Sony-Ericsson K-750

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Bt adapter kosta oko 20-30e zavisi kako koji i gde...Naravno da ne moze bez bt adaptera!!!!!osim ako nemash notebook sa bt-om.........I foxB nisi ne informisan nego te najverovatnije i ne zanima mnogo...Ipozz
Black Sabbath!!!

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

izgleda da se nismo dobro sporazumeli.na tom tesu nije bilo k750!!!!!!!! ali je bio s700!slike oslikane sa njime nisu bile kako sa ocekivao tako da su se slike uz svaki fon prilozile tasko da sam se mogao sam uveriti ali nokia je pobedila zahvaljujici dobrom softveru koji je stvarno daleko ispred ostalih(posto socivo im nije nekod ekstra kvaliteta kao s700 koji ima ccd).
The Bloody Alboz

FoxB
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 22. Jul 2005. 01:27
Lokacija: NBGD

Post od FoxB »

Kuzman napisao:Bt adapter kosta oko 20-30e zavisi kako koji i gde...Naravno da ne moze bez bt adaptera!!!!!osim ako nemash notebook sa bt-om.........I foxB nisi ne informisan nego te najverovatnije i ne zanima mnogo...Ipozz
Pa do juce sam imao jedan jako bedan fon koji nije imao veze sa bt-om, tako da me bas i nije zanimalo nesto sto mi ne treba. Sada sa druge strane me itekako zanima posto hocu da povezem fon i komp pomocu bluetootha... Samo nek mi neko jos kaze gde moze da se kupi taj adapter, i jel oni imaju ime, ili se samo zovu bt adapteri???

MilosZ.
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 21. Jun 2005. 02:26

Post od MilosZ. »

Citao sam na stranim forumima da su se mnogi zalili sto ne mogu da kad slikaju na K750 iskljuce zvuk kamere, pa su se lomili oko toga kako to uraditi....a jednostavno je...pre slikanja iskljucite zvono telefona...i skljoc se takodje ne cuje :)

Zamolio bih vas i za malo pomoci, za one koji poseduju K750. Uz tel sam dobio i CD sa programima za tel...ali zaista ne znam sta CD pruza i da li tu ima nesto zanimjivo za koriscenje... :oops:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Cula sam da su aplikacije koje rade na k750 naprednije od aplikacija za k700.
Jesu li to one aplikacije koje mi se ubace u folder OTHER sad kad imam k700?
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Shakal
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 23:54
Kontakt:

Post od Shakal »

telefon je extra razmisljam da ga kupim :) , kamera urnise sve ostale , tako da po mom misljenju jedini koji bi mogao da mu parira je jedan od smartfonova 6630/80/81 i mozda SEw550i , jedni telefon koji je bas rang kao k750i je 6230i po mom misljenju SUCKS , i mogu vam sam reci ako imate 305 eura i u dilemiste sta ce te da kupite a da je to k750 protiv nekih ne pmenutih fonova iz mog posta , onda vam preporucujem da nebudete u dilemi i da uzmete k750i :).
p.s. e sad je moj dilema 6680 v k750i i eventualno w550i , stvarno neznam sta da kupim :?

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

MilosZ. napisao:Citao sam na stranim forumima da su se mnogi zalili sto ne mogu da kad slikaju na K750 iskljuce zvuk kamere, pa su se lomili oko toga kako to uraditi....a jednostavno je...pre slikanja iskljucite zvono telefona...i skljoc se takodje ne cuje :)
mislim da to zavisi od verzije softvera. sa novim verzijama ne moze da se iskljuci jer se narusava privatnost...

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Nije nesto kamera na 6680/81 tako da ne razmisljaj o njima ako hoces ekstra kameru,bolje uzmi K750 a ako ti TREBA Symbian onda je 6680 dobar izbor!
Pozdrav 8)

Shakal
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 23:54
Kontakt:

Post od Shakal »

jao stvarno neznam , da li symbian ili kamera , a kako se cuej zvuk preko sluski kod 6680 a kako preko zvucnika , kod k750i je to dosta dobro.

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Kazem ti,ako ti TREBA Symbian,onda kupi ali u suprotnom ne vredi"vuci"tezi i veci telefon (a po ostalim funkcijama slabiji) zbog par programa koje ces ponekad da koristis!
Zvuk je u redu i solidnog je kvaliteta,neznam bas da li je na nivou K750 jer nisam imao prilike da ih direktno uporedim jedan pored drugog,ali ne sumnjam da je pribliznog kvaliteta onom na K750,mozda K750 ima bolje slusalice!?
Pozdrav 8)

Kosta89
Banned
Postovi: 13
Pridružio se: Sre, 21. Dec 2005. 17:45
Lokacija: Novi Sad

Post od Kosta89 »

E OVAKO ZA SVE VAS POMALO NEUPUCENE : Sony Ericsson K750i pravi najbolje slike od svih telefona(trenutno) slika izgleda malo losijakada se gleda na samom aparatu al cim se prenesa na PC razlika je ocigledna...Oni koji imaju problema sa SW-om ( vi ga bacite posto je verovatno skidan sa mreze :lol: ) preporucio bih kupovinu aparata koji na sebi nose oznaku +QUICKSHARE (ti nisu skidani i pouzdani su jer je to oficijelna oznaka iz SE fabrike)...Ovaj telefon je nekoliko puta proglasivan za telefon godine i tu nema govora...telefon koji kosta ovako malo a pruza vise nego sto se ocekuje vredi uzeti ! ! ! pozzz :wink:

MALA PREPORUKA ZA SVE:
Nemojte se mrcvariti sa BT-om fajlovi se jaaaako sporo salju a uz to moguc je i prekid...
Lepo uzmes USB-"kabel" "metnes ga u port" prikljucis telefon i salji do sutra...Brze je a i efikasnije ;)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Nemora da znaci,imas sad Bluetooth v2.0 uredjaje a neki telefoni imaju v2.0 a ubuduce ce se verovatno samo ta verzija u ugradjivati a ona je dooosta brza i duplo manje trosi!
Pozdrav 8)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Sto se tice kamere,stvari su ljudi moji jako relativne,sto znaci da kvalitet slike mnogo zavisi od mnogo faktora(da ne nabrajam).Ovo ipak nije digitalni foto aparat.Ovaj telefon je imao najbolju kameru do pojave Sharpa 903,u nekim situacijama je recimo cak k750 bolji od recimo Nokie N90!U situaciji kad je slikan postavljen sto sa tanjirima snimak k750 je presisao i Sharp!Test je obavlo engleski casopis What Mobile i na slikama se sve lepo uocava :wink:
Najveci problem kod k750(sto se kamere tice) je tzv. shutter lag,sto znaci dosta duga pauza izmedju pritiska okidaca kamere i vremena kad je snimak uhvacen.
Pauza traje nekoliko sekundi sto ipak zna da nervira,ali tako je :angry:
Dobra stvar je autofocus,samo drzite telefon sto mirnije mozete,sa obe ruke.

Hat
Banned
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 15. Jul 2005. 15:55
Lokacija: Bjelovar

Post od Hat »

mobitel imam tjedan dana i mogu rec da je odlican slike mozda na mobu nisu nest ali na kompu su super mp3 se dobro cuje mob je zakon

Odgovori