KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Samsung Strana «  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Askaj OffLine Povremeni posetilac - Ned, 24. Apr 2016. 01:21
Штета што је ова тема запостављена (за то наравно има више разлога почев од првобитне цене па до тога да је телефон врло брзо повучен из продаје, барем овде у Немачкој).

Имам телефон од јула 2015.
Телефон ме служи савршено, update на 5.1.1 је из неког разлога био лош (због RAM-a) па сам дуже времена користио KitKat који је био супер.
Пре пар дана сам флешовао 6.01 за Велику Британију и морам рећи да сам презадовољан, сви RAM проблеми са 5.1.1 су исправљени и телефон сада ради са најновијим андроидом без грешке.

У последње време гледам и друге, нове уређаје али после овог телефона са два екрана заиста је тешко прећи на нешто друго.
S6 Edge/S7 Edge су супер телефони, прелепи и снажни али сам смисао "ивице" на њима и на Note Edge је потпуно другачији.
Надам се да ће Самсунг направити и наследника овог телефона (мада како време пролази верујем све мање и мање у то)

Ако неко има питања везана за Note Edge, може слободно да их постави.

Gesendet von meinem SM-N915FY mit Tapatalk
23 poruka od Ned, 03. Apr 2016. 20:07
: • Samsung Note Edge
 Cooomi OffLine Mobil manijak - Ned, 24. Apr 2016. 01:57
Korisnikov avatar
Osetna razlika u ceni od Note 4 koji je samo za tu ivicu osakaćen je dovela da telefon ne bude toliko popularan kod nas...
Nego, kako to misliš da je smisao ivice drugačiji?
1244 poruka od Sre, 23. Jul 2008. 16:28
• Novi Sad - Winnenden (DE) : • iPhone X : • Note 5
 janka_88 OffLine Expert - Ned, 24. Apr 2016. 11:25
Korisnikov avatar
Takođe treba uzeti u obzir i stavku da je na Note Edge baterija manjeg kapaciteta... nije drastično ali je ipak manja. Lično mi se ne sviđa taj koncept zakrivljenog ekrana, a pogotovo jedne ivice. :)

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
3233 poruka od Čet, 25. Avg 2005. 12:14
• Banja Luka : • Huawei Mate 20 Pro
 Askaj OffLine Povremeni posetilac - Ned, 24. Apr 2016. 16:41
Јесте стоји, а и овде кад сам месец дана касније био у Сатурну и видео да Note Edge нема више у продаји речено ми је да се телефон више не производи и да га с тога није могуће ни наручити. То је било у јуну 2015. о.О

Смисао ивице - ја користим често multiwindow опцију и овај "помоћни" екран на Notu је већи и много прилагођенији томе него онај на Ѕ6/7.
На Note Edge се ова два екрана понашају као два потпуно засебна екрана(што и јесу) и стога је рад на њима много угоднији и прегледнији (барем мени).
Е сад Ѕ6/7 је наравно много стилизованији и лепши управо због мањег и складнијег екрана.

Janka_88

Естетски не сматрам овај телефон никако лепим али практична страна телефона (екрана) је превагнула да се одлучим за Edge а не за Note 4. ;)

Лично сам мишљења да се потенцијал екрана на Note Edge могао много више искористити и сам значај екрана продубити, е сад телефон је некако остао "са стране" па се с тога ваљда Самсунг и није са тиме много бакћао.

Gesendet von meinem SM-N915FY mit Tapatalk
23 poruka od Ned, 03. Apr 2016. 20:07
: • Samsung Note Edge
 rossastella OffLine Novajlija - Sre, 11. Maj 2016. 15:38
Ljudi jedno pitanje,drugar mi prodaje Note Edge star 8 meseci,sa garancijom (2 godine) za 300e,odlično očuvan,video sam telefon i držao ga u ruci,telefon je prefektan,samo što ja nisam za polovnu varijantu,novo je novo,ali cena mu je jaka još .. pa sam u dilemu,ili kako sam mislio da kupim Note 4 nov,imam ga za 390e,ali sa u dilemu.
14 poruka od Pon, 18. Apr 2016. 17:33
: • LG G3 : • LG L9
 stipac OffLine Neredovni učesnik - Sre, 11. Maj 2016. 15:55
Ako je drugar, a ne poznanik samo ovako, onda sto da ne.
Znas valjda kako ga je koristio i da li je pazio na njega.
Ja iskreno nemam nista protiv normalnih polovnih telefona.
83 poruka od Sre, 16. Apr 2014. 20:58
: • IP6 : • TAB S2 T810
 mrguddrndus OffLine Slučajni prolaznik - Ned, 04. Dec 2016. 02:26
Korisnikov avatar
ja bih ga kupio odmah
imam ga godinu ipo dana skoro i prezadovoljan sam njime :lol: :lol: :lol:
2 poruka od Ned, 04. Dec 2016. 02:09
: • samsun note edge : • sony z2
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Čet, 04. Jul 2019. 15:43
Korisnikov avatar
https://youtu.be/fadHUHIlGXg

Osvrt sa duge vremenske distance na jedan od najinteresantnijih modela iz Samsungove kuhinje. [emoji854]
8746 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Samsung Galaxy Note8 : • Nokia 3.1 Plus
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 48 Posta ]  Strana «  1, 2, 3

Index boarda » Mobilni telefoni » Samsung