Samsung Galaxy S8/S8+

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Evindzer »

Trebalo je da pogledaš do kraja, kraj je jedini bitan. Za padeže u redu, govore u svom dijalektu, ne zna svako da se služi savršeno književnim jezikom, ali bih očekivao da svako za svoj novac zna šta je kupio - a to sledi na kraju videa. :)

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od dachakragujevac80 »

Cek bre malo,koliko sam razumeo (a gledao sam sa prekidima,mrzelo me sve),oni misle da su im uvalili pogresan telefon,tj.on je trazio mat,a oni mu dali sjaj!? Hahahaha,pa nek obrusi staklo pa će možda da ga izmatira! Kakav debil! Ovaj i ne zna u kojim verzijama telefon dolazi,i da to nije ip7,pa da ima i mat! [emoji23]

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Evindzer »

Dačo, upravo to: tražio boju koja ne postoji. Odatle onaj moj komentar od juče o kompetentnosti prosečnog srpskog kupca skupog telefona. Pročitao sam i komentare ispod videa - vredi baciti pogled i na njih. :D

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od vla-do »

Pogledah video do kraja. Ostajem pri starom mišljenju. [emoji6]
Ko nas predstavlja u inostranstvu...
Sve bih ja to pod mač bato. [emoji1]

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od гари »

Boze dragi, neko naruci telefon a dobije ciglu, a brate vama samo dali pogresnu boju a ko da su vam dali gov** u telefonu.
:lol: :lol:

Doduše, možda su mu oni u radnji rekli mat, pa on kontao da je ceo mat (pod uslovom da je kupovao u prodavnici)... Ali ako je naručio telefon, onda je svakako pajser, u tom slučaju, on koliko se informiše, stvarno su mu mogli poslati gov** u telefonu... :lol:

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Evindzer »

Najbolje od svega je što on komentariše sa YT naloga svojih kćeri i kaže da je u radnji video mat varijantu telefona. ;)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Green »

Retarda u ovoj našoj napaćenoj zemlji sve više, spasavaj se ko može. Bože sakloni gamadi. Još jadniji su oni koji ih podržavaju i prate kanal. Skoro 300 hiljada kretena leptejebo...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Azimuth »

A sad se polagano vratite na temu :wink:

Nole025
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Čet, 31. Dec 2015. 19:09
:: s9 plus

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Nole025 »

Sta mislite koliko ce otprilike da kosta u decembru, januaru? tada planiram da ga kupim... polovan u extra stanju? samo me zanima s8, s8 plus mi se ne svidja

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od znemanja »

Nole025, Teško je predvideti cenu koja će biti aktulena krajem godine. Ako kao reper uzmemo S7 edge, on je krajem 2016. godine koštao oko 500-530 evra nov, sa garancijom operatera. Naravno, kao faktor treba uzeti i fijasko sa Note 7 koji nije zaživeo na tršištu, pa samim time nije moga da utiče na cenu S7/S7 edge.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Evindzer »

Green napisao:Skoro 300 hiljada kretena leptejebo...
Pregledao sam kanal posle gledanja onog videa - i zapravo se radi o bezazlenom dečijem YT kanalu sa dečijim temama, tako da su i pratioci verovatno sve deca - a klip o telefonu je slučajno tu upao.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od iLuka »

Nole025 napisao:Sta mislite koliko ce otprilike da kosta u decembru, januaru? tada planiram da ga kupim... polovan u extra stanju? samo me zanima s8, s8 plus mi se ne svidja
pojavilo se vec dosta aparata sa nasih mreza pa je i cena otisla malo dole... sada je malo preko 700 obican S8 sa mreze ali su simfree, bar sa telenora...

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Joxy »

iLuka, rekoh ti ja za cene. Videces narednih meseci, a posebno na jesen kada bude dosao Note 8. Te pocetne cene su prenaduvane za svaki telefon.


Sent from my iPhone using Tapatalk

molder80bgd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2017. 19:39
:: note 4
:: nokia e7

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od molder80bgd »

Ovako,uzeo bih S8 u Tehnomaniji preko firme n'a rate.Obican S8 103000 à plus model 116000.Posto plus model ima veci ekran samim tim i manju gustinu piksela,da li je plus model zaista bolji generalno ili ne?
Koliko je kamera i ekran n'a osmici bolja nego n'a npr Note 4 modelu?Namerno uporedjujem Note 4. i S8 jer su po dimenzijama slicni.Note 4 u Tehnomaniji je sada 60000.Da li razlika od 43000 u odnosu n'a S8 t.j razlika od 56000 u odnosu n'a plus model je opravdana ili ne?Uzeo bih za sebe telefon.Imao sam ranije Note 4.Vazna mi je kamera,fluidnost u dacu i trajanje baterije.Hvala za savete.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od zoreli »

Cenu S8+ ne bih mnogo da komentarišem (stvarno je baš skup) ... A što se tiče razlike u odnosu na Note 4 (kamera, brzina, fluidnost, izgled...) S8+ daleko bolji u svemu nabrojanom. Zaista nije fer porediti model od pre tri godine , jer ipak je S8+ najbolji smartphon koji je Samsung do sada napravio .

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
16 godina na forumu MOBILNISVET

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od dachakragujevac80 »

Običan s8 skinut sa strane mreže već sad kod nas prodaju za oko 650€

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

MakiRocket
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 151
Pridružio se: Sub, 30. Mar 2013. 14:13
:: Galaxy s6

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od MakiRocket »

Da li ima neko iskustva sa dekodiranjem? U ViperShop-u je 2500 din dekodiranje za s8, ali nikada to nisam radio online. Treba u petak da mi stigne s8 iz austrije, zakljucan na njihovoj mrezi (verovatno) posto je preko operatera.

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Bodibiber »

Kakva je situacija ove godine sa exynos i snapdragon verzijom. Koja je bolja po pitanju baterije, zagrevanja, trotlovanja. Jel kao i do sada exynos verzija bolja po tom pitanju. Zivim u kini i ovde na raspolaganju imam da uzmem hk i kinesku verziju koje imaju snapdragon. Za 20 dana mi dolaze ortaci iz srbije u posetu pa ako je exynos verzija bolje uzeo bih tu kod nas pa bi mi oni doneli. Jel 770 evra ok cena za s8+ sa godinu dana garancije?

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Apolo »

Danas sam se nakratko druzio sa S8 u MTS-u, moram priznati da je Samsung odradio vrhunski posao. Ekran razvucen, zadnji deo gotovo da je u radni, kamera nije toliko izbacena kao ranije, sve radi odlicno, kamera ubica... Svaka cast!
Festina lente.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Evindzer »

https://www.youtube.com/watch?v=zog3oFygHAA
'Ajmo, braćo - vlasnici "osmica", da čujem je li stvarno ovolika razlika u zasićenosti boja. 8)

Odgovori