Samsung Galaxy C5 / C7

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Zma91
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 23. Feb 2017. 17:40
:: Huawei Mate 7

Re: Samsung Galaxy C5 / C7

Post od Zma91 »

E vidis to mi je skroz neverovatno ... Ova tri modela 5,2 .. 5,7.. 6 inca za svakog po nesto i ljudi bi mogli da biraju ...verujem da bi se dosta ljudi odlucilo za ova 3 telefona .. Naravno da ima i onih koji ih poseduju i ovako, al vise bi ih bilo da ima kod nasih operatera , vrlo su zanimljivi , po svemu sto nude .. I dosta ljudi bi nasli zamenu i alternativu za svoj telefon koji bi da prodaju i uzmu drugi a nemaju velik izbor kod ostalih modela od prvenstveno 5,7 do 6 inca ..

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy C5 / C7

Post od Baraba »

Možeš da ih kupiš u radnji. Kupovao na čekove u radnju ili rate kod operatera...
Znaj da neće videti sve 4G mreže, jer nisu za naše tržište, kao i ostali telefoni sa Asia spec. C7 jeste kvalitetan, fali OIS za kameru da bude bolja, ali, da li kupiti ovo ili neki Xiaomi?

Zma91
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 23. Feb 2017. 17:40
:: Huawei Mate 7

Re: Samsung Galaxy C5 / C7

Post od Zma91 »

Znam da mogu da se uzmu u radnji... Al ja kad uzimam telefon... Uvek uzimam sa oglasa KP... Od nekog ko je uzeo od operatera pa ja uzmem od njega... Uvek tako radim i dobijem 2 godine regularne garancije i po nekoj ok ceni ... Par puta sam uzimao telefone bez garancije i opekao se... Vise ne !... Zato kazem steta sto se ovakvi telefoni ne prave za nase trziste i sto ih nema kod operatera... Slab izbor bas onog sto meni treba, a da ispunjava moje uslove

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy C5 / C7

Post od znemanja »

Zma91, Razumem te, meni je takođe C serija odlična, pogotovo C7. Takođe sam planirao da pazarim C7 kao sekundarni telefon, ali me odbija što ne mogu da ga kupim sa valjanom garancijom. Mislim da bi modeli iz C serije bili pun pogodak i bili bi odlično prihvaćeni na našem tržišti kada bi ih operateri ponudili preko paketa.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Zma91
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 23. Feb 2017. 17:40
:: Huawei Mate 7

Re: Samsung Galaxy C5 / C7

Post od Zma91 »

E upravo to ! .. bas steta ja naprimer imam sad Huawei Mate 7 i zbog toga sto nemam nikakav izbor prinudjen sam da uzmem nesto losije i manje ... sa 6 inca moram da se spustim na 5.5 jer ne vidim da imam nikakav izbor navikao sam na odlicnu bateriju na mate 7 telefon je super ... al posto mi istice garancija uskoro na Mate 7 i treba mi drugi telefon ... nikad vise necu nositi fon bez valjane garancije od 2 godine ... e sad je pitanje gledam ovaj J7 2016 znam da je dosta losiji od mate 7 i da je to telefon srednjeg ranga , a da ja posedujem pemijum ( ne patim od toga da moram da nosim premijum ) ... jedini mi on iskace pred oci jel bar ima 2 godine garancije i nije mnogo skup na KP ... ne vidim trenutno drugo resenje ... hteo sam prodati moj mate 7 i dodati jos 100 e pa kupiti nesto sto njega moze da zameni a da ima 5.7 ili 6 inca al ne vidim resenje trenutno nikakvo, a da bacam pare ne bih .. mate 8 nema sa garancijom od 2 godine jbt , a ja jos uvek imam na mom mate 7 garanciju koja uskoro istice , mate 8 koji je noviji model nema garanciju ccc , a starijih modela drugih koliko hoces od svih zivih kod nasih operatera sa validnom garancijom i malom dijagonalom ... zato kazem da ima ovih modela C serije za svakog bi bilo po nesto ... cine mi se kao super telefoni .. ako gresim sto se tice ovog gore sto sam napisao da nemam neki izbor , neka me neko ispravi i demantuje slobodno bicu mu zahvalan ! ..

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: Samsung Galaxy C5 / C7

Post od kopitaneskita »

šteta što ovo nisu globalni modeli, nego samo za azijska tržišta. cenom su relativnom pristupačni, pored skupih J i A serije, a vrlo dobrih specifikacija.

lav_94
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 04. Nov 2017. 16:36
:: S1
:: S2

Re: Samsung Galaxy C5 / C7

Post od lav_94 »

Sta znaci to sto je za azijska trzista? I za koje kvarove vi koristite garanciju, posto ja i kad sam uzeo od operatera telefon, bukvalno za svaki "kvar" mi je receno da nije do njih, vec da sam sam kriv. Kao da sam ja kriv sto se baterija isprazni za 8h, a pritom se telefon koristio 1h.. :)

Po meni, garancija je dovoljna samo prvih mesec dana, tad se manifestuju odredjeni nedostaci i mogu se odneti na popravku. Tako da je 6 meseci sasvim ok.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy C5 / C7

Post od sugarcoated_ass »

lav_94, stim što bez fiskalnog nemaš apsolutno nikakva prava i da isti dan uvidiš fabričku grešku mogu samo da te pošalju u 3 lepe. ;)

Ja sa garancijama operatera imam samo pozitivna iskustva. Do sada na tri modela od Vipa menjan ekran, jedan zbog ceknutog toucha posle više od 6 meseci, drugi zbog otkazivanja LCDa posle isto tako nešto i skoro kad mi je nastala fleka na P9l na ekranu (za šta sam delom i ja kriv [emoji38] ) posle skoro godinu dana od kupovine. Bez pitanja uzeti telefoni i vraćeni sa novim ekranima za manje od dve nedelje. Osim toga sestri stigao J5 2016 na kom nije radila vibracija. Sutradan otišla u Telenor i dobila novi uređaj.

Ipak važeća garancija dosta znači. :)

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

lav_94
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 04. Nov 2017. 16:36
:: S1
:: S2

Re: Samsung Galaxy C5 / C7

Post od lav_94 »

C5 pro mi deluje toliko dobar, da cu mu oprostiti 6 meseci garancije (uz fiskalni, podrazumeva se :D ). Koliko forsiraju ovu J seriju, znam bar 5 osoba koji imaju J5..

lulo afc
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pet, 25. Jan 2008. 00:00

Re: Samsung Galaxy C5 / C7

Post od lulo afc »

Da li neko moze reci nesto vise o trajanju baterije na c5 pro jer je autonomija na oko skromnih 2600 mah.

Odgovori