Sony Ericsson W710i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Sony Ericsson W710i

Post od mihajlovic »

http://www.fs-newmobile.com/images/news ... ell_02.jpg

http://www.fs-newmobile.com/images/news ... ell_01.jpg

Dimensions 88 x 48 x 25 mm
Weight 101 gram
Volume 105.6 cc
Standby time 350 hour
Talk time 600 minutes
Introduction 3rd quarter of 2006

2.0 Mpixel camera
10mb interne memorije
512 memori stick micro M2 kartica
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

nevidljivi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 03:18
:: LG Optimus L7 II
:: Samsung GT-C3322
Lokacija: Beograd

Post od nevidljivi »

mihajlovic, baš brzo postuješ, svaka čast. SE je izgleda rešio da Walkman seriju obogati sa dosta novih modela, ovaj je na preklop, koliko vidim. Opet su stavili stari jack za sluške umesto 3,5 mm, baš šteta.
Ghost

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa kakve ima veze nevidljivi, kome stvarno treba muzika kupice 3.5mm jack adapter od SE-a koji koshta 10ak evra i slushace... :wink:

Slika

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

dobar telefon, meni mocno izgleda , posebno zbog velikog vanjskog displeja , a kao sto vidim i funkcije su mu odlicne , mogli su da ugrade vise memorije u njega , ali tu je veca mem. kartica 8) :wink: :) :D :lol:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

ima i neke sportske funkcije,je vidite da pise na ekranu nesto,12,6km/h,i nesto 1,5km,dobrar telefon,dobar,nema sta.

evo pronasao sam:

Fitness applications

Stay on top - the W710i comes with applications that help you record your performance. On the running track, you can measure speed and distance. And when you're walking, have your all-day step counter on to measure your movement. There's even a calorie counter in your phone.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

nevidljivi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 03:18
:: LG Optimus L7 II
:: Samsung GT-C3322
Lokacija: Beograd

Post od nevidljivi »

Dexter, nema to veze, taj adapter može i da se napravi, problem je što se jack koji ide u telefon vremenom rasklima i gubi kontakt, to su dali zamerku na testovima mnogih modela i stalno kritikuju proizvođače da treba da počnu da ugrađuju standardni 3,5 mm jack (zamerku su dali za K700i na kome se sluške sigurno daleko manje koriste nego na Walkman telefonima). Neki novi modeli Nokie već imaju 3,5 mm jack.
Ghost

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

nevidljivi, tu jesi u pravu , i pored toga i malo je neprakticno uvijek sa sobom imati onaj produzetak....sto se tice ovog telegona ....exxxtrra je....htio sam uskoro uzeti w810 ali odustajem radi ovoga , ali samo , kada ce doci na ove prostore?????
rocK for ever

nevidljivi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 03:18
:: LG Optimus L7 II
:: Samsung GT-C3322
Lokacija: Beograd

Post od nevidljivi »

rocK, to se još ne zna, mada imaš i alternativu - W850 koji je slider telefon i uz njega dolazi kartica od 1GB u standardnom paketu, ne znam samo kolika će mu biti cena. Već sam pisao da sam uvek pre za slider nego za preklop kada je u pitanju telefon iz više delova.
Ghost

mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Post od mihajlovic »

Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

jao telefon je prelijep , pogotovo sa plavim obrubom , a da li mu je veci displey nego na w800 ????? 8)
rocK for ever

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Display mu je identican onom na w800,znaci 1.9' TFT rezolucije 176x220 (31x38mm),262000 boja... :dry: ;)

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Moze li neko da mi objasni toliku razliku u ceni (50 e) izmedu ljubicaste i sive varijante ovog modela, da li je u pitanju samo aktuelnost boja ili neki softverski/verzijski problem?
Hvala

mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Post od mihajlovic »

U pitanju je aktuelnost modela u ljubicastoj boji , nista vise ...meni je cak ovaj u sivoj lepsi 8)
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Ali ovaj sivi je skuplji za 50e?! :blinky:
Kupila bih ovaj telefon, pa ako imate neko upozorenje vezano za softversku verziju, pisite mi sto pre!
Nadam se da kod ovog modela ne vazi ona prica kao za w810 gde novije verzije kvare kvalitet zvuka na player-u i radiu..

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Oljica, ma nema telefoni su isti potpuno samo su pravljeni u dve boje,ali posto su baje u prodavnici provalili da niko ne kupuje ljubicasti onda podigli cenu ovom sivom.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Slazem se milan91, je lepo to objasnio setite se bele varijante w810i koja je mnooogo skuplja od crne(plus skinuta sa neke arapske mreze neka cudna slovca)....w700 je lep u ljubicastoj i da sam na tvom mestu pre bih uzeo ljubicastu varijantu(barem za zenski svet...)...softver je potpuno isti...
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Puno vam hvala, danas sam uzela ovaj telefon i to u ljibacastoj boji, i za sad sam zadovoljna.
Trenutno jos ne mogu da mu proverim muzicke sposobnosti jer nisam prebacila muziku, a fajlovi koji su na njemu su nesto nizeg kvaliteta. Mada gruva i sa njima :)Radio je dobar, s tim sto bi mozda mogao biti malo glasniji(ne znam da li se to moze ispraviti novijom verzijom softvera?).
Kako da proveriim verziju softvera?
Videla sam i beli w810, ali je bio rezervisan :)

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Proveravas verziju sw >*<<*<*,jel telefon sa neke mreze ili je cist ? Da te sluzi dosta :wink:
btw.koliko je taj w810i beli,sigurno 50e skuplji ko onaj w710i u sivoj boji :roll:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

milan91, hvala ti puno :)
telefon je cist, sad sam verziju sw proverila, najnovija je.
Sto se tice w810, nazalost, ne znam pravu cenu jer se napisana nije slagala sa onom u evrima, tako da u detalje nisam ulazila :) Inace, toliko lepo izgleda u beloj boji, a mene je plasila ona prica o osakacenom playeru i verzijama, pa i da sam ga narucila, jos je samo falilo da izvoljevam sa softverskom verzijom :) Iskreno, ne zalim toliko jer w710 ni po cemu ne zaostaje, cak mogu reci da ima i kvalitetniji displej.

Ema
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 08. Feb 2007. 18:46

Post od Ema »

Oljica,hajde molim te napisi jos malo o telefonu,mekoca tastature i brzina,brzina kretanja kroz meni,trajanje baterije,fotke/video i najbitnije-kvalitet zvuka...verujem da je dobar ali bi znacilo malo detalja.Razmisljam o zameni e2 za njega,a bas je malo toga napisano.
I ako si imala priliku,ili jos neko, da uporedi zvuk sa w710i i nekog drugog muzickog telefona
Hvala unapred :)

Odgovori