d750 vs k750

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Lomnica ja nisam toooliko gloooooooooooop,tamo ne pise kolike su dimenzije ekana,a sto se tice kartica neki pisu jedno neki drugo.Zato sam ja lepo pitao,da mi neko objasni.Nisam crnogorac da me mrzi da okrenem jednu stranu i vidim sve.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

dan555
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 04:48
Lokacija: NBG

Post od dan555 »

@bubreg,
Možeš pogledati ovde.
U pitanju je samo jedan post, ali možeš pitati čoveka za datalje.

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Dimenzije ekrana su 28 x 36 mm ili 45mm dijagonalno tj. 1.8", kartice su Memory Stick Duo ili Memory Stick Duo Pro... Ja jesam Crnogorac pa me ne mrzi da ti odgovorim!!!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Xexex :D :D ,ti si neki radni Crnogorac,zezam nemam nista protiv Crmogoraca.Hvala na odgovoru,sta sam trazio to sam dobio, ;)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ne kazem da si gloooooooooooop uopste ali imas tamo sve podatke,a sto nema upravo si dobio!
Neznam ko ti je to rekao da koristi"ove i one kartice"lepo pise MS Duo Pro (jer su mnogo veceg kapaciteta od MS Duo koje idu samo do 128MB ali su i one kompatibilne)!
Pozdrav 8)

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

po meni k750 jer d750 ima vec unesene postavke za gprs od t mobile-a a i k750 je po meni i ljepsi, jednostavniji i nema onog logo-a od t mobile-a , mada u d750 se moze staviti software od w800 i onda ce samo ostari logo od t mobile-a , a mozda postoje i neka ogranicenja na d750 za koja nisam cuo pa nebih da o njima pricam.
svoj glas dajem za k750

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

d750 nema ogranicenja a osim sto moze da mu se ubaci FW od w800 moze da mu se stavi i maska od njega...i ko onda moze da kaze da to nije pravi w800 :D
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

sto se tice ogranicenja kod D750i nije tacno da ne moze da se postavi MMS i GPRS,moze ali vam ostaju ikonice (ako to nekom smeta) T-MOBILE mreze...inace nisu ni ruzne tako je to ok...K750i jeste lepsi ali stvarno nema razlike (licno sam proverio) izmedju softvera ova dva telefona...voleo bih da neko kaze gde u Bgdu moze da se flashuje K750i sa softverom W800i...ako ne moze da se kaze ovde na forumu neko mi posalje PM...pozz 8)

Hat
Banned
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 15. Jul 2005. 15:55
Lokacija: Bjelovar

Post od Hat »

kad se metne fw od w800 ona tipka ispod ekrane u sredini jel za pokretanje muzike ili za nest drugo


:P :P 8) :D :) :wink:

Extreme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 14:42
Lokacija: NS

Post od Extreme »

Tacno, pokrece onaj Walkman media player 8)

@luca: Ja znam gde u NS-u moze da se ubaci SW od W800i, za BG stvarno ne znam..... :unsure:

Extreme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 14:42
Lokacija: NS

Post od Extreme »

E, zamalo........ :lol: Ne znam, obidjite jace prodavnice, servise i tako to, pa valjda cete negde i uspeti...

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

extreme,hvala ti za informaciju ali ipak mi je daleko da samo zbog toga idem u NS... :wink: ipal mozes da kazes koliko kosta ta "transakcija"? pozz 8)

Extreme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 14:42
Lokacija: NS

Post od Extreme »

...ja platio 800,00 din (to im je valjda standardna cena za flash-ovanje). Samo posle toga ne radi SEUS :cry: (mada nije ni bitno, ova verzija mi je OK --> R1N035 => to je valjda pretposlednja.....) 8)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Mislim da neces vise moci jer,pretpostavljam,da SEUS cita IMEI od K750 a kad treba da procita verziju softvera on ocita W800!Mozes,ako znas kako,da neki drug skine sa W800 skine softver,da ti ga i ti sam ubacis noviju verziju kad dodje vreme i ako bude potrebe!
Pozdrav 8)

Extreme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 14:42
Lokacija: NS

Post od Extreme »

Lomnica_city napisao:Mislim da neces vise moci jer,pretpostavljam,da SEUS cita IMEI od K750 a kad treba da procita verziju softvera on ocita W800!Mozes,ako znas kako,da neki drug skine sa W800 skine softver,da ti ga i ti sam ubacis noviju verziju kad dodje vreme i ako bude potrebe!
Pozdrav 8)
... bas tako. Ali to jednog dana i ako bude potrebe. Sad su razlike izmedju R1N035 i R1AA008 vrlo male da bih ista menjao.

Odgovori