Samsung Galaxy Note 8

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od гари »

Ja samo da podsetim, ovaj komentar je nama prodrmam kavez. :)
Uros87 napisao:Ja ga uzimam za 790 evra i po meni za tu cenu vise nego odlican.
Prihvatam da neko kaže da mu je ok da da onaj novac za taj telefon jer mu se on dovoljno sviđa, i jer ima dovoljno novca, ali reći da je on više nego odličan za 800€... Pa s time ne znam ko bi se mogao složiti... :)

A za to da na ovom forumu niko ili skoro ne uzima telefon da bi ga stavio na sto, i sa time mislim da se svi lako možemo složiti.

Sent from mTalk on Windows phone

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od janka_88 »

Mislim da je čovjek fino naglasio da je PO NJEMU ta cijena odlična tako da tu svaka dilema na tu stvar treba prestati.

Sent from my Huawei Mate 9

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Batak »

godja napisao:@batak mislim da previše potenciraš telefon za sto u kafiću...možda ti ili neki to vole ali nisam baš siguran da na ovakvom forumu ima toliko takvih osoba. Drugo što se tiče cene,tebi je puno nije ti opravdana razlika,nekom nije puno,nekom jeste ali eto ima potrebu da ga kupi..sve je to individualno i dzabe se vodi rasprava oko toga...što se tiče baterije,opet je to ista priča kao za cenu..ne koriste svi od nas telefon na isti način tako da neće svima isto baterija trajati...onaj ko ima potrebe da dopuni telefon iskoristiće prednosti brzog i bežičnog punjenja da dopuni aparat u toku dana,onaj kome ne treba toliko telefon biće dovoljno da ga puni noću.
Kao što neko reče gore,Note serija je bila i biće skuplja od S serije,da li je nekome opravdano ili ne,to je stvar pojedinca.
ko uzme tel neka napiše svoje utiske,svoja iskustva o trajanju baterije,slike neka okači u temu gde treba.
pozz svima :)
Pa potenciram jer ne vidim zasto bi neko odmah pljusnuo 900e kad ce za mesec dana biti vise od 100e jeftiniji. Jedino ako je zelja za pokazivanjem prevelika.
Ok, da kazemo da je nekome opravdana. Ali kako telefon, kao sto Gari rece, moze da bude vise nego odlican za 800e? Sta je tu vise nego odlicno? Bez obzira da li je to nekome malo to je ogromna cena za jedan telefon, kakav gid da je.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Drakenzen »

Ma covece onaj ko ga uzima preko operatera mu je svejedno dal ce ga uzme sad ili za mesec ili za tri. Njemu je cena ista uvek.
Ja licno ne mogu da verujem da neko uzima telefon "na slepo". Setite se samo prosle godine sta je bilo sa n7.
Ko hoce da ga koristi kako treba, saceka da u prodaju dodje 2-3 serija i onda ako nema nekih problema kupi telefon i koristi ga sa uzivanjem.
Setite se samo LG telefona i njihovih maticnih ploca....

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od znemanja »

Batak, Dobio si odgovor u postu iznad. Svi koji su kupili sada Note 8 su kupili preko operatera, a njima ne znači ništa što će preko oglasa za mesec dana biti jefitniji za 100 evra. Što se tiče punomoćja, to nije nikakvo cimanje, sve se završi za 10-15 min, ako je nekom teško da se iscima dodatnih par minuta za potpuna prava u pogledu uređaja koji kupuje, onda on i ne treba ima celokupna prava.

Mislim da treba da stavimo tačku na raspravu o ceni telefona, svako ceni za sebe da li mu je nešto skupo ili ne, stoga bilo kakvo polemisanje na tu temu prestaje sada.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

AndroMan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1039
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 13:25
:: Galaxy Note 9 N960F
:: BB Passport; N808PV

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od AndroMan »

AndroMan napisao:Galaxy Note 8 Vs Galaxy S8 Plus Camera Review | SAMSUNG WE HAVE A PROBLEM - Eazy Computer Solutions:
https://www.youtube.com/watch?v=znzDg95iXzI
Info sa drugog našeg foruma - jedan član je proverio, zaista postoji problem sa fokusom kada se snima u 1080p 60fps.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od sugarcoated_ass »

Znemanja, ma mrzi kupce da se cimaju oko toga, a zamisli koliko tek prodavce. Lik kupio od mene Pop UP, ja mu spomenem za punomoć, a njega mrzi.
Posle sam na random okrenuo par oglasa gde sam video da se prodaju telefoni od operatera i jedan je preprodavac i čak ni on nema punomoć, drugi mi je samo prekinuo vezu, a neki nisu ni čuli za to ili neće da se cimaju. U teoriji je to super, ali u praksi naše ljude mrzi sve. [emoji38]

Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od iLuka »

opet note 8 samo na 12 rata kod mts... :uhuh: mene to veoma nervira, pa valjda im je stalo (i samsungu i mts-u) da daju sto bolje uslove? :dry:

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Batak »

