Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0

Post od iamivan »

Samsung Galaxy S YP-G70EB/TRA 16GB


Slika


Operativni sisitem: Android v2.2 (Froyo)
Interna memorija: 16 GB
RAM memorija: 512 MB
Ekran: 5"
Tip ekrana: TFT LCD (kapacitivan ekran)
Rezolucija ekrana: WVGA (800 x 480)
Procesor: 1 GHz S5P-C111
Baterija: Li-Polymer (2500 mAh)
Kamera: Prednja - VGA, zadnja - 3,2 Mpix (2048x1536 piksela), Auto-fokus, blic
Bežični internet: Wi-Fi : 802.11b/g/n

_________________________________________________________________________________________________________________________________


Pozdrav svima!
Iwantchitzz napisao:Juče sam dobio ovaj čudesni media plejer i dosta mi se dopalo sve što sam do sad uspeo da vidim na njemu.

Pošto sam na netu video da postoji update za njega, povezao sam ga na Kies da bih to odradio.
Kies je prijavio update, sve korake sam lepo pratio, update je počeo i na ekranu se pojavio žuti trouglić sa upozorenjem da ne otkačujem telefon sa USB-a.

Sve je lepo proteklo i čim je update došao pri kraju, na kompu mi je iskočila notifikacija "Installing new device software", da bi mi kasnije javio da je to prošlo neuspešno, a zbog toga nije mogao ni Kies da ga prepozna (20 minuta pisalo "Connecting") i nisam uspeo da završim update do kraja.

Za sve to vreme dok se to izdešavalo, na ekranu mi je i dalje stajao robotić sa onim žutim znakom upozorenja koji je naglašavao da ne otkačujem plejer.
I nakon sve te zbrke i nemogućnosti da ga Kies prepozna, a pre toga Windows instalira drajvere, robotić i znak su i dalje stajali.

Morao sam da uđem u Recovery (Volume Up + Home + Power) da bih ga restartovao, a pritom sam i uradio ful wipe.

Sada kada povežem plejer sa kompom, Windows ne uspeva da instalira drajvere, a ni Kies ga ne prepoznaje.
Primetio sam da kada ga povežem sa kompom izađe slika USB priključka, a dok ga nisam "update"-ovao, samo me je obavestio da je povezan i to je to, bez ikakve slike.

1. Zna li neko kako da ga vratim u prvobitno stanje, odnosno, da ga downgrade-ujem, pošto sam izgleda nešto sje*ao jer ne radi kao pre update-a?
Rešio sam ovo pod broj jedan, ostaje još ovo drugo pitanje. :)

2. Može li mi neko dati link od nekog tutorijala za root/unroot ovog čuda?
Gledao sam na netu, ali pošto sam potpuni laik po tom pitanju, rešio sam da se obratim ovde ljudima koji se dobro razumeju u sve to. :)

Izvinjavam se na podugačkom textu i unapred hvala!

(Ukoliko tema ne odgovara sekciji, molim moderatore da je prebace u odgovarajuću)
Poslednja izmena od iamivan u Sub, 10. Nov 2012. 02:13, izmenjeno 1 put ukupno.

kenzoki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 08:39
Lokacija: bg
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0

Post od kenzoki »

na žalost ne umem da pomognem, ali me zanima da li još uvek i gde može da se nađe ovaj player?

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0

Post od iamivan »

Ovaj model koji ja imam još nije zvanično izašao za naše tržište, a čini mi se ni za ostala.
24. novembra će zvanično biti pušten u prodaju. :)

Verovatno ima da se nađe na Amazon-u i e-bay-ju, potraži tamo. :)

kenzoki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 08:39
Lokacija: bg
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0

Post od kenzoki »

kako? nije izašao?

zar to nije ovo

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ ... 0-3838.php

znam da ga je bilo kod nas, ali ga već duže vreme ne viđam nigde

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0

Post od iamivan »

Video sam i ja na GSM Areni, ali tamo je model YP-G70CW, a moj je YP-G70EB/TRA. :)

Idi na ovaj link i videćeš da kada želiš da klikneš na "Where to buy" ne možeš, da je sivo.
A, na ovom linku je neka američka verzija koja se može kupiti i kada pogledaš tamo na mestu gde je na prethodnom linku pisalo "Where to buy" videćeš da piše "Buy", a ispod imena uređaja je cena. :)

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0

Post od Behemoth »

Android 2.2 :smutny:
Bolje uzmi P1000 onda,ja sam vidjao polovne i za 140e
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0

Post od iamivan »

Moj je 2.3.6. :P
Planiram i ja da uzmem tablet, pa me zanima kakav je Samsung Galaxy Tab II 7", znaš li možda? :)

Odgovori