Samsung Galaxy S8/S8+

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Evindzer »

znemanja napisao: Teško da će jedan kupac Samsung S i Note serije više od tri godine koristiti isti telefon (...)
Ima nas i takvih. [emoji1]
Teško da ću svoju Notaru 8 menjati dok ne crkne, a sumnjam da će crći bar dok ne napuni četiri godine života. [emoji16]
S druge strane, nikad mi najnovija verzija sistema nije bila prioritet, tako da sam i po tome izuzetak od pravila prosečnog kupca Samsungovih najjačih modela.
Više od toga mi je bitno da telefon radi dobro i bez kočenja, gašenja i sličnih andrmolja. [emoji4]
Trenutno sam u posedu četiri Androida (dva na Piti, jedan na „šestici“ i jedan na „osmici“) i svi rade sasvim zadovoljavajuće (dva najnovija sa najnovijom verzijom sistema rade najbolje, normalno) - a dok rade zadovoljavajuće, i ja sam zadovoljan. [emoji1]
(Tu je i peti, onaj stari Asus sa Kit Ketom, i on je počeo da brljavi već posle godinu dana, ali to će pre biti problem optimizacije nego same verzije sistema.)
I na kraju, ne bih imao ništa protiv da na Notari dobijem Android 10, bilo bi to lepo iznenađenje od Samsunga - ali ako i ne dobijem, i dalje ću ga koristiti sa uživanjem, kao i do sad, dok god radi. [emoji4]

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Joxy »

Slazem se za Note. Jedino sto treba uraditi je promeniti bateriju nakon odredjenog vremena kada padne na nepodnosljivo nizak kapacitet. Posebno vazi upravo za Note 8, jer tek od devetke su krenuli da ubacuju baterije odgovarajuceg kapaciteta. [emoji4]

vojopd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 450
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2017. 16:17
:: Galaxy S7 Edge

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od vojopd »

Pa ne moze koristiti vise od 3 godine, kada i ne dobija veca azuriranja nakon 3, a nakon godinu-dve ga osakate kao da je s3. Malo skupiti para i pravac ip 11 [emoji16].

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Batak »

Kakve veze ima sto nema vecih azuriranja? Pa ne postaje telefon neupotrebljiv ako nema najnoviju verziju sistema.
Pa i iPhone ti osakate novim verzijama (slabija baterija, slabije performanse). Sve je to ista bagra.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od acamatic »


Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Evindzer »

^ To se znalo. Naravno, nadao sam se da bi možda mogli da se za**bu, pa da časte stare kupce, ali to je nešto što oni ne rade iz principa. [emoji38][emoji38]

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od acamatic »

Eej evi, pa i to što kažeš, njima je valjda podrška godinu ipo dana, jel tako?

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Evindzer »

^ Od izlaska modela, dve sledeće verzije Androida i još godina dana mesečnih zakrpa, valjda.
Moj N8, kao i S8/+ koliko se sećam, došao sa Androidom 7, dobio 8 i 9 - i to je to. [emoji854]

Odgovori