Samsung Galaxy S8/S8+

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
iznogud
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 24. Okt 2017. 20:03
:: Samsung Galaxy S8

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od iznogud »

Da li je neko imao problema sa skupljanjem prasine izmedju ivica? Meni se na gornjoj strani izmedju ekrana i okvira, u malom procepu skupila prasina i uopste ne znam kako da je ockstim :smutny:

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Behemoth »

Dobio od devojke na poklon S8+.Javljam utiske za koji dan .
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od dachakragujevac80 »

Behemoth napisao:Dobio od devojke na poklon S8+.Javljam utiske za koji dan .
Ženi ti to odmah [emoji23]

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Behemoth »

Da znas da cu morati,uzela je za kes,neotpakovan. :lol:
Tako sam dobio i Iphone 7.
No,za sada primecujem da se mnogo prlja pozadi,oblik mi je cudan,nisam koristio Samsung dugo,sve mi je cudno opet povratak na Android...Fluidan je,kamera odlicna,a i kako ne bi,ipak je to flagship.To je sve na prvu loptu.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od znemanja »

Prvo iP7 a sada S8+, pa šta čekaš, čim si dobio iP7 trebao si da je ženiš :)

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

milandjordjevic8
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Čet, 24. Sep 2015. 19:18

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od milandjordjevic8 »

Hoću i ja takvu ženu. Gde si je našo ?[emoji2]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Behemoth »

Papire za inostranstvo,pa da bezim odavde :lol:
Nije odavde,a kad dodje uvek me obraduje tako nekim spravama.S obzirom da ona tamo mesecno zaradi(kao psiholog) mojih 8 do 9 mesecnih plata ovo njoj nije nikakav trosak.A svoj Note 8 je razbila o zid,sutradan otisla i kupila novi..Eh taj zapad.
Nego,tema je Samsung :D

Sad ga praznim do nekih 10%,pa cu da ga ostavim na punjacu i da vidim kako se ponasa baterija u mojim uslovima koriscenja.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Angie
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 27. Sep 2007. 16:39

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Angie »

Evindzer napisao:Najverovatnije ga je odnela kod nekog samoukog servisera, pa je zato i prošla tako. Neka ga odnese u ovlašćeni servis, ispriča situaciju i nada se nečemu. Ako ne budu mogli da joj pomognu, onda joj ostaje samo da pošalje nekoliko muških članova familije kod onoga što je uništio telefon, nikakve pare neće izvući, ali će se bar bolje osećati.
Hvala na odgovoru :) Svidja mi se ovaj predlog sa salnjem muskih clanova porodice :D :D :D :D :D
Pa kako mi je objasnila i jeste neki samouki drug njenog sina. Posto mi drugarizi zivi u Zenevi i njen sin mi je objasnjavao problem na nekom srpsko-francuskom, vise francuskom jeziku, nisam ga bas sve najbolje skapirala. Kako mi je objasnio, dekodirao ga je, ali je zaboravio da li da ga iskljuci ili ukljuci, tako nesto i sad je telefon obrisan ceo. Mali kaze, ako sam ga dobro razumela, da nema cak ni OS ili barem ima nesto najosnovnije. Da li bi mogao telefon da se flash-uje (ali ovog puta strucno) i vrati na neko pocetno stanje? Videh na Netu da je moguce dekodiranje i "na daljinu". Da li je to moguce i sa mobilnim mrezama van zemlje i da li je moguce reinstaliranje telefona "na daljinu"?
Azimuth napisao:Prvo, ako tebe mrzi da citas, zasto mislis da druge nece mrzeti da ti pisu ono sto je mozda napisano? Tebi treba pomoc, logicno je da se potrudis da je nadjes. Drugo, sta znaci “neupotrebljiv” telefon?
Trece, Samsung se otkljucava kodom, nikakav servis ili fizicki kontakt servisera sa telefonom nije potreban.
Cetvrto, ako je servis napravio karambol sa telefonom, zasto ste ga uopste uzele i zasto niste trazile da ga vrati u prvobitno stanje?
Mislim tako iz razloga sto dok sam ja radila u servisu mobilnih telefona ja sam i po 20 puta dnevno ponavljala resenja za probleme identicnih telelfona samo razlicitih musterija. I veruj mi, kosa mi jos nije otpala. Iako odavno ne radim vise u tom servisu ne znaci da sam dokona i bezposlena i da imam vremena na pretek, jer kao privatniku, pored 6-o godisnjeg sina, meni bi dan trebao da traje barem 34h a ne 24h da bih postigla sve da zavrsim. To su razlozi sto sam rekla ono sto sam rekla i verovala (i jos uvek verujem u to) da na svim forumima ima i onih ljudi koji stvarno nesto znaju o temi prepiske i da nisu "umisljeno-nadrndane sveznalice" koji svoje sveznanje krecu da
pokazuju i izlazu po istom sablonu: napadima, omalovazavanjem i vredjanjem drugih ucesnika foruma kako bi barem u svojoj glavi stvorili sliku kako su superiorni i svemocni jer "su MU pokazali" a taj neko je ustvari virtualna licnost. Za ovih 23 godina koliko koristim razne mreze srela sam raznorazne frikove i svi su identicni.
I jos da razjasim, "neupotrebljiv" = ne upotrebljiv, nije za upotrebu, ne moze da se koristi tj. upotrebljava.
U duhu srpskog jezika smisao bi bio: Nije mrtav, moze da se ukljuci i to je sve sto moze da se uradi sa konkretnim telefonom.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Azimuth »

