B3210 Corby TXT

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
igorpan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 03. Feb 2010. 00:28

B3210 Corby TXT

Post od igorpan »

Pozdrav!
Kupio sam ovaj telefon u postpaid paketu MTS-a. Sve radi super,ali ne otvara ni .doc fajlove (nijednu verziju) a cak ni .txt fajlove. "Beleske" aplikacija dozvoljava unos samo do 150 karaktera. Da li je moguce da telefon kod koga je cela poenta tekst i tastatura nema ove mogucnosti ? :blinky:

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

igorpan, nista te ne sprecava da instaliras neku java aplikaciju za editovanje i pregled tekstualnih fajlova kao sto je "Mini Notepad". Imas takodje i nekoliko besplatnih java aplikacija koje omogucavaju pregled Word i PDF datoteka.
Ako ti je bio potreban telefon na kome je moguce koristiti office aplikacije onda si izabrao pogresnu kategoriju telefona. CorbyTXT je tinejdzerski telefon namenjen razmeni SMS i IM poruka, a za office ti trebaju "smart" qwerty aparati tipa Nokie E71,E72,N97,E90 ili Samsunga I780, B7320, B7330, B7610 itd.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

igorpan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 03. Feb 2010. 00:28

Post od igorpan »

Aham,kapiram,nisam nesto upucen u mobilne,pa nisam znao da java aplikacije mogu to da rade :oops:
Nista mi posebno nije neophodno,nego mi je cudno jer drugov telefon samsung od 70 evra otvara i .doc i sve....A vidim da i ovaj moj ima "documents" folder pa reko.... :D
I prosto mi je debilno da telefon u porukama dozvoljava do 1500 znakova a u aplikaciji "beleske" 150.....

Hvala na odgovoru

Edit: Da li mozda znas ime neke od tih aplikacija besplatnih koje mogu da otvaraju word fajlove? Pogledao sam po googleu,ali nisam nasao nista :?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

igorpan, pa "mini notepad" je jedna od tih. Postoji i par viewera za pdf i word dokumente. Inace malo mi je cudno sto nema doc i pdf viewer posto, kao sto si sam primetio, i neki jeftiniji samsung telefoni imaju te aplikacije.
Pogledaj ovu temu mozda pronadjes nesto:Pregled korisnih java aplikacija (review)
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

allex
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Pet, 03. Sep 2010. 08:45

Post od allex »

Zdravo svima. Interesuje me da li da skidam foliju sa ekrana ili treba da ostane, kao neka `zastita`?

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Ako ti smeta, skini je, ako ne, onda nemoj. :) Ja sam uvek, odmah po kupovini skidao i mislim da na telefonima koji nisu TS nije potrebna folija.

allex
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Pet, 03. Sep 2010. 08:45

Post od allex »

Skinuta! Hvala :-) ma mislio sam da je to neka zaštita, ali kapiram da stoji tek da bi dokazala da je telefon nov.

Odgovori