Samsung Galaxy Mega

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Re: Samsung Galaxy Mega

Post od Adams »

loki13 napisao:
Ne znam kojom si logikom isao prilikom odredjivanja cene za N III , ali ta cena bi mogla da mu bude tek za 4-6 meseci nakon pojavljivanja na nasem trzistu,tj tek za novu godinu se moze ocekivati po toj ceni...ako je covek spreman da ceka toliko onda mu je to i najbolji izbor 8)
Danas na oglasima vec moze da se nadje par komada za 550e. :) znaci mesec dana od kako je dosao na trziste. Zeznuli smo se i ti i ja. :D
Nokia Lumia 1520

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: Samsung Galaxy Mega

Post od Roda92 »

Adams,
Ево ја сам га узео пре пар недеља па ако те занимају утисци. Што се тиче прво батерије ту је за сада неприкосновен за све које сам користио ако га "газите" максимално изржаће вам опуштено цео дан. Овако уз оптимално коришћење 2 дана лагано. Екран је солидан и ако није амелод, може да прође мада када узмем ноте 2 у руку не видим неку огромну разлику. Брзина, рад све је за похвалу. Ако те нешто занима питај :)

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Samsung Galaxy Mega

Post od bata bogdan »

Pozdrav svima
Ovako, pošto mi otac sledeći mesec produžuje ugovor...sta mislite o ovom fonu uopste...radi se o tome da on već koristi s2...e sad pošto je izrazio želju da ima veći fon lakše da rukuje sa njim meni je ovaj fon došao na ideju ili čak možda i s5 da uzme...njemu to lično nista ne predstavlja koji je koji model...bitna mu je velicina zbog čitanja i pisanja poruka i naravno vesti što čita tipa blic b92 i koju sliku da zabelezi itd itd...da, mislim na model Mega 6,3...
Huawei

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: Samsung Galaxy Mega

Post od Cooomi »

Ako već može da se nosi sa tolikim telefonom neka uzme Xperiu Z ultra, bolji je po spec a cena je približno ista... :)

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Samsung Galaxy Mega

Post od bata bogdan »

Cooomi....nista mom starom specifikacije ne znace...a i produžuje ugovor kod t-mobile...a pošto već koristi samsung s2...dolazi u obzir samo samsung...znaci ili mega 6.3 ili s5...i to je to...znam da ne mogu da se porede ova dva modela ali eto izbor je pao na ta dva modela. ..i to ako budu imali mega 6.3 u t-mobile...
Huawei

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: Samsung Galaxy Mega

Post od Roda92 »

Ја имам 6.3 одличан телефон за то што му треба, а о С5 не треба причати :Д

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Samsung Galaxy Mega

Post od Joxy »

bata bogdan, ako moze da uzme S5 neka ga uzme bez razmisljanja. ;)

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Samsung Galaxy Mega

Post od bata bogdan »

Joxy, treba sad ove nedelje da pozovem t-mobile zbog produzetka ugovora za svog starog...jer ce dobiti neke povoljnosti kao stari korisnik...e sad,fora je sto na web stranici nemaju mega 6.3...ako ga budu imali ,naravno da ce njega da uzme e ako nemaju onda pada izbor na s5 ili mozdaaaa note3...ko sto rekoh velicina mu je bitna...za njega bi idealno bilo mega...
Roda92, reci mi ovako neke utiske ukratko sto se tice fona....
Huawei

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: Samsung Galaxy Mega

Post od Roda92 »

bata bogdan,

Па као прво ово што си написао да му треба због величине тј. да боље види претраживање по нету, новине итд. све је прегледно, чак ти ни не треба зум. Што се тиче батерије иде до 5-5,5 сати екран, слична издржљивост ко на ноте2. То што је мало гломазан, уопште није проб ако имаш мало веће шаке, после 10дана ти постане и он мали када узмеш неки таблет у руке.Тастатура је врло моћно одрађена на 6.3 тако да не можеш да омашиш ниједно слово, бројеви у именику су огромни и не мора да се брине око тога. Е, сада мало је проблем унутрашњост телефона, али неће ваљда хтети да игра фифу14 и асфалт у исто време. Мени за сада ево год дана није стао ниједном са радом, нема никаквих багова. Ја имам лте верзију.

Још да ево у јуну је кренуо апдејт на 4.4.2 тако да га није заборавио самсунг. мада мсм да му је то последње нешто официјално.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Samsung Galaxy Mega

Post od Joxy »

Ako ne bude bilo Mega 6.3 onda bi idealno resenje bio Note 3, ako mu je bitna velicina ekrana, ali i ovako, najkompletniji je uredjaj. :)

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: Samsung Galaxy Mega

Post od Cooomi »

bata bogdan, ako je tako onda neka uzme mega 6.3, a ako ne budu imali - Note 3. Više imaju ta dva sličnog nego mega i s5. Mislim zbog veličine ekrana primarno. :)

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: Samsung Galaxy Mega

Post od Roda92 »

Da li je neko dobio oficijalni update, ako nas ima uopste sa ovim telefonom :D

Odgovori