SE MPS-