Raditi u servisu za platu i ovde “volintirati” nije isto. Ti odlazis u servis i placas uslugu, onaj kome placas ce uraditi sve kako bi zaradio te pare, a ovde je sve na dobrovoljnoj bazi. Niko nije “nadrndan”, vec je prosto o svemu pisano. Ja sam prvi uvek voljan da pomognem, ali sad si ti dosla sa ovim pitanjima, pre tebe je bilo jos takvih, a verovatno ce i posle tebe. Jel trebamo da ponavljamo jedno te isto na svakih par strana? Ne, naravno. Zato sam ti i napisao ono sto sam ti napisao. Treba ti pomoc? Potrudi se da je nadjes tako sto ces procitati odgovarajuce teme. Procitaj i pravila foruma za pocetak, verujem da ces tu naci odgovor na mnoga pitanja u vezi ovoga sto sam ti napisao, a takodje i mnogo korisnih smernica kako ne bi napravila dodatni “problem”. Uzgred, svi mi nesto radimo u nasim zivotima, nismo dokoni, a ovde smo jer nas interesuje ova tematika.
Sto se flesovanja (instaliranja) sistema tice, imas temu u ovom delu foruma. Tema je “lepljiva” i lako vidljiva.

Ako ne budes znala ili te opet bude mrzelo da citas i to odradis sama, ti onda lepo u servis pa plati, a racun posalji tom decku koji ti je “popravio” telefon [emoji6]

Milcha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 391
Pridružio se: Čet, 14. Avg 2014. 10:45
:: Galaxy S7 EDGE
:: iPhone 6

Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Milcha »

Pozdrav drustvo, imam problem sa kamerom na S8-oci, nekada je mutna, nece da fokusira, tek kada se prodrma, radi sve normalno, video sam da je jos jedan clan u ovoj temi pisao o tome, ali vidim da nije dao odgovar da li je i gde nosio telefon na reklamaciju? Imam vip garanciju, gde mi preporucujete da odnesem telefon?

Hvala unapred na odgovoru.

AndroMan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1039
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 13:25
:: Galaxy Note 9 N960F
:: BB Passport; N808PV

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od AndroMan »

Najbolje da odneseš direktno u ProMobi.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Batak »

+1 za ProMobi. Mozes i da im posaljes o njihovom trosku ako si iz drugog grada.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Zemun
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 260
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2009. 22:02

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Zemun »

Milcha napisao:Pozdrav drustvo, imam problem sa kamerom na S8-oci, nekada je mutna, nece da fokusira, tek kada se prodrma, radi sve normalno, video sam da je jos jedan clan u ovoj temi pisao o tome, ali vidim da nije dao odgovar da li je i gde nosio telefon na reklamaciju? Imam vip garanciju, gde mi preporucujete da odnesem telefon?

Hvala unapred na odgovoru.
Direktno u Promobi, ako odneses u VIP oni ga salju u Begram a ne dao bog da ti oni popravljaju telefon, vratice ti izgreban i ko zna sta ce sve jos pokvariti.

Milcha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 391
Pridružio se: Čet, 14. Avg 2014. 10:45
:: Galaxy S7 EDGE
:: iPhone 6

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Milcha »

Hvala na odgovorima, idem ovih dana do ProMobija, pa vam javljam sta sam uradio.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

Zemun
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 260
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2009. 22:02

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Zemun »

Ako nije proslo 6 meseci od kupovine trazi nov uredjaj a ne popravku, tamo na papiru za reklamaciju naglasi da trazis zamenu a ne popravku, ako se uoci kvar moraju da ti daju nov tel takav je zakon.
Ako urade popravku bez tvoje saglasnosti placaju kaznu vecu 100k, ne znam sad tacan iznos.

Milcha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 391
Pridružio se: Čet, 14. Avg 2014. 10:45
:: Galaxy S7 EDGE
:: iPhone 6

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Milcha »

Nazalost, proslo je 6 meseci, pre nekih 10ak dana.. [emoji57]

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

kizami88
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Sre, 13. Nov 2013. 11:09
:: samsung galaxy s4

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od kizami88 »

Pozdrav narode.
Castio sam sebe S8-com pred praznike.
A ono zbog cega vam pisem je sledece.
Kada ga stavim na punjac desi se, ali ne uvek, da mi ekran bude sav u duginim bojama. Ja onda stisnem dugme za zakljucavanje ekrana i sve se vrati u normalu.
Jel imao neko takav problem i sta mi je ciniti?
Hvala

nsvladimir
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 171
Pridružio se: Pet, 26. Sep 2008. 00:21

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od nsvladimir »

Izgleda da si se počastio faličnim primerkom, u servis ili menjaj uređaj, najgore je to što se ne pojavljuje uvek pa ti ga mogu vraćati sa obrazloženjem da je kod njih radio bez greške

marko.jtd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Pet, 15. Avg 2014. 00:48
:: LG L9 II
Lokacija: Topola

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od marko.jtd »

Udji u podesavanja>ekran>cuvar ekrana... vidi da li je upaljen.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

kizami88
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Sre, 13. Nov 2013. 11:09
:: samsung galaxy s4

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od kizami88 »

marko.jtd napisao:Udji u podesavanja>ekran>cuvar ekrana... vidi da li je upaljen.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Jeste.
I stoji stiklirano boje.
Izgleda da je to to?
Hvala puno

Odgovori