskljuciti ako uradim uklj/isklj telefona? :)

Pitam ovo jer nemam sada bas vremena da se zezam sa trazenjem menadzera, proverom da li je signed/unsigned i sl.

Odgovori