Samsung B7330 OmniaPRO

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
S@S Aleksandar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pet, 23. Apr 2010. 09:34
Kontakt:

Post od S@S Aleksandar »

Ljudovi :), uzeo sam mob i da danas sam zadovoljan. Ono sto me interesuje kako da podesim da podesim internet da ga koristim samo preko wifi tj ako nisam dostupan preko toga da ne mogu da koristim net. Mislim jel zbog racuna :).

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

S@S Aleksandar, postoji par aplikacija koje ce ti to omoguciti npr. GPRS NoData - za vise detalja pogledaj temu o Windows Mobile aplikacijama (Sva pitanja o WM aplikacijama idu tamo - ne treba ih postavljati u osnovnoj temi o konkretnom modelu telefona!): viewtopic.php?t=14779
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

S@S Aleksandar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pet, 23. Apr 2010. 09:34
Kontakt:

Post od S@S Aleksandar »

tomas, instalirao sam taj no data na mob, i ispisao mi je da moj mob ne podrzava tu staru veriziju nodate. Reci mi jel ima raylike u verzijama ili neko drugo resenje

meckonja82
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 25. Maj 2009. 19:02

Post od meckonja82 »

Za S@S Aleksandar, imas i aplikaciju data controler za touch telefone. Radi na 6.1 i 6.5 verziji Windows Mobile telefona. Tako da probaj to da nadjes, meni je ekstra.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

meckonja82, pa ako je samo za WM telefone sa TS tesko da ce raditi na WM 6.5 Standard.
S@S Aleksandar, probaj da googlas za "NoDATA Windows Mobile 6.5 Standard". Sta ti je tacno ispisao?
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

S@S Aleksandar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pet, 23. Apr 2010. 09:34
Kontakt:

Post od S@S Aleksandar »

pa ne zna tacno, ali u prevodu da je to starija verzija nodata i da mob nije u mogucnosti da je pokrene. Trazio sam po google ali nigde nisam nasao za wm 6.5 standard ima samo za starije. :(
Probao sam sa nekim drugim programom, neki spb gps controler, tako nekako se zove, ali isto nema za wm 6.5
Ako se neko jos seti nekog slicnog ili ako neadje nek okaci link :)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

S@S Aleksandar, pa ne treba ti GPS kontroler, valjda ti treba upravljanje GPRS-om? Hajde napisi tacnu poruku - bez prevodjenja ako mozes.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

emrax
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 14. Jun 2010. 15:39

Post od emrax »

Da li neko zna gde ima nekih custom ROM-ova za ovaj telefon? ne dopada mi se izgled ovog windowsa...

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

emrax, na www.xda-developers.com mozes da potrazis neki custom ROM za tvoj telefon.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

emrax
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 14. Jun 2010. 15:39

Post od emrax »

gledao sam tamo ,nemaju sekciju za 7330,za sve druge omnie imaju ... :uhuh: verovatno zato sto nema touch screen pa je teze portovati win mo sa druge sprave

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

emrax, nije teze ali mislim da to ne rade jer nema dovoljno zainteresovanih clanova i onog ko bi to odradio.Vecina ljudi koja pravi romove imaju WM pro a na omnii je kao sto znas WM standard.Jel ti se ne svidja WM kao WM ili njegov izgled ? Ako je izlged onda pokusaj da ga skinujes.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

emrax
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 14. Jun 2010. 15:39

Post od emrax »

hvala na odgovoru... ne dopada mi se zato sto je Standard ,odnosno dosta stvari mi izgleda drugacije u odnosu na Xperiu X1 i HTC hd koje sam imao ranije... I smeta mi sto gomila programa ne radi iako pise da podrzavaju 320x320 rez.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

emrax, pa to sto je "Standard" nema nacina da promenis. "Standard" oznacava verziju Windows Mobile-a za telefone bez ekrana osetljivog na dodir. Mozes mozda naci modifikovanu verziju OS-a, ali ce svejedno biti Standard. Sto se tice softvera nista sto zahteva touchscreen ti nece raditi bez obzira na podrzane rezolucije.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

snajco napisao:Pomoc. ljudi lutam po netu i nikako ne mogu da nadjem neki youtube player da hoce da radi na ovom telefonu kao i instalaciju za garmin.
Problem je u tome sto mi neke stvari ne rade kao na primer aplikacija facebook, radi samo preko internet explorera, youtube radi ali kada hocu da gledam neki video klip nece da ga otvori streaming player.
Garmin koji radi na bilo kom drugom WM uredjaju ce raditi i na B7330. I naci ces ga na sajtu Garmina (googlaj za "Garmin XT Windows Mobile"). Youtube klipove mozes da gledas pomocu core player-a.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

hektor2
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 16. Dec 2007. 02:01

Post od hektor2 »

Nabavio sam i omniaPRO i sad opet imam problema sa pronalaskom softvera, odnosno verzije koja radi na ovom telefonu. Koji Resco file explorer radi na 7330 ?

<Milanche>
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 23:39

Hard Reset Samsung B7330 Omnia Pro

Post od <Milanche> »

Kupio sam polovan fon i reko da ga resetujem na fabricka podesavanja. Nasao sam na netu da treba drzati dugme "5" ili "F" i potom On/Off dugme .
Trebalo bi da se dobiju 2 opcije
1. za brisanje memorije
2. za reset

Ja sam odradio oba, ali kad sada uradim "F"+ On/Off, vise ne dobijam opciju "2", tj za hard reset!
Nokia Efiftyone

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

<Milanche>, nisam koristio Windows Mobile Standard (non-touch), ali zar nemas opciju "Hard Reset" u podesavanjima telefona (ta opcija postoji u touch verziji OS-a). Ne zaboravi da se kod WM aparata hard-reset svodi na vracanje na pocetno stanje. Na touch verziji je to jedini reset koji i postoji (postoji naravno i "soft-reset" ali to se svodi na restart telefona, poput pritiska na reset taster na PC-u).
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Pojedinac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 08. Okt 2011. 07:12

Post od Pojedinac »

Pozdrav. Ubih se i ne mogu da nadjem link koji radi za download Core Playera. Help :) BTW tek sam dobavio tel od jednog lika iz Palanke i prezadovoljan sam trgovinom. Telefon je extra. Prijatno iznenadjenje. Koristio sam do sad puno Simbijan i dva Android telefona.

neogeo
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Čet, 23. Feb 2006. 10:15
:: Huawei P30
Lokacija: Kruševac

Post od neogeo »

POMOĆ POTREBNA!

Može li mi neko iskusan pomoći kako da nezavisno pojačam melodiju SMSa u odnosu na melodiju Systemskih tonova (konkretno tadtature).
Naime, kada smanjim tonove tastature, smanji se i melodija SMSa na neprihvatljivu jačinu.

Ima li pomoći??? :cry:

Pojedinac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 08. Okt 2011. 07:12

Post od Pojedinac »

Pozdrav. Trebaju mi linkovi za download i uputstvo za instalaciju garmina, igo ili koju god navigaciju mi savetujete. Unaprijed zahvalan.

Odgovori