SE w900

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

SE w900

Post od hellboy_90 »

Slika

Dimenzije : 109x49x24 mm
Težina : 148 grama
Oblik : svivel

Ekran:
Tip : TFT
Broj boja : (18-bit) 262.144 boja
Rezolucija : 240x320 piksela

Kamera:
Orijentacija sočiva : sa zadnje strane
Broj piksela senzora : 2 megapiksela
Rezolucija fotografija : 1632x1224 piksela,
Ostalo : video zapis, blic, autofokus

Zvuk:
Zvučnici : mono
Melodije : monofone, polifone,
Format melodija : mid, mp3,
Kanala polifonije : 40
Ostalo : spikerfon, fm radio prijemnik

Memorija:
Kapacitet : 470 MB
Podržani formati : Memory Stick Duo Pro

Sta reci??? :D ;) ;)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

bravo za slike... Milane svaka cast... 8)
za neinformisane link :)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

ma mob je extra , al neznam zasto jos uvijek sony ericsson pravi telefone, koji su posveceni ljubiteljima muzike, sa mono zvucnicima????? :? nokia ce izdati i n91 i jos 3250 sa symbianom i sa jos nekim prednostima ......ali sto je sigurno je to da ovaj ima stvarno mocan izgled :D
rocK for ever

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

pa jer sa stereo zvucnicima prakticno ne dobijas skoro nista na kvalitetu zvuka :uhuh:
dzaba sve "prednosti" n91, kad je baterija smesna... :lol:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

fix, Slazem se.........Inace po mom misljenju ogromna mana je sto je ogroman :uhuh: :x :angry: :shock: :o :cry: ......
iPhone + CX300

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ajde sto nisu stereo zvucnici, al sto su tihi... :dry: Ja uporedjivao D500 sa W800, preko zvucnika zvuk, ma ne da ga D500 dere, i po kvalitetu, a o glasnoci vec da ne pricam, SoundMate da ne spominjem... :) To im je stvarno bzvz... Pa ka da je zvucnik 5 mm precnika nesto mnogo skup... :dry:

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

stefank,
naravno na w800 nije bio podesen do kraja u equalizeru!!!!!!!!(samo je na polovini po default-u) :roll:
ja sam uporedjivao moj k750 i ortakom d500 i k750 ga je pokidao i po jacini i po cistoci :wink:
naravno d500 je bolji kada se stavi soundmate :wink:

milosxp
Banned
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 02. Nov 2004. 19:12
Lokacija: Beograd,Kragujevac
Kontakt:

Post od milosxp »

W900 prvi 3G Walkman FON... 8)

Slika

Slika

Slika

Slika
Milos Mihajlovic

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

sasa-SE napisao:stefank,
naravno na w800 nije bio podesen do kraja u equalizeru!!!!!!!!(samo je na polovini po default-u) :roll:
ja sam uporedjivao moj k750 i ortakom d500 i k750 ga je pokidao i po jacini i po cistoci :wink:
naravno d500 je bolji kada se stavi soundmate :wink:
Pa daj Sasa nemoj da me zezas, i ja sam uporedjiva na mnogo pjesama i sve pa opet D500 ne da je bolji nego... :roll: To je mana novijih SE telefona, jedina veca po mom misljenju... :roll:

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

onda nesto nije uredu sa njegovim w800!
moj k750 razbija koliko je jak,to mogu da ti kazu svi koji imaju k750
d500 bez sound mate-a je na nivou k700 ako nije cak i slabiji!

