Samsung i7110

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
nemanjab2
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 20. Apr 2012. 23:55
Lokacija: Lazarevac

Samsung i7110

Post od nemanjab2 »

Kupio sam ovaj telefon pre mesec dana u servisu u Somboru, preko mobilnionline i imam problem sa trajanjem baterije, baterija ne traje ni 1 dan, telefon se napuni za 30min, telefon je slat na servis 2x i prvi put je zamenjena baterija a drugi put punjac u roku od mesec dana, naravno i dalje telefon ne radi, a sada serviseri nece da mi se jave na telefon, a gazda servisa s kojim sam razgovarao me ubedjuje da je normalno da baterija toliko drzi iako su naveli da baterija treba da izdrzi 11h razgovora, a telefon se vec posle 3h gasi, i kada sam mu rekao da li mogu da mu posaljem telefon na popravku opet ili da ih tuzim on mi je rekao da mu opusteno popusim onu stvar .Jako me je uvredio i interesuje me da li mogu i na koji nacin da ih tuzim tako da dobijem drugi nov telefon ili eventualno vracanje novca... Hvala u napred

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

nemanjab2, Samsung i7110 je Symbian S60 uredjaj, a Samsung sekcija je isključivo namenjena Samsung "dumb" i Bada OS uredjajima. Pošto teme za ovaj model u Symbian nema sekciji samo ću prebaciti ovu tvoju temu u odgovarajući podforum. Inace, kako tvoj problem nije posebno povezan sa konkretnim modelom već imaš problem sa serviserima bolje bi bilo da postaviš svoje pitanje u "Kaficu" u nekoj od već postojećih tema vezanih za probleme sa serviserima.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

nemanjab2
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 20. Apr 2012. 23:55
Lokacija: Lazarevac

Post od nemanjab2 »

tomas.hokenberi, baterija ne moze da izdrzi ni jedan citav dan, to je problem sa telefonom- ovim modelom telefona, a imam i drugi problem a to su serviseri, znaci dva problema, a treci je sto ne znam kako da nadjem taj "Kafic" ovde jer sam nov :)))

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

nemanjab2, baterija tog telefona bi normalno morala da izdrzi duze od jednog dana, sa normalnom upotrebom, pa to nije problem modela, vec vise konkretnog primerka.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Odgovori