Samsung S5230, S5230W, S5233(T)

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
liberalac55
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2012. 11:37

Post od liberalac55 »

Imam problem sa konekcijom PC mobil samsung GT-S5230!
Imam 3 USB kabla,instalacioni CD/kupio sa USB/,skinuo sa sajta Samsunga KIES,jedino sto mi pokaze na telefonu glupost koja se zove veza preko Bluetooth!
Molim ako neko zna sta da radim i kako da pomognem cerki oko povezivanja,jer voli da postavlja muziku a ovim sto sam do sad napisao to ne moze!
Unapred hvala! :x

Zloca27
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 02. Jul 2012. 15:09
:: Samsung SGH S 5230

Re: Samsung S5230, S5230W, S5233(T)

Post od Zloca27 »

Molim Vas treba mi pomoc oko neta :/ Imam S 5230 i kupila sam ga u VIPu davno..dok sam koristila njihovu karticu net je radio kao lud,od kako sam ga dekodirala i stavila mt:s karticu nema sanse da podesim net..ni rucno,ni instaliranjem njihovih poruka..uvek mi pise "usluga nedostupna" :/ STA DA RADIM????Garant trebam jos nesto da otkacim ili aktiviram ali vise nemam ideja sta da uradim..PLIZ HELP MIIIIII!!!!!!

maja82
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 27. Jul 2012. 16:32
:: samsungs5230lafleuf

Re: Samsung S5230, S5230W, S5233(T)

Post od maja82 »

da li moze neko da mi pomogne sa antivirus programom za ovaj telefon? da li mi je potreban? ako jeste, kako mogu da ga skinem, jer cesto sam na netu sa telefona. trazila sam nesto sama, ali ne umijem da se snadjem bas najbolje ocigledno, jer nista od toga sto sam gledala ne mogu da instaliram...hvala unaprijed.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Re: Samsung S5230, S5230W, S5233(T)

Post od tomas.hokenberi »

maja82, to je "dumb"telefon i ne postoje niti virusi koji bi ga mogli napasti niti antivirusni softver koji bi ga "stitio od virusa". Eventualno moze da se na karticu nakaci neki PC virus kada povezes telefon na zarazen PC u "mass storage" rezimu, ali PC virus se nemoze izvrsiti na telefonu, odnosno sa tacke gledista telefona je bezopasan.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

maja82
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 27. Jul 2012. 16:32
:: samsungs5230lafleuf

Re: Samsung S5230, S5230W, S5233(T)

Post od maja82 »

hvala najljepse na odgovoru :) i bas sam se pitala sta se moze desiti ako povezem fon sa zarazenim kompom, i na tom odgovoru hvala :)

prota99
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 29. Jul 2012. 16:54
:: s5230

Tipkice ne rade samsung s5230

Post od prota99 »

Dobar dan svima,hteo bi postaviti jedno pitanje ako se neko razume ili ako mu se mozda desilo to kao i meni.U vezi je telefona SAMSUNG S5230,kad sam ga sinoc izvadio iz dzepa normalno je radio sve,kad sam ga vratio i opet posle par minuta izvadio iz dzepa od jednom su prestale da rade sve tipkice sem one za odbijanje poziva,znaci ne rade ona u sredini,za javljanje,za pojacavanje,za slikanje i za zakljucavanje.Da li neko mozda zna sta bi to moglo da bude? hvala unapred.:) :smutny: :unsure:

maja82
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 27. Jul 2012. 16:32
:: samsungs5230lafleuf

Re: Samsung S5230, S5230W, S5233(T)

Post od maja82 »

opet imam jedno pitanje...naime, imam malog sincica kojem su svi aparati, kao i svaoj djeci, zanimljivi, i danas je uzeo moj fon...sa obzirom da je to fon kupljen prije 10 dana, igrao je igice, i ispustio ga...nece biti prvi put da mu padne, pa me zanima koliko to moze da bude kobno za telefone sa touch scren-om? tel je trenutno na punjenju, tako da ne znam da li se, ne daj boze, nesto poremetilo.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Re: Samsung S5230, S5230W, S5233(T)

Post od tomas.hokenberi »

maja82, pazi svaki telefon, bio sa TS ili ne, je manje ili vise osetljiv na padove. Ako nije pao sa velike visine na beton ili nesto slicno verovatno mu nije bilo nista.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

maja82
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 27. Jul 2012. 16:32
:: samsungs5230lafleuf

Re: Samsung S5230, S5230W, S5233(T)

Post od maja82 »

hvala na odgovoru :) nego...da li je moguce da za ovaj tel nema ni jedne jedine teme na netu da se nadje? a i kolor slike se jako tesko nalaze, sve su nekako male...

