Samsung i900 Omnia

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
saxyu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pet, 30. Okt 2009. 18:23

Post od saxyu »

Da li je moguce ubaciti drugi zvuk (osim onih koji postoje u defaultu) za budjenje ? Pokusao sam ali ne uspevam. :angry:

Korun
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Pon, 28. Sep 2009. 14:10
Lokacija: Beograd

Post od Korun »

kako da povecam prostor na storage memoriji trenutno je 3.8mb i ne mogu nista da prebacim tj primim preko BT, hvala

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Korun, мисилш вероватно на простор на интерној меморији, пошто имаш проблем са блутутуом? Пробај да пребациш нешто од апликација на оних 8/16 гигабајта масовне меморије које имаш и пребаци тамо све непотребне фајлове. Такође можеш да инсталираш неку од апликација која ће ти омогућити да датотеке примљене преко блутута иду директно на масовну меморију.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Korun
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Pon, 28. Sep 2009. 14:10
Lokacija: Beograd

Post od Korun »

hvala imas pp, imam jos neka pitanja pa da ne zatrpavam temu,.

pozz

Izmenio tomas.hokenberi: nije dozvoljena dopuna poruke do 100 karaktera tackicama, smajlijima itd.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Korun, naprotiv sva pitanja treba da postavljas ovde, osim ako nisu pitanja vezana za warez ili ne pripadaju ovoj temi. Izbegavaj PP, osim ako nije neophodno.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Korun
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Pon, 28. Sep 2009. 14:10
Lokacija: Beograd

Post od Korun »

ljudi konstantno mi se kaci na net i to bez zvuka nista nije ukljuceno tipa "XTRA Enable" i "Auto Download" pod Enhaced GPS Settings? kao ni automacka vremenska prognoza, sta moze da bude, aktivirao sam yahoo nalog ali da proverava mail samo kad ja hocu, ali on se konstantno kaci i ne iskljucuje, sta moze da bude

Korun
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Pon, 28. Sep 2009. 14:10
Lokacija: Beograd

Post od Korun »

znaci niko nema ideju sta bi moglo da bude ovde problem, bzvz mozda nestane sam od sebe kako je i nastao...

PleoJSO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:51
Lokacija: Lazarevac

Post od PleoJSO »

људи да не зна неко колико коста да се поправи држач сим карте за овај самсунг,хитно ми је потребан одг... :) :) :)

ChobbyNS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 31. Dec 2010. 19:29

Post od ChobbyNS »

Jel moze neko meni da pomogne?Kupio sam polovnu Omniu i malko je poceo da se baguje,pa sam hteo da odradim jedan hard reset,ali trazi mi password koji ne znam a pretpostavljam da je prethodni vlasnik to namestio.
Sta sad raditi,kako ukloniti password?
Hvala unapred :|

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

probaj sa 00000 ili 12345 ili 012345 obicno to bude password za takve stvari .

saxyu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pet, 30. Okt 2009. 18:23

Post od saxyu »

Da li je moguce ubaciti drugi zvuk (osim onih koji postoje u defaultu) za budjenje ? Pokusao sam ali ne uspevam. :smutny:

NIKO ?

cure2fast
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 17. Mar 2009. 19:10
Lokacija: Beograd

Post od cure2fast »

Zna li neko gde i kako mogu da download-ujem fabricku verziju windows-a za omniju ?

fikacu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 09. Mar 2009. 05:28
Kontakt:

Post od fikacu »


lurchgm
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 29. Apr 2010. 15:47
:: Huawei Honor 5x

Post od lurchgm »

imam jedan problem sa porukama.posto imam mnogo poruka od jedne osobe,ne vidim ih sve kad udjem u poruke (one starije)i desava se da kako se broj poruka povecava,on ih po datumu,tj po starosti pomera kao da nestaju,ali ih vidim kad ih gledam u 3d mesage viewer-u...zna li neko gde se one nalaze,i kako mogu da ih vidim sve kad udjem normalno u poruke od te osobe...unapred hvala na odgovoru

Aurora121
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 25. Jun 2011. 22:47

Post od Aurora121 »

Pozz :)

Slucajno sam uspjela da vratim sve na tvornice postavke na mobu. Ne znam sad gdje i kako one fine dodatne programe da skinem, i da instaliram... :cry:

Ima li ovdje mozda neki dobrovoljac koji mi mi htio pomoci?


Mob je: Samsung Omnia i900 16GB

Hvala :)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Aurora121, imas temu o Windows Mobile aplikacijama ovde: viewtopic.php?t=14779 pa polako pogledaj sta ti treba. Za besplatne ces naci linkove, a za ostale "Google is your friend".
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Korun
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Pon, 28. Sep 2009. 14:10
Lokacija: Beograd

Post od Korun »

ljudi opet imam problem na storage memory, sad je 0,35 i ne mogu da je povecam, stalno mi izbacuje upozorenje na ekranu da koristim file explorer da bi obrisao neke fajlove, ali uradim to i memorija se ne povecava, sta da radim, pozz

lazarrr
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Čet, 28. Feb 2008. 17:32
Lokacija: krusevac
Kontakt:

Post od lazarrr »

vidim da niko do sad nije spomenio my phone i to sto se usluga skoro ugasila. tamo pominju neki sky drive, ali, iako nisam plavusa, nije mi jasno nista. nemam window7, a da li to znaci da necu moci da koristim vise tu uslugu, makar i u obliku sky drive? dobio sam mail gde pise da cu biti obavesten kada ce se izvrsiti sinhronizacija my phone i sky drive, ali prodje mesec i vise dana, a my phone se gasi 7. oktob ra. zna li ko nesto o ovome? pozdrav

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

Sky drive je jedna od windows live usluga, stvarno ne kapiram šta ti se dešava, registraciojm na windows live ili kroz hotmail, imaš pristup svemu... Ne kapiram...

lazarrr
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Čet, 28. Feb 2008. 17:32
Lokacija: krusevac
Kontakt:

Post od lazarrr »

ma imam registraciju i sve to,ali nema nigde kontakata i poruka, kao sto je bilo na my phone. ili treba ja da izvrsim sinhronizaciju tls sa sky drive?

Odgovori