Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od kutijagreha »


znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od znemanja »

Na Samsung tabletim guest mod već uveliko postoji, tako da sa time LG nije otkrio toplu vodu :wink:
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od kutijagreha »

Na tablete da. Na telefone ne. G2 izasao 2013-e i to je imao kao stock

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od znemanja »

Moj lično mišljenje je da je to potrebnije na tabletu nego na telefonu, ali dobro, opet dođe na isto. LG time nije izmislio ništa novo, Samsung je to imao pre LG-ja na tabletima.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od kutijagreha »

Onda molim te izbrisi post i okaci ga u temi o tabletima :-) jer je ta opcija potrebnija za tablete :-P kriminalan si,zato i volim sa tobom da kuckam :-)
Ps. Uvek sam za to da se neka vest okaci gde je potrebnija :) U ovom slucaju neka se guest mode prebaci u odgovarajucu rubriku :P

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od znemanja »

Podelio sam info koja se tiče S6 edge, ako ti se ne sviđa nemoj da je čitaš :) a ako je guest mod toliko nužan na telefonu, onda sram neka bude Samsung što to nije implementirao i u telefone pored tableta. :) E sada ako bih počeo da pišem šta to sve nema LG a Samsung ima već odavno, za to bi mi trebalo ozbiljno vreme :)

P.S. Volim i ja da se kuckam sa tobom :)
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od kutijagreha »

Meni super radi posao. Jedan sablon za otkljucavanje stavim za sebe,drugi sablon stavim za ostale. Kada mi neko trazi telefon da 'pogleda',pokazem mu kako ide sablon,on otkljuca i vidi samo sta sam mu ja dozvolio. Nema prckanja po imeniku,galeriji,mail-u,vec sta ja oznacim. 'Posluzi se',zakljuca telefon. Kasnije kada meni zatreba,unesem pravi sablon,i telefon je spreman za sve operacije. Taj guest mod radi i na zakljucanom ekranu. Jako korisna stvar. Ne moram da otkljucavam telefon,pa da dodatno ulazim u aplikaciju i tako je aktiviram.
acamatic napisao:Po meni nemanja ta opcija je trebalo odavno biti uvedena.
Šteta što nema (ili ne znam) aplikacija koja može ovo da odradi na telefonu..
Drugar je pre nekoliko meseci ovom metodom odradio to sto tebi treba. Nije potreban root. Njemu je proslo. Nije skroz isto,ali moze da posluzi. Probaj i ti ;)

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2754278

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od acamatic »

Hvala kutija na linku. Znam za to, ali ovo što mi imamo ne može se ni računati ono što imaju ugrađeni guest mode određeni uređaji...

Anni3
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 01. Maj 2015. 23:33
:: samsung s6 edge

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od Anni3 »

Koristim ovaj telefon vec 5 dana. Nakon 3 dana, rotacija ekrana vise ne radi, kada se slika odmah je prikazuje vodoravno i ne moze da se uspravi. Sve opcije sam proverila, resetovala na fabricko podesavanje i nista :x
Da li neko ima ovaj problem?
I jos nesto da napomenem, nije otporan na udarce kao sto su prikazali, pao je sa 20cm i orebala se maska (metalni deo)

nsvladimir
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 171
Pridružio se: Pet, 26. Sep 2008. 00:21

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od nsvladimir »

Kap ulja na ziroskop

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od iKe »

Anni3, gde si uzela telefon? Čuo sam da se to dešava nekim serijama. Meni za sada sve radi kako treba.
Ako se ne reši novom verzijom software-a, (trebalo bi da puste ovih dan 5.1), reklamiraj ga.

Evo i jednog prilično opsežnog testa kamera : Apple, HTC, Nokia, Samsung, Sony against Canon
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od El Laki »

Neće joj uvažiti garanciju ako je telefon ogreban. Iako nije zbog toga, oni će sve učiniti ne bi li menjali telefon.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od Evindzer »

El Laki, nazalost, upravo tako. I eto koliko smo mi kao kupci i kranji korisnici ispostovani i zasticeni u realnim situacijama.

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od iKe »

Ja se nadam da je to software-ski problem, te da će se srediti update-om. Ako nije i ne uvaže garanciju Samsung ima opciju da se uz neku doplatu dobije novi telefon.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

cgmiki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Ned, 28. Nov 2004. 19:24
:: Galaxy S6 64GB

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od cgmiki »

Није то само код Самсунга. Скоро код свих произвођача ће се десити да усправне фотографије постави као хоризонталне. Довољно је погледати exif податке.

И наравно да ће да се огребе метални део. Важно је да стакло не пуца и не гребе се. А и ако ради након пада онда јесте отпоран на ударце.

Anni3
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 01. Maj 2015. 23:33
:: samsung s6 edge

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od Anni3 »

Uzela sam telefon u VIPu i imam dodatnu garanciju za fizicko ostecenje u prvih godinu dana... tako bar pise, ali mora da se doplati 6.600 din :angry:
od prvog dana mi nudi update ali kad sam to uradila i dalje je isti android 5.0.2 nije ga prebacio na 5.1. Na sajtovima sam procitala da ce 5.1 biti pusten od maja, pa ako neko ima ideju kako da ga skinem napisite...
a sto se tice garancije i toga sta ce samsung da prihvati kao reklamaciju, skroz ste u pravu...sve ce da urade samo da ne zamene telefon!

cgmiki sta su exif podaci?

cgmiki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Ned, 28. Nov 2004. 19:24
:: Galaxy S6 64GB

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od cgmiki »

Иако постоји Гугл који то све може детаљно да покаже ипак ћу кратко написати. То су подаци фотографије. Резолуција, GPS локација, подаци о камери и сочиву, а једна од ставки је и та како да прикаже фотографију и на основу тога је сајт или уређај аутоматски ротира и приказује.

То што није променио број FW са 5.0.2 не значи да није нови инсталиран. А што се тиче 5.1 који још не постоји за S6 линију не може се на силу ни надоградити.

А што се тиче те гаранције то је ово:
http://www.ibtimes.com/samsung-galaxy-s ... ce-1885463

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od Joxy »


iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od iKe »

Zanimljivo izgleda u ovim bojama, samo što bi bolje i ozbiljnije izgledao da nema Iron Man logo pozadi.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od vojkan85 »

Ne vredi tih para, pa da je od zlata. Moje licno misljenje da se ne naljute vlasnici istog :).

Odgovori