Drakenzen napisao:Ma covece onaj ko ga uzima preko operatera mu je svejedno dal ce ga uzme sad ili za mesec ili za tri. Njemu je cena ista uvek.
Ja licno ne mogu da verujem da neko uzima telefon "na slepo". Setite se samo prosle godine sta je bilo sa n7.
Ko hoce da ga koristi kako treba, saceka da u prodaju dodje 2-3 serija i onda ako nema nekih problema kupi telefon i koristi ga sa uzivanjem.
Setite se samo LG telefona i njihovih maticnih ploca....
A kapiras li ti da ne uzimaju svi kod operatera na paket? Cak veci procenat kupuje na oglasima od onih koji pazare kod operatera. A tu se cena itekako menja.
znemanja napisao:Batak, Dobio si odgovor u postu iznad. Svi koji su kupili sada Note 8 su kupili preko operatera, a njima ne znači ništa što će preko oglasa za mesec dana biti jefitniji za 100 evra. Što se tiče punomoćja, to nije nikakvo cimanje, sve se završi za 10-15 min, ako je nekom teško da se iscima dodatnih par minuta za potpuna prava u pogledu uređaja koji kupuje, onda on i ne treba ima celokupna prava.

Mislim da treba da stavimo tačku na raspravu o ceni telefona, svako ceni za sebe da li mu je nešto skupo ili ne, stoga bilo kakvo polemisanje na tu temu prestaje sada.
Kako nije cimanje? A sta kad uzimas telefon od nekog iz drugog grada i stigne brzom postom? Kako mislis da odradis punomocje?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od yocasylver »

Kako je najlakse uraditi punomocje i koliko kosta ?

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Drakenzen »

iLuka napisao:opet note 8 samo na 12 rata kod mts... :uhuh: mene to veoma nervira, pa valjda im je stalo (i samsungu i mts-u) da daju sto bolje uslove? :dry:

A preko box paketa?

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od znemanja »

@Batak, punomoćje može da se odradi na daljinu. Može prodavac da ti pošalje kopiju lične karte ili da ti pošalješ prodavcu otštampano punomoćje sa kopijom tvoje lične karte. Iako po pravilu i vlastodavac i punomoćnik treba da budu prisutni prilikom overe punomoćja, u praski to često nije slucaj jer je u pitanju čisto formalna radnja.

yocasylver napisao:Kako je najlakse uraditi punomocje i koliko kosta ?
Kod notara se overava, cena oko 700 dinara ili u opštini u onim mestima gde nema notara.


Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od iLuka »

Drakenzen napisao:
A preko box paketa?
Pa tako je valjda 24rate ali njihov box je malo prevazidjen pa i nije bas konkurentan...


Sent from my iPhone using Tapatalk

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od yocasylver »

yocasylver napisao:Kako je najlakse uraditi punomocje i koliko kosta ?
Kod notara se overava, cena oko 700 dinara ili u opštini u onim mestima gde nema notara.

[/quote]

Hvala

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Batak »

znemanja napisao:@Batak, punomoćje može da se odradi na daljinu. Može prodavac da ti pošalje kopiju lične karte ili da ti pošalješ prodavcu otštampano punomoćje sa kopijom tvoje lične karte. Iako po pravilu i vlastodavac i punomoćnik treba da budu prisutni prilikom overe punomoćja, u praski to često nije slucaj jer je u pitanju čisto formalna radnja.

Kod notara se overava, cena oko 700 dinara ili u opštini u onim mestima gde nema notara.


Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Nisam znao za to, hvala na informaciji. Ali i dalje mislim da mnogi nece ni da se cimaju oko toga.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od znemanja »

Tačno da mnogi neće da se cimaju oko toga. Ali kada bih lično kupovao na taj način telefon, insistirao bih na punomoćju. Ako to prodavac ne želi, onda ništa od kupovine.

Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od sugarcoated_ass »

^ To. Evo sad proverih, zvao sam i kontaktirao 11 prodavaca čisto da vidim reakcije. Ni jedan nije hteo da se cima oko toga. Od toga 6 su iz NSa!

Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od Batak »

Kao sto smo i rekli, retko ko hoce da se zeza sa punomocjem.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od гари »

Možda se ljudi i boje, možda im i to deluje kao nešto mutno... Jbg, kad živiš u banana državi gde ti bane murija, i započne zaplenu imovine ili iseljavanje nakon mutnog sudskog procesa za koji nisi ni znao da je u toku. Neću da ulazim sad u to koliko su te stvari učestale, ali takve stvari se vrte po novinama. Mafijaška zemlja. Šta ti treba da slučajno potpišeš nešto što ne treba zbog glupavog telefona... A naići će neko drugi ko će hteti da kupi telefon bez filozofiranja sa nekakvim ugovorom, i overavanjem istog u opštini.

Sent from mTalk on Windows PC

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Note 8

Post od yocasylver »

Meni je covek dao broj i rekao da zovem ako se nesto desi.Sad...ako se ne javi jbg.Molim se da izdrzi jos dve godine a posle kako hoce. :D

Odgovori