Samsung Galaxy S5

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Cooomi »

Moram priznati da mi se svidja "Ultra power saving mode", navodno sa 10% baterije može da izgura jedan dan u stand by režimu i ekran gasi boje tako da postaje crno beli.. A i "Private mode" nije loša stvar, ako sam dobro shvatio, ko god ti čačka telefon moze da vidi određene slike i dokumenta a ako ti prevučeš prstom odmah se pojavljuju i one privatne :) Eto načina obuzdati ljubomornu ženu/devojku za vas avanturiste ;) Naravno postoji već aplikacija za to (kao i za merenje pulsa) ali ovako je jednostavnije po meni..
Ako nekoga zanima prezentacija - evo vam

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Baraba »

AnGeL oF LoVe napisao:Novi modeli se izbaciju prebrzo i nema mnogo prostora za neki veliki pomak.Mislim da je vecina imala nerealna,velika ocekivanja,pa je zbog toga negativna reakcija.
Očekivao sam da bude bolji. Zašto? Zato što svi porede sa iphone i kako iphone izbaci malo bolji model. Sada je to počeo i samsung kako ovde pišete. 5s jeste duplo brži od 5 (okačio sam sliku u S4 temi, mogu da potvrdim iz ličnog iskustva da je 5s brži od 5 u realnom radu, mogu iz ličnog iskustva da kažem da je 5 dosta brži od S4 u realnom radu, naročito oko ulaska u galeriju i maniplaciju slikama - govorim o galeriji sa puno slika i ako ih obrađujem u telefonu, e to je test koji treba da se pravi a ne ovo merenje e penisa benčmark). Dakle, ovo nije duplo brže od S4 i nisu uspeli kao apple da izbace dostojnog naslednika. Očekivao sam bolje materijale izrade. Očekivao sam i da će izbaciti procesor na 64bit da odgovore apple, ali očito još nemaju to u rukavu. Otisak prsta sam očekivao na S4, ali nisam očekivao ovako, prst koliko sam video treba da se prevlači, dok na 5s samo spustite - ne bitno iz kog ugla je spušten. Samsung jeste uspeo sa S5 u jednoj bitnoj stavci, korisnici će dobiti potpuno novi telefon jer su promenili TW, mislim da će većina korisnika tu i najveću promenu videti. možda je to ono što je većina korisnika i tražila, ne 3GB ram već nov sistem, stari TW im je dosadio.

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Behemoth »

Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

weska88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1093
Pridružio se: Pet, 18. Okt 2013. 21:59
:: iP11pro

Re: Samsung Galaxy S5

Post od weska88 »


znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S5

Post od znemanja »

Ovde se raspravlja o tome da li je S5 ispunio očekivanja ili ne, a za to Samsung kompaniju baš briga.

Jel' to novi model iz galaxy serije?,
-jeste,
Jel piše na njemu Samsung?,
- piše,
I tu se priča završava, milioni i milioni fanova će da ga kupe kao što su predhodno kupili S4, a pre toga S3 i to je jedino što je bitno komapniji, profit, profit i profit.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Samsung Galaxy S5

Post od iKe »

The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy S5

Post od zoreli »

SamMobile

Slika
16 godina na forumu MOBILNISVET

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: Samsung Galaxy S5

Post od AnGeL oF LoVe »

Nisam zlurad i ruzno je radovati se necijoj propasti ali sam zeleo da ih fijasko ovog modela probudi iz sna i da vide da se od stare slave ne moze ziveti,da zamene svoje dizajnere i pocnu praviti bolje i lepse modele.Citajuci strane i nase komentare na promociju ovog modela stekao sam utisak da 90% ne zeli kupiti SG5 i da je vrlo nezadovoljno novim modelom.Nije proslo ni dva dana kad citam ovo- http://balkanandroid.com/samsung-galaxy ... dnarudzbi/ Neverovatno.Z2 mi se cini daleko boljom kupovinom i nikada ne bih kupio SG5.
LG G2 Black,16GB

weska88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1093
Pridružio se: Pet, 18. Okt 2013. 21:59
:: iP11pro

Re: Samsung Galaxy S5

Post od weska88 »

Na nekom sajtu sam procitao da ce biti 600funti a na amazonu 730e sitnica :)

weska88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1093
Pridružio se: Pet, 18. Okt 2013. 21:59
:: iP11pro

Re: Samsung Galaxy S5

Post od weska88 »


Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Behemoth »

Jel i ovaj tel ima smart stay,air komande i to sto imaju S3 i S4 objedinjeno?
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Azimuth »

Sigurno da ima. Pa smart stay je imao i moj S2 i pokazala se kao dobra stvarcica. I ove ostale dobro dodju kad se naviknes na njih.

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Behemoth »

Ma znam,nego pitam jer sa svakim sledecim modelom ubacuju neke stvari iz starog,pa ne znam kako mu ne stave jedno 8 giga rama da to sve gura :D
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

xxdulexx
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 774
Pridružio se: Sub, 12. Nov 2011. 19:30

Re: Samsung Galaxy S5

Post od xxdulexx »

Behemoth, optimizacija softvera je cudo. :D

Vidim I ljudi jos pricaju da nije ispunio ocekuvanja. :D I vec znaju da nije brzi od s4. Aj ko zna gde moze da se isproba nek kaze, pa da I mi ostali mozemo to da vidimo.
• Novi Sad • Samsung Galaxy S5 •

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: Samsung Galaxy S5

Post od bestboy »

AnGeL oF LoVe napisao: http://balkanandroid.com/samsung-galaxy ... dnarudzbi/ Neverovatno.
Хмм не баш невероватно, колико је само људи купило с4 када се појавио, за годину дана их сморио и хоће да мењају. Дошао је наследник а шта је донео, ни не занима их превише. :)
Слобода или смрт

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Azimuth »

Jbg, ima nas raznih, imamo mi ovde na forumu i onih koji bi da teraju zlatan telefon i zlatan zub. Vise me nista ne cudi :D

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Behemoth »

Ma to je samo trend da se ima novo,da ga unazade i stave fazon dual core sa 512 rama opet bi isao kao alva jer je S5.
Tako danas funkcionisu trzista...
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Baraba »

Samsung ima problema sa proizvodnjom Galaxy S5 smartfona
http://mobile.benchmark.rs/mobile_vesti ... _smartfona

I sad treba da gledam koji otisak dobro radi jer nisu svi isti :dry:

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Samsung Galaxy S5

Post od m@c|-|oR »

Pa nemoj da kupuješ S5. N3 je bolji izbor 8)
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Samsung Galaxy S5

Post od fannY »

Uzimaj note, oslepeces od tih malih ekrana. :D

Odgovori