Sonyericsson K700i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
milosfbi
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Uto, 09. Nov 2004. 22:47
Lokacija: Pozarevac
Kontakt:

Sonyericsson K700i

Post od milosfbi »

Zeleo bih da kupim Sonyericsson K700i ali sam cuo da postoji problem sa baterijom i da traje JEDAN dan. Ako neko poseduje K700i neka mi kaze ima li problema sa baterijom i kako je zadovoljan telefonom (kamera,memorija itd).

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ja ga nemam, ali odmah da ti kazem da je to sto si cuo 99% netacno. Inace kamera i ostalo je sve super, kamera je ja mislim 1.3 ili 1 mpix nisam siguran, mada je malo softverski nabudzena, nije cista optika, ali su dobri snimci. Ja bih ti preporucio da uzmes taj telefon, mislim da se neces pokajati. :wink:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

JA imam k700i i baterija traje 2 do 3 dana maximalno, ako ga koristis malo, znaci baterija mu je slaba! Ja posto sam manijak za pricanje i poruke ga istrosim za dan opusteno ali kada nosim 2 tel i koristim ga umereno, traje mi 2 dana! Pod umereno mislim na 30ak min razgovora, oko 100 poruka, malo radia ili mp3-a, malo igrica koje su odlicne 3d, tenis je super i traje oko 2 dana! Ako ti je to dovoljno onda uzmi tel, jer je kamera super, pravi bas ok slike za tel, lepo rece stefank softverski je nabudena na 1mpix! Memorija, pa memorija mu je 41 mb free, tako sam ja dobio, i to varira, recimo moj drugar je dobio 39 mb free memorije, znaci dobices negde oko 40ak mb! To je sasvim dovoljno za 6 mp3, moze i vise zavisi od kompresije, oko 200 slika, par igrica i dosta melodija, midi i ostalo mi je oko 5 mb,free! Samo napominjem da nisu sve slike u najvecoj rezoluciji jer mi to ne treba za recimo sliku u imeniku! Meni je super odradjen, imas pod menije u svakom meniju, ikone su lepe, dislplej je vidljiv i po dnevnom svetlu za razliku od t610! Ako te zanima jos nesto pitaj :D pozz
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

milosfbi
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Uto, 09. Nov 2004. 22:47
Lokacija: Pozarevac
Kontakt:

Post od milosfbi »

Akki hvala ti puno na savetu. Ali reci mi da li si ti cuo da postoji najnovija verzija softvera sa kojim se produzuje trajanje baterije i kom servisu to mogu uraditi i po kojoj ceni. Da li je displej u rangu sa samsungovim modelima ili je losiji. HVALA.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

MA nema na cemu, uvek, meni je ovo zadovoljstvo da pricam o telefonima! :wink: Pa ima novija verzija softvera, ali ona ispravlja softverske greskice, a kapacitet baterije je mali tako da ne moze ona fizicki da izdrzi, ocigledno telefoni mnogo brzo napreduju pa baterije ne mogu da stignu taj nivo razvoja, a i displeji dosta jedu bateriju! Pa ja sam kupio u mobil shopu, tamo ja mislim da rade besplatan upgrade softvera, bar su meni radili za t610, dok je bio pod garancijom, jer je to 20ak min posla, a mozes i preko neta jer ima live update, cini mi se, nisam probao!! Pa ja mislim cak da je bolji, ovi novi displeji SE su daleko kvalitetniji od ranijih modela, ja nisam nesto poredio jer ne volim samsung uopste, ali na netu kazu da su u rangu a negde da su cak i bolji! :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Sto se tice update-a firmvera, 10-15e je ako ti ne daju dzabe. :mrgreen: A i valjda ima da se uzme baterija veceg kapaciteta...? :roll: Pa novi firmver bi mozda malo i produzio bateriju jer ispravlja poneke greske u fonu, ali ne vjerujem da bi to bilo dovoljno, mozda par sati, a mozda i ne bi uopste. :mrgreen: Uzmi taj telefon, mada bih ja radije uzeo F500i, ili K500i, mozda je K700i bolji ali meni se ova dva modela nesto vise svidjaju :!: :wink:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

K700 je mnogo bolji od ovih modela jer su oni low budget modeli, a k700 ne! ALi ako pricas o izgledu, tu se ukusi razlikuju! Koliko ja znam ne podrzava baterije veceg kapaciteta! Opet i f500 ima vodafonove ikonice, samo da napomenem!
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Odgovori