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Re: Samsung S5230, S5230W, S5233(T)

Post od tomas.hokenberi »

maja82, neces naci teme zato sto ih ne podrzava. A sto se tice slika za pozadinu, mozes da koristis koje god zelis (jpg) samo treba da budu odgovarajucih dimenzija.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Dača76
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 05:29
:: S5230W

Samsung S5230W

Post od Dača76 »

Pozdrav svima.
Dobio sam Samsung S5230W i ne snalazim se baš najbolje pa otvaram temu za diskusiju o ovom modelu.

Telefon je za moj ukus odličan, verovatno jer nisam koristio novije, ali sam zadovoljan, međutim voleo bih da saznam što je moguće više o njemu. Imam par pitanja ali bih i mimo njih voleo da znam sve zanimljivosti i njegove mogućnosti.

Kako nemam srpski jezik u telefonu, a preko Pc studija nikako ne mogu da ažuriram najnoviji, ili firmware sa našim jezikom, interesuje me koji je poslednji stabilan firmware i koji je firmware sa srpskim jezikom jer u servisu traže 2000 din. za instalaciju pa bih za taj novac želeo da budem koliko toliko informisan i siguran da mi neće instalirati ko zna šta (ukoliko je zabranjeno to javno reći možete mi poslati privatnu poruku).
Još me interesuje kako da podesim da se Opera mini povezuje na internet preko Sbb Wi-Fi zone jer kada god sam u zoni i pokrenem je ona se konektuje preko Wap-a i skida mi kredit ili koji je najbolji browser za ovaj model, dalje, da li postoji Flash player za ovaj model, mogu li da kreiram prečice aplikacija na "desktop", da li mogu da zaključam widgete da se ne pomeraju, koje aplikacije mogu da koristim a koje ne, itd, itd?

Ukratko, sve što je vezano za ovaj model.


Edit:

Nisam video da tema o ovom modelu već postoji pa je moja spojena sa ovom. Ima dosta zanimljivih stvari koje sam saznao iz prethodnih postova pa onda samo ostaje da se nadam odgovorima na moja već postavljena pitanja. Najbitnija su mi:
1. Firmware sa srpskim jezikom?
2. Poslednji stabilan firmware?
3. Kako zaključati widgete da se ne pomeraju?
4. Kako podesiti da se Opera mini konektuje preko Sbb-a kada sam u Sbb Wi-Fi zoni?
5. Najbolji browser za ovaj model?

Hvala.

malazucina
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2012. 20:42

Re: Samsung S5230, S5230W, S5233(T)

Post od malazucina »

Dobila sam ovaj tel, super je samo me nerviraju ovi widzeti. Kako da ih uklonim, iskljucim, zakljucam?

acimks1983
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Čet, 20. Sep 2012. 22:28
:: htc hd2
:: c905

s5230 wifi

Post od acimks1983 »

Jel moze jedna pomoc,
kada hocu da koristim aplikaciju more widgets da skinem dodatne aplikacije konstantno mi izbaca please check network acces. Konektovao sam se uredno na wifi, protok je ok ali i kada hocu i da updejtujem aquweather takodje mi to izbaca.....
Da li neko zna sta da radim. Na mts sam mrezi.

T-error
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 20. Dec 2012. 23:17
:: GT-S5230

Re: Samsung S5230, S5230W, S5233(T)

Post od T-error »

Imam Samsung GT-S5230 hocu da instaliram neke aplikacije formata (jar i jad),ali kad kliknem na instalaciju telefon mi izbaci "unsuported file"

Jel zna neko u cemu je problem i sta trebam da radim po tom pitanju?

Hvala unapred!

Odgovori