S700

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ne nisam rekao za tebe..za tebe znam da ga imash..svadjaju se kao da telefon ima jedino dobru kameru....jeste da mu je veliki adut..ali brate nije ni jedini....
e sad i ti si nashao 4k..pfff....ne znam da li si ti video njegov ekran...perverzija...tako da ga molim te nemoj porediti sa nekim ekranima od 4k i 65k..ne kazem da su loshi...ali ovo....meni se mnogo svideo ekran i boje... :D
@nishta za support...mp3 mu je ekstraaa.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
U svakom sluchaju mnogo fin telefon.... :wink: :wink:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Stvarno ljudi, s700i ima takav ekran da se malo telefona moze porediti sa njim, stvarno je extra! A aduta ima mnogoz zato ga i uzeh :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Video sam ekran i jeste izuzetan, kao samsung ekrani, ali cemu to? Jel tebi zaista treba 262k boja na mobu? Sve se na kvalitetnom displey sa 4k vidi odlicno, ali na KVALITETNOM, a o 65k boja da ne pricamo. Nije problem ubaciti kolko hoces boja, ali se time ide previse u sirinu, ne dobija se mnogo. Isti slucaj kao sam 5mpix kamerom

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

Srbine, imam s700, ekran je najbolji, oštrina, čistina tu nema diskusije, pored ekrana po meni je najveći adut memory stick duo koji se vadi izvana, pa ne otvaraš telefon kao kod n6600 ili 7610, ustvari sve nokie sem 6630 taj dio imaju loše urađen(isuviše komplikovano vađenje mmc), baterija je super 3dana (meni a ja ga "ubijam"), mp3 melodije su bar 3 puta bolje nego na 7610 znam jer sam imao tu nokiu, tako da je telefon super ništa lošiji od 7610 iako nije3 "pametan".

O kameri ne pričam jer po meni to i nije bitno, ali kad se slike prebace na komp nisu mnogo bolje od 7610, dapače nisu nimalo bolje, a i na samom telefonu nedostaje zum prilikom pregleda fotografije i to mu je po meni najveći i jedini minus

Realno ljudi :!: :wink:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Miljex, mozda zato sto ti kamera nije toliko bitna pa nisi istrazivao i igrao se sa njom jer kod s700i moras stvarno da znas da slikas da bi slikice ispale dobro, ja imam i s700i i 7610 i slike kad prebacim na komp su neuporedivo bolje sa s700i! To ces procitati i svuda na netu, a isto tako bile su mi iste slike kad sam tek dobio tel! Da se malo vise poigras video bi kakve slikice moze s700 da napravi! :mrgreen: Mene isto nervira to sto nema zuma, ali jbga! A ekran je po mom misljenju a i nekih po netu bolji od samsungovih, u rangu sharpa i novih motorola! mp3 je neuporedivo bolji od mp3 na 7610! :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

A jel mogu ja na tom telefonu da gledam divx? :) Sa prevodom? :) Da igram doom? Da koristim telnet, ssh, ftp? Da koristim operu? Ne mogu? Nije vredan para pa taman imao lcd 17' i olimpus 12mpix aparat ;)

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

akki napisao:Miljex, mozda zato sto ti kamera nije toliko bitna pa nisi istrazivao i igrao se sa njom jer kod s700i moras stvarno da znas da slikas da bi slikice ispale dobro, ja imam i s700i i 7610 i slike kad prebacim na komp su neuporedivo bolje sa s700i! :D

Vjerovatno si u pravu, ja zaista ne čačkam puno po kameri, a primjetio sam da telefon traži mirnu ruku.

Srbine, symbian je najbolja tehnologija, ali većinji ljudi ne treba, samo im usporava svakodnevni rad, a cjena je relativna stvar, zavisi i od kvaliteta telefona, i skupine ljudi kojima je namjenjena, memorije....... mnogo je tu razloga zašto su neki telefoni možda i neopravdano skupi.

Moj stari koristi isključivo symbian telefone, dok recimo mama ne zna da ih koristi, suviše su joj komplikovani, poznajem mnogo ljudi koji će radije kupiti samsung e700 nego nokiu 6600 baš zbog navika, potreba isl.

Iako i sam to ne mogu da shvatim, ali činjenica je da se samsung super prodaje, a ovo je informacija iz prve ruka, radim u prodavnici mob telefona i računara

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Prodaje se samo iz 2 razloga.
Svi pricaju da je fancy.
Svira i svetli prelepo...
To su stvari koje su najmanje vazne, ali ako se gluposti preko teleshopa prodaju istom pricom sto ne bi i ovo/.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Chekaj malo...telefon prvenstveno sluzi za RAZGOVOR...mislim da su to neki ovde zaboravili...znachi ako mu treba da pricha...samsungovi modeli su uglavnom fancy i imaju kvalitetan ekran i shto kazesh lepo zvone...da li je potrebno vishe od toga....oni obavljaju svoju primarnu funkciju...ne znam shta je tu tebi vaznije od toga!!!!!!!
P.S. I da ima dobru bateriju....

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Vaznije mi je da ne dam 500e na nesto sto vredi 50e.
To mi je uvek najvaznije, jer ja para za bacanje nemam.
A sumnjam da ih bilo ko ima.

