S5620 Monte

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

S5620 Monte

Post od NightBird »

Nasao sam sliku ovog telefona gde mu indikator baterije (kada je baterija puna) pokazuje 5 crtica, a onda nadjem sliku ovog istog telefona gde mu je na slici puna linija kada je pun telefon, bez crtica... da li to znaci da telefon ima opciju da prikazuje razlicito koliko je baterija puna? Nadam se da cete skontati moje pitanje.
Slika
Slika



Izmenio tomas.hokenberi: Postavljanje slika sirih od 600 piksela nije dozvoljeno. Druga slika ti je sirine 800 piksela.
htc wildfire s

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

NightBird, to bi odprilike znacilo da razliciti firmveri imaju razlicitu ikonicu za bateriju.Mozes da potrazis na netu modovanje i hakovanje tog telefona i pogledas da li su objasnili kako se menjaju.Sto se tice same opcije i mogucnosti da ima 2 vrste indikatora baterije to cisto sumnjam jer je to po meni nepotrebnoi do sad ne znam za telefon koji ima tu opciju fabricki ugradjenu. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

DjapeDj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2010. 14:44
Lokacija: lazarevac

Post od DjapeDj »

Ne mogu da pokrenem klipove youtube-u.....pokusa, prekine i da mi obavestenje "pokusaj ponovo"...a ne MTS mrezi sam... Kada se prikacim na WiFi..onda hoce. Da li neko zna u cemu je problem? Hvala

Da li jneko zna kako se koristi opcija kamere da belezi GPS informacije zajedno sa slikama?

fica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Uto, 08. Sep 2009. 20:57
Lokacija: Sombor

Post od fica »

sto se tice youtube-a verovatno nemas instalirana podesavanja za GPRS i MMS... a za GPS nisam siguran... pozdrav

Zavisnik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 06. Maj 2010. 16:45

Post od Zavisnik »

Moze li neko da mi objasni sta treba da uradim da bi pokrenuo WiFi na telefonu?

naime napravim wifi konekciju na lap topu... Drugi lap top se prikaci bez problema... Telefon nece da se prikaci...

Kada sam promenio tip konekcije nekako se konektovao, ali browser ponovo nije hteo da radi...

Sta ovde treba da promenim?

Laza Kostic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2012. 00:54

Post od Laza Kostic »

Kako da se konektujem na internet preko telefona? On ima Samsung Kies i Networking wizard. Medjutim tu je potrebno APN name, broj telefona (nisam siguran da li je broj za dialing ili moj broj), DNS server. Javlja mi da je modem na udaljenom računaru vam funkcije. Da li je moguće to preko mts-a? Takodje nisam razmisljao i za Wi-Fi.

Odgovori