Samsung C5212 Dual Slot problem

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Sallex
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 12. Sep 2009. 14:06

Samsung C5212 Dual Slot problem

Post od Sallex »

Molim Vas za pomoć, ubacio sam dve kartice u ovaj telefon i sve je radilo kako treba, a potom sam jednu karitcu vadio da bih kopirao neke kontakte sa nje. Kada sam vratio karticu u telefon, prilikom uključivanja mi do besvesti drži ono SIM initialising... U čemu je problem? Kako da to rešim? Probao sam svaku karitcu pojedinačno i obe su ok, a telefon se brzo pokrene, ali u dual slot režimu ponovo samo do SIM initialising... Pokušao sam i sa resetom telefona, nije pomoglo. Neki predlog? Hvala...

dkostadinovic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 01. Okt 2009. 20:56

Post od dkostadinovic »

Da ne otvaram novu temu, posto se moj problem odnosi na isti model telefona. Ne mogu da ga povezem sa kompom. Pokusao sam USB kablom, ali ga komp uopste ne vidi. isto se ponasa u XP-u i u Linuksu. Zanimljivo je , da ga je Win 2000 prepoznao, znaci i telefon i kabal su u redu. Ima li resenja? Hvala...

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

dkostadinovic, za pristup je potrebna odgovarajuca verzija Samsung PC Studija. Bez toga nece raditi.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

dkostadinovic, mozda si skinuo neku stariju verziju. Proveri da li ima neki update ( U odeljku File, Edit, About - tako ga ja zovem, e sad zavisi kako bese kod PC Suite-a posto ga uopste ne koristim ) imas deo Check for updates i ako ima, znaci da je to bio problem i na kraju pusti da odradi posao...
Nokia Lumia 630

polar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 07. Okt 2009. 08:36

Post od polar »

dkostadinovic odes na glavni meni, u application settings, pc connections, stavis telefon na mass storage, seledci put kad ga nakacis komp ce da ga prepozna kao flash memoriju, posebno fon a posebno mem. karticu...

a mene interesuje dal postoji neka fora da razgovaram preko sekundarne kartice, ili bar da saljem poruke a da ne moram da resetujem fon...

kao i neki sajt sa themama

snebivljiva azdaja
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 212
Pridružio se: Sre, 13. Dec 2006. 09:48
:: iPhone 14 Pro
Lokacija: DK

Post od snebivljiva azdaja »

@polar: Iz stand-by pritisnes bilo koji broj na tastaturi, pa nakon toga onaj taster sa strane za prebacivanje sa primarne na sekundarne kartice, nakon toga clear i vratis se u stand-by.

Stefan9
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sre, 11. Mar 2009. 05:50

Post od Stefan9 »

Da li neko zna kako da povecam font u porukama a da ostane zapamcen? Ja sam pronasao u meniju opciju ali svaki put kada ulazim u poruke moram ponovo to da podesavam.

aleksandar1986
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 26. Jan 2011. 00:15

Post od aleksandar1986 »

da li je moguce da na memorijsku karticu iako imam od 1 gb moze samo da stane 52 faajlova ili tako nesto posto mi telefon prijavljuje samo deo muzike sto sam prebacio

Zaključana tema