Sony Ericsson XPERIA Neo

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

Ako ti nije problem, da mi objasnis kako ... Probao sam nastimati da me svaki put pita kad prikopcam usb. Bas kao sto mi je bilo na nokiji,htc i svim drugim telefonima... malo se ne snalazim sa Androidom...

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

mazzy skini pdanet program sa marketa i sve će ti biti lakše 8)
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

Ma nisi prvi koji to kaze ... nikako da me skontate . Ali u medjuvremenu sam saznao da ne moze ono sto ja zelim. Meni treba da na mob koristim internet racunara . znaci da ne trosim na mobitelu internet.
Taj pdanet se koristi da telefon korisim kao modem, tj. da na racunaru idem na internet mobitela :uhuh:

Soul Fly
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 11:59

Post od Soul Fly »

konacno stigao u radnju SE xperia neo v, neko vreme sam cackao i probao al posto mi je ovo prvi android valjda cu se snaci za neko vreme. gledajuci po net-u sastav pakovanja, prijatno sam se iznenadio kad sam video da ima hdmi kabel i zastitnu foliju. jest da jos nemam lcd tv al polako . pokusao sam da mu nadjem otrosnju mb, ali to izgleda moram skinuti. paket je mixnet m i dobio sam poklon po izboru, uzeo sam fm transmiter.
sony ericsson xperia neo v

Soul Fly
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 11:59

Post od Soul Fly »

nikako ne mogu da pronadjem u telefonu data monitor, skinuo sam jedan i radi ali me bas zanima ovaj fabricki. pratom uputstvo ali ga ne pronalazim
sony ericsson xperia neo v

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Naslednik:
www.gsmarena.com/sony_xperia_neo_l-4647.php
Ali za kinesko trziste...

h4q4b1x
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 16. Apr 2012. 18:00

Post od h4q4b1x »

Hteo sam da kupim x10 ali sam na forumu video veliki broj negativnih komentara u vezi tog modela.Pa posto sam trenutno zagrejan za SE XPERIA (zbog dobre kamere i ostalih karakteristika) trenutno moj izbor vise vuce na ovaj model Neo.Kakva su vasa iskustva sa ovim telefonom,jel baguje?i kakva je baterija,jer sam prosli fon n97 mini prodao bas zbog lose baterije pa ne zelim ponovo da imam isti problem.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

h4q4b1x, procitaj celu temu pre postavljanja pitanja... Na sve je vec odgovoreno (najvise sa moje strane), a sto se tice baterije sve zavisi koliko ocekujes od telefona i koliko ga terorises.

h4q4b1x
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 16. Apr 2012. 18:00

Post od h4q4b1x »

Naravno da sam procitao celu temu,nisam ja neki klinac kome tata kupuje fon pa ga bas boli uvo koliko to tatu kosta.Zelim da napravim dobru kopovinu zato se detaljno informisem.Ali za razliku od x10 gde je tema na 11 stranica ovde je mnogo manje vlasnika telefona ostavilo svoj komentar pa sam zato pozeleo da cujem nesto vise.X10 su svi prebacili na 2.1 ili 2.3 pa verujem da zbog toga i nastaju bagovi,a posto je ovaj tel na androidu 2.3 nadam se da tih problema nema.

znam da veliki ekrani po pravilu bivaju i veliki potrosaci baterije,to je ok.Ali smatram i da tel mora da izdrzi barem 1.5 dana uz normalno koriscenje (pola sata neta,1 slusanja muzike i koja poruka i poziv u toku dana).Inace bolje da furam ovu staru nokia 7610 i ostavim pare u dzepu

kenzoki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 08:39
Lokacija: bg
Kontakt:

Post od kenzoki »

sigurno se ni sa jednim novim modelom nećeš usrećiti što se baterije tiče. kod svih je tako, maksimum dan, dan i po ako baš držiš ruke k sebi :D
pogledaj i motorolu defy + po specifikacijama je slična neu jedino ima bateriju od 1700 mah što makar na papiru deluje dosta jako za tu kategoriju telefona

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Znas kako, nema mnogo ljudi na forumu ovo telefonce pa nisu se bas mnogo ni raspisali... :)
h4q4b1x napisao:... tel mora da izdrzi barem 1.5 dana uz normalno koriscenje (pola sata neta,1 slusanja muzike i koja poruka i poziv u toku dana)...
Meni je sa slicnim koriscenjem znao da sklopi i skoro 2 dana, ali sam ga najcesce ubijao sa netom pa mi je gurao max 13-14 sati. Ako ti treba nesto takvo onda slobodno uzmi Neo. :)

h4q4b1x
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 16. Apr 2012. 18:00

Post od h4q4b1x »

Hvala,to mi je dovoljno.
Ako naidjem na polovan a dobro ocuvan sigurno da cu ga uzeti.(naravno i da cena bude realna) :roll:

h4q4b1x
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 16. Apr 2012. 18:00

Post od h4q4b1x »

E od danas sam vlasnik ovog telefona.Prvi utisci su :blinky: prezadovoljan sam i sada vidim da sam odavno trebao da predjem sa simbiana na android.Kamera je perverzija,a tel je veoma brz.Sve u svemu odlicna kupovina sada kada mu je cena pristupacnija..

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Sony Ericsson XPERIA Neo

Post od sugarcoated_ass »


lib
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 24. Okt 2010. 14:24

Re: Sony Ericsson XPERIA Neo

Post od lib »

kako da iskljucim glas koji me upozorava da mi je baterija prazna???

nikola990
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 20:44
:: MT15i Xperia Neo
:: Nokia N73

Xperia Neo - Bootloader unlock allowed = No

Post od nikola990 »

Pozz svima.. :)
Od sinoc i danas ceo dan,trazim po netu na koji nacin da otklucam bootloader,ali neuspesno... Posle mnogo trazenja po netu i citanja,zakljucio sam da postoji samo jedan metod(u mojoj situaciji: Bootloader unlock allowed = No)otklucavanja bootloadera preko SETool 2 programa...
Dali neko moze da mi pomogne,dali postoji jos neki nacin kako da ga otkljucam?
Zivim u Irskoj,gde sam i kupio telefon,na Vodafone mrezi je...
Razlog za otljucavanje: overklock,custom roms itd...
Telefon sam rutovao,i na 4.0.4 verziji sam.
Unapred zahvalan!

nikola990
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 20:44
:: MT15i Xperia Neo
:: Nokia N73

Re: Xperia Neo - Bootloader unlock allowed = No

Post od nikola990 »

Zar nema niko ko bih mogao da mi pomogne?! Pomagajte molim vas!!!

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Re: Sony Ericsson XPERIA Neo

Post od mazzy »

Koji je najlaksi nacin da stavim ICS ? Ovo pitam jer moj telefon jos zvanicno nema isti. Cudno , znam.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Sony Ericsson XPERIA Neo

Post od sugarcoated_ass »


levca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Čet, 05. Jan 2006. 00:23
Lokacija: Vranje

Re: Sony Ericsson XPERIA Neo

Post od levca »

Zasto mi ne prihvata slusalice ostalih proizvodjaca (HTC, LG, Acer) jer originalne nemam, pa mi se stalno ispisje upozorenje da "alat nije podrzan", ????, pozz
Zanimaju me kod pojedinih telefona novine i njihove stvarne mogucnosti koje ovde mogu saznati

Odgovori