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

D500 na nivou K700??? Si lud... Bas sam se mislio u prethodnom postu dal da spomenem i da K700 dere zestoko... Prije ce bit da nije nesto u redu s tim D500 sto si ti uporedjivao... :roll: A kad se stavi SoundMate nadjacava i da pustis na 3 telefona pjesme... :D
Nije da ga falim zato sto ga imam nego stvarno, moracu da snimim neki clip il nesto uporedni. :)

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

ih akki , ali stereo je ipak stereo :P , ovaj w900 je extra , ali kad izadje on i n3250 , tesko ce mi biti da se odlucim ,, sta vi mislite koji je bolji??????? :D
rocK for ever

milosxp
Banned
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 02. Nov 2004. 19:12
Lokacija: Beograd,Kragujevac
Kontakt:

Post od milosxp »

Ma W900 je zakon u odnosu na Nokiju 3250 prvo sto ima bolji dsplay SE 240x320 a N ima 176 x 208 pixela,ima i cak bolju rezoluciju camero i to za onih 0,1 mpx sto nekad mnogo znaci,pa jos i auto focus,bolju memoriju 470 MB internal memory a Nokija 10mb...za kartice da ne pricam,a sto se tice Litijum polimer i Litijum jonskih baterija,svi znate,a inace Sony je samim svojim brandiranjem od strane Wlkmana stavio tacku na svoju konkurenciju u smislu Audio kvaliteta,za kameru je vec sve jasno,bice to ubedljivo ispred konkurencije jer opet jos jedna brandirana stvar od strane Syber-Shot (CCD chipova)!
Milos Mihajlovic

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

0.1 mpx ne znaci nikom nista nikad, ta razlika je totalno zanemarljiva! :lol:
a sto se tice chipa, verovatno tje biti cmos chip, jer se prica da je kamera ista kao na k750/w800 uz neka softverska poboljsanja i bolji video, sto je posledica prvenstveno nvidia chipa koji tel ima u sebi!
sto se tice brandiranja, od sonija je uzet samo brand walkman a nema veze, bar ne direktne sa Cyber Shot sony digitalcima, bar ne direktne!
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

@ milosxp: pa i n3250 a sew900 imaju litium ionske baterije , ali neznamo jos sigurno kojeg kapaciteta tj. nema navedeno , koliko ja znam , pa tako da nemozes sudit ko ima jacu bateriju....

a cuj nvidia chip , svasta , bas me pozitivno iznenadjuje....a mislim da sony neke od svojih inovacija, ili bolje receno iskustava , sa pravljenjem mp3 playera ili digitalaca koristi u svojim mobitelima , kako bi ih ucini sto boljim..... 8)
rocK for ever

andrxs
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 24. Nov 2005. 14:58

Post od andrxs »

Prijatelji moji, uz ovaj telefon ide 512MB MS kartica, tako da ćete imati oko 1 GB na raspolaganju u telefonu. ekran mu je fenomen a nVidia čip je interesantan zato što ubrzava snimanje i reprodukciju filma na 30 FPS, što je duplo brže od dosadašnjih telefona.

Osim toga, dragi Milane, bio si prisutan i na Kopu i u Ozonu kada su spominjali memorijsku karticu od 512MB. ali nemoj da se vređaš, svi smo mi tu da sklopimo ispravnu infomaciju, i da svi mi imamo pristup tim informacijama.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

tesko da tje itji 512MB ms duo pro kartica, jer bi cena telefona bila neprihvatljiva, verovatno tje biti 64MB ms duo pro( sto pise i u review-u Eldara) , osim toga ekran je odlican ali bas retji da je fenomen, ok, mozda za nekog, za mene definitivno nije fenomen! :wink:

edit: mada bih voleo da gresim u vezi kartice :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Post od mihajlovic »

Konacno da GSM arena izbaci W900i review :
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w ... iew-63.php 8)
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Mogu li slusalice od w900 da se koriste na w800, k750, d750? Posto izgledaju mnogo bolje od bilo kojih do sada!!!
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

Bojim se da ce ovaj model propasti :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:
posto se sprema nokijin Nn talas pocetkom ove godine!!!!!!!!!!!
pa pogledajte samo N70 koliko je nadmocniji u odnosu na ovaj fon
The Bloody Alboz

Odgovori