K800i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
Miki-LG
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 13. Okt 2008. 01:22
Lokacija: Novi Sad

Post od Miki-LG »

ejjjjjj nije tacno!!!! Dancsi se vratio sa puta pa nezna sta prica!!! xD salim se i ku990 jako dobro slika po mraku jer ima ISO 800 koji se barem kod mene dosta dobro pokazao !!! :) btw USKORO STIZE UPOREDNI TEST!!! :)

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Miki-LG, ja mogu da biram od ISO100 do ISO 1600. Takodje ISO treba da bude sto MANJI da slika ne bi imala toliko suma :). Potvrdjujem ovo za uporedni test ;)
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

Miki-LG
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 13. Okt 2008. 01:22
Lokacija: Novi Sad

Post od Miki-LG »

hahahahahah u r going to die!!!! xD :) salim se widecemo jos!!!! :) btw kod mene na ISO 800 nema toliko suma!!! :)

Neka bolji phone(VIEWTY) pobedi!!!! :)

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

xD Pa ja sam primetio da na iso 1600 ima vise suma nego na iso 100 :D
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

Miki-LG
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 13. Okt 2008. 01:22
Lokacija: Novi Sad

Post od Miki-LG »

Pa znam ima i kod mene wise suma nego kad stawim na 100 al ipak bude dobra slika bez suma !!!! :)

ocekujte test posle raspusta!!!! :) a mozda i pre !!! xD

ejjjj pa i VIEWTY ima Xenon blic!!!! :P

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Imam problem sa povezivanjem k800 sa računarom preku bluetooth-a. Ustvari, mogu da prebacujem podatke, ali ne i posredstvom pc suite-a. Jednostavno, neće da mi ponudi da ga povežem preko bluetooth-a. Samo usb, koji nemam. Probao sam sve i svašta. Pratim uputstva programa, čitao sam i uputstvo sa foruma... NEĆE.
PC Suite je 4.0, a bluetooth je bluesoleil. Ima li neko savet?
Sony Ericsson C510

severnjaca
Banned
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 23. Sep 2008. 06:40
Lokacija: BG stari grad

Post od severnjaca »

proveri ispravnost bluetooth-a sa nekim drugim mobilnim, da li bluetooth nalazi fon. najbolje da izbacis program PC Suite je 4.0 i da koristis samo program bluetooth bluesoleil, izbaci sve pa udri ccleener pa instaliraj samo program i drajver za bluetooth bluesoleil, pa ima da sljaka, inaci ti PC Suite su golo go#no. :unsure:

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Bluesoleil zna jako da zeza. Najpametnije ti je da izbrises bluesoleil, i sve njegove ostatke. To je meni pomoglo. Takodje bi ti se isplatilo da kupis usb kabel, jer je prenos podataka mnogo brzi nego preko BT.
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

Miodrag N73
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 182
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 23:26

Post od Miodrag N73 »

Nije tema vezana za k610,ali cu postaviti jedno pitanje.Ubacio sam novu m2 karticu od 1gb,ali telefon je ne vidi.Kad ugasim pa opet upalim telefon ponudi mi da formatiram karticu.Kliknem na "da",ukucam sifru i izbaci mi da formatiranje nije uspelo.Sta da mu radim?
Nokia N95 8gb Black

nesabk
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 03. Jan 2009. 04:51

Post od nesabk »

Da li neko zna da li mogu da "vucem" internet sa k800 na komp preko usb-a? Svidela mi se 066 ponuda, npr 250 min, poruka i MB za 1000 din, pa hocu da koristim tih 250MB. Povezao sam fon preko bluetooth veze i uspeo da "povucem" signal i startujem operu na kompu tako sto sam koristio softver bluesoleil-a. Kada sam pokusao preko usb veze i softvera koji se dobija uz telefon, nisam uspeo, em mi je trazio neki kod prilikom kreiranja network connections-a na kompu, em telefon odmah izbacuje, nece ni da krene da se konektuje. Ako neko ima iskustva u vezi sa ovim bio bih mu veoma zahvalan za pomoc...

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Нисам се логовао једно време. Хвала на одговорима.

Софтвер bluesoleil препознаје телефон и што се тога тиче све је ок. Нормално пребацујем податке, али не могу да га упарим, синхронизујем.... како год, са "pc suite".
Dancsi, не разумем те. Мислиш да пробам све то без софтвера за блутут?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

brankons, Ako koristis Windows XP SP2 ili SP3 mozes da koristis integrisanu podrsku za bluetooth umesto Blue Soleila - izgubices neke funkcije (npr. A2DP podrsku i slicno) ali ce ti mozda proradit PC Suite.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Da, imam SP2. Deinstalirao sam bluesoleil i opet kada dođem na korak SELECT THE CONNECTION TYPE, nudi mi sam usb, koji nemam. Blutut je onemogućen.... :disgust:
Sony Ericsson C510