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

Srbin napisao:Vaznije mi je da ne dam 500e na nesto sto vredi 50e.
To mi je uvek najvaznije, jer ja para za bacanje nemam.
A sumnjam da ih bilo ko ima.
Po toj logici niko ne bi kupio ni jedan skuplji telefon od 150e, jer na njemu imaš uglavnom sve što ti treba, niko ne bi kupio sportski auto nego bi svi vozili ladu nivu, i sušili prasiće jer se isplati ne kupovati sušeno meso u prodavnicama.

Postoje ljudi koji nešto vole i oni kojima nešto treba, realno šta će stednjoškolcu 6600, ali većina je obožava, ti kažeš gledaš filmove na telefonu, zar je to potrebno :?: jesi li čuo za dvd player, divix na pc, VCR...
Ja često platim nešto više nego što vrijedi zato što mi se sviđa, nemam para za bacanje, ali obožavam tehnologiju, sport, garderobu, dobre ribe...

Vjeruj mi znam ljude koji imaju para za bacanje, za jednog takvog radim :wink:

Dragoon
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 15. Dec 2004. 15:05

Post od Dragoon »

Pa dobro,posto je poceto poredjenje 7610 i s700 :twisted: ,prikljucicu se i ja.Pa sad 7610 je bolji telefon,ma symbian sve govori :D .Takodje je 7610 lepsi telefon,bez razmisljanja. 8)
Dragoon

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Miljex lose tumacis.
Poenta je... kad poredis automobile... da izmedju Nekog korejanca od 20 000 e i bmw/mercedes od 30000 evra vredi uzeti nemca... jer on vredi te pare a korejanac ne vredi ni 50% cene.
6600 vredi cenu koju kosta, pa i 7610 manje vise vredi cenu koju kosta, ali recimo v3 , sk65 i sl ne vrede a kostaju isto ili vise.
Tako je sa svim samsung telefonima.
Ne treba kupovati nesto jer ima cirkone ili ogledalo... treba ga kupovati jer vredi.

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

Tu se slažemo Srbine s700 ne vrijedi 550e koliko sam ja dao za njega, prije njega sam imao 7610 nekih 15-ak dana i nije mi se dopala, to je smanjeni 6600 (ja kameru malo koristim, pa je ni ne uzimam u obzir) a 6600 sam koristio godinu dana pa mi dosadila, očekivao sam mnogo više od 7610, baš zato ne volim taj telefon.

Ali ipak s700 je savršen u jedno stvari, a to su moje potrebe, jednostavnos funkcionalnost, visok kvalitet izrade i dosta memorije, i naravno radio koji obožavam. Nije bolji od 7610 zato što nije symbian, u svemu drugom jeste, a ja sam ga baš kupio zato što sam primjetio da symbian ne iskorištavam dovoljno, da mi ne treba. A za iste pare mogu uzeti i 6630, ali mi ne odgovara, a ja kupujem teleon po dva kriterija:

1.mora biti ili Nokia ili SE
2.da odgovara potrebama;

Oduvjek sam koristio nokiu i želim da probam nešto novo, a smatram da je jedini konkurent SE

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Meni je s700 povratio svaku paru ulozenu u njega jer sam mu kameru zlostavljao kao manijak, a i dalje je tako, pa ne moram da nosim digitalac, jer ne moram da nosim mp3 plejer, a da ne pricam sta ribice kazu na njega! :mrgreen:
Ljudi, misli se na dobroobavestene ljude, qpuju tel prema svojim potrebama i parama! Ono sto je rekao miljex za symbian apsolutno stoji, a to je da ako neces da ga koristis u full obliq bolje nemoj ni uzimati! :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Ok, svako ima pravo na misljenje, ali za 550e mozes uzeti super telefon pa cak i 6600 i olimpus ili sony minijaturni aparat i opet da budes mnogo vise cool a da imas zaista vrhunske fotke... no.. svako ima pravo da svojim parama raspolaze kako hoce.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

pa dobro s700 ima malo veliku cenu..ali i ako nema symbian bolji mi je od recimo 6600...smorili su me oni programi...s700 ima radio i mp3...dovoljno sa pregrsht zabave :mrgreen: :mrgreen: ...pushta clipove...6600 pushta filmove alim ih ne gledam jer mi je mnogo trulo da gledam na tolicnom ekranu....
Elem shta kome treba..to ce i uzeti.... :mrgreen: :mrgreen:
P.S.I dalje stoji da je fon odlichan....

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Covek.. ja vec 2 dana instaliram appz na moj sveze formatirani 6600... 290 aplikacija je bez da stavljam kojesta sto nikad ne bih koristio... kako to moz da dosadi :)

milosxp
Banned
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 02. Nov 2004. 19:12
Lokacija: Beograd,Kragujevac
Kontakt:

Post od milosxp »

Ma daj da se ne lazemo ko kod nas toliko isrpljuje symbian,tako da Nokia telefone uopste ne stavljam u prednost naspram Sony Ericssona,naprotiv ne mogu ni da se porede,Sony Ericsson je zakon i to ce da potvrdi ovogodisnji rast i popularizaciju SE koncerno koji je trziste oberucke prihvatilo,a S700i je bez premce mercedes medju telefonima,pre 7 dana sam bio u UK i Germany gde sam se licno uverio kolika pomama vlada za ovim modelom!SE rulzz
Milos Mihajlovic

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Gresis, ovaj gresis silno sine.. videces na kraju godine sta ce pokazati brojke, da ne preudiciramo rezultat, tamo negde sredinom godine otvoricemo kladionicu pa cemo da vidimo :)

Odgovori