Samsung Ativ S

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Samsung Ativ S

Post od Cedogares »

Super, mada to je vec odavno poznato, samo ja sam koji mesec unazad imao odredjenih problema prilikom prijavljivanja na preview for developers, sertifikat nije hteo da se instalira, upordeo sa tim desio se bag, tel nije hteo da se poveze sa pc-jem, tako da cekam zvanicnu verziju.. Blago je reci da sam razocaran u celu pricu..

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Samsung Ativ S

Post od araphel »

Ne znam do čega bi mogao da bude problem. Moja žena je još pre nove godine dobila regularan apdejt. Brat nešto malo kasnije.

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Samsung Ativ S

Post od Cedogares »

Kazu ide po regionima, fali mnogima u mnogim drzavama, ja kazem da su bolno razvukli i da je ovo sramota..

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Samsung Ativ S

Post od araphel »

Da, ako je tako, onda baš bezveze. Ova dva su švapski simfree što sam ja uzimao. Možda je i do toga...veliko tržište, brže guraju apdejt, a male ko šiša...

wolfjager
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Uto, 27. Mar 2012. 20:06

Re: Samsung Ativ S

Post od wolfjager »

Mozda glupo pitanje ali jos uvek nisam provalio odakle je telefon (mislim za koji je region radjen)
da li postoji nacin da se sa sigurnoscu vidi ta informacija

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Samsung Ativ S

Post od Cedogares »

Nije glupo, odbiraj ##634# da udjes u diagnosis a onda *#321647335, meni je DBT a to je Nemacka, tu mozes i promeniti region ali ces i resetovati tel i krenuti ispocetka (uslovno receno, posto imas backup to i nije neki posao, samo je meni problem zbog here drive+ koji gubim), inace promena ragiona na ATO daje odmah mogucnos za update.. Postoji i opcija flesovanja na ATO region ali ne bih se jos upustao u te stvari iako mi je strpljenje na kraju.. A zvanici update, da se ispravim, izgleda ide po IMEI brojevima verovatno po jedan dnevno :wacko: ..

Sto se tice WP8 sveta jedino su sa Samsungom svasta nesto uspeli, ima sve na xda..

wolfjager
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Uto, 27. Mar 2012. 20:06

Re: Samsung Ativ S

Post od wolfjager »

Hvala,proverio,takodje DBT

esadm
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 06. Mar 2014. 14:51
:: Sansung Ativ S
:: LG L9

Re: Samsung Ativ S

Post od esadm »

Poštovani, od skoro sam vlasnik Samsung S Ativ telefona. Međutim, pored svih kvaliteta koje očigledno poseduje, imam par problema.
Prvo, baterija mi, mislim, dosta kratko traje. Uz kuckanje poruka na viberu i malo citanja vesti, jedva do uvece traje, sa svim podesavanjima stednje baterije.
Drugo, veci problem, dosta mi se zagreva telefon i to od samog kucanja poruka.
Trece, desi mi se da mi se u exploreru na slikama pojavljuju neke linije. E sad, ne znam jel se to desava drugima, posebno zagrevanje i da li da reagujem posto je u garanciji.

wolfjager
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Uto, 27. Mar 2012. 20:06

Re: Samsung Ativ S

Post od wolfjager »

Ja vec koristim tel.oko 8 meseci i takve stvari se nisu desavale kod mene,sve je uvek ukljuceno sem blututa,uvek online fb,wtup,skype,itd,jedino zagrevanje telefona se javlja kod online igrica,duze upottebe interneta sat ipo dva ili gledanje prwko youtuba,baterija mi yraje oko 20h,nelad manje nekad duze,toliko od mene

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Samsung Ativ S

Post od Cedogares »

Instaliran GDR3, preko developer varijante, proslo bez problema za razliku od proslog puta..

pele90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 490
Pridružio se: Pon, 19. Mar 2012. 10:35
:: Samsung Galaxy S8

Re: Samsung Ativ S

Post od pele90 »

pozdrav svima. znate li gde mogu naci ovaj telefon,u kojoj prodavnici u Bgu ? nigde ga nema.
xperia arc s, galaxy S5, S6,S8,S10+

BeliTigar
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Pon, 14. Okt 2013. 19:55
:: Samsung Ativ S
:: Nokia E7

Re: Samsung Ativ S

Post od BeliTigar »

Da li neko zna sta znaci regioni Ato , DBT Kodvi sta znace imaju jos neki u diagnosisu ?

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Samsung Ativ S

Post od Cedogares »

Sto se tice DBT pogledaj par postova iznad, ATO Austrija bese, proveri na guglu..

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Samsung Ativ S

Post od El Laki »

Telefona nema nigde u Srbiji i regionu niti će biti. Delom zbog slabe prodaje delom zbog priča da se više ne proizvodi. Zvao sam svuda, pitao svakoga od servisa preko maloprodaje do veleprodavaca. Na kraju sam odustao i kupio S3

wolfjager
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Uto, 27. Mar 2012. 20:06

Re: Samsung Ativ S

Post od wolfjager »

Iznenada su prestale da mi rade Samsungove aplikacije -pokrene se ,udje u aplikaciju i odmah izadje
-Artistic effect
-Fun shot
-Color Effect

probao sam i da ih obrisem pa ponovo da ih instaliram ,bez promena

Da li ima neko ideju sta je u pitanje ?

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Samsung Ativ S

Post od Cedogares »

Koliko je realno da jos ne dobijam zvanicni GDR3 :shock: jes da sam ga skin'o preko Preview for Developers-a, al ono, kent belivet..

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Samsung Ativ S

Post od araphel »

JBT, pa koji je region taj tvoj Ativ? Da nije bio od nekog operatera? Ja znam nekoliko ljudi sa švapskim i austrijskim simfree uređajima, svi dobili GDR3 dosta pre moje Nokie.

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Samsung Ativ S

Post od Cedogares »

Ne znam sta da mislim, dosao je u fabrickom pakovanju, nicim ne odava da je sa neke mreze, definitivno je u pitanju tel sa nemackog trzista.. Sto se tice updatea izgleda da stize po imei broju, na wpcentral citam kako ljudima postepeno stize update, malo malo pa se neko javi da mu je stiglo, kontam da nas ima jos solidan broj koji nismo dobili gdr3, ne mislim da sam usamljen slucaj al ovo je sme šno ..

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Samsung Ativ S

Post od El Laki »

Kada si i gde kupio telefon?

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Samsung Ativ S

Post od Cedogares »

Pre 6ipo meseci u ZR, znam da su ga narucivali, iz BG mislim..

Odgovori