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

E ljudi , prijatelj me zamolio da mu probam naci program za java telefone kao sto je onaj Guardian za symbian..Ne znam da li ste culi ...
U slucaju da ti neko ukrade mob , kada se stavi nova kartica i upali se telefon taj prog na zeljeni br salje informacije ... bla bla...
pitam se ima li takvo sto za java ?
za k800i :P

svetionicar
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2008. 18:26

Post od svetionicar »

Imao sam problem kao byginon, nasao savet Menu>>Settings>>New events>> - cvrc, nemam tu opciju (ako ima ikakve veze, aparat je s Vodafon mreze), onda procitam savet da uradim "Master reset" samo settings-a, i to resi problem, sad opet imam obavestenje o pristiglim porukama i od koga su, ali...

nemam vise aktivno dugme desno ispod samog ekrana, ako se dobro secam, tamo je bio ulazak u toolbar. tacnije, sad tamo nema nikakve oznake, prazan deo ekrana?
gore levo, odmah do indikatora jacine signala mreze, dobio sam ikonicu koja podseca na rucni sat (ako dobro vidim). vec par meseci imam neke rekurentne obaveze u kalendaru, ali nikad ranije nisam video ovu ikonicu pa nemam pojma da li je za to (ili za sta vec?)
radi mi internet, preko Telenorovog podesavanja e-maila skidam mailove s gmaila, ali sama gmail aplikacija ne radi, vec mi prijavljuje da je potrebno imati operabilnu jachinu signala?

u jednom trentuku, dok mi je radio taj master restet, pojavilo se pitanje da li zelim da mi uradi automatski update, ali nije naveo cega. plaseci se da mi opet ne zakljuca telefon (jednom i samo jednom sam radio update preko SEUSA, epilog verovatno sad vec svi znate).

ili sam izgubio, ili nemogu da nadjem gde se povecava velicina slova za tekstualne sadrzaje wao oirtala (mali oglasi npr.). sad slova siiiitna, skoro da nemogu da ih procitam, nalazim gde se menja boja pzadine, ali velicina slova - jok :(

pokreti joysticka ne vode u toolbar vec media player i imenik (a kad kucam onu kombinaciju za skriveni meni, kao da kucam novi broj telefona ***, ali na kraju, ipak udje u skriveni meni)

e da, pojavio mi se i onaj famozni T9 dictironary mod za kuckanje poruka, al sam se vec sam snasao ;)

elem, sta je bre sve ovo :) :x :shock: :o pomagajte da vratim telefonu prepoznatljiv izgled (a da pri tom ne potezhem chekitj ;) )


p.s. neko mi je definitivno promenio telefon, do pre neki dan, totalno nezamisliva opcija automatskog stavljanja datuma na fotke koja je izazivala blokadu celog telefona bar 30-tak sekundi, danas "posao" odradi za 2-3 sekunde, bas kako treba. e sad stvarno pocinju da me brinu nepoznati gremlini u ovom aparatu :o

blazer321
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 28. Jan 2009. 02:11

Post od blazer321 »

pozdrav ljudi nmam problem
:smutny: :smutny: :smutny: :smutny: pratio sam sve ove diskusije i vec celih cetiri dana falshiram k800i i nikako da resim problem jer kod mene je cid53 sve je u redu samo sto mi aplikacije ne rde

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

svetionicar, nosi u servis da ti stave generic FW i kraj, posle ce sve biti ok...
blazer321, kako ne rade?? Kad vec hoces da ti neko pomogne lepo objasni problem, ne mozemo mi da gledamo u pasulj i nagadjamo kako to tebi ne rade.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

svetionicar
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2008. 18:26

Post od svetionicar »

Gmail sam resio (trebalo je postaviti u java settingsima da ide preko telenora), a velicinu fonta oglasa preko zooma (pamti poslednje odabrano podesavnaje, pa sad svaki put kad citam oglase, prikazuje ih u "povetjanom" obliku)

ikonica "rucnog sata" ili sta god da je predstavljala je pokazivala da mi je master resetom aparat vratio sat za 1 sat unazad (svi appointmenti u calendaru su mi bili postavljeni na jedan sat ranije od onoga kako sam ih postavio). kad sam podesio vremena na ona koja su bila pre reseta - ikonica je nestala.

sad me jos samo buni ono "nicim izazvano" poboljsanje, tj. sad fotke mogu da okidam do mile volje sa ukljucenim datumom i vremenom a da nemoram da cekam 30-40 sekundi kao sto je bio slucaj do sad (slatke muke ;) ). I onaj tajanstevni nestanak opcije toolbar u donjem desnom uglu ekrana -> funkcija joysticka je promenjena, pokret u desno ne radi nista, gore je media player, dole imenik, levo je kreiranje nove poruke.

jos jedno pitanje: ova opcija koju imam u Settings-general-update service, cemu sluzi? sta updateuje?

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Smuci mi se kad vidim velika slova i milion smajlija, ne mogu ni da citam ostalo... ccc :shock: :shock:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

svetionicar, to si sve jednostavno dobio novim firmwerom ...
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

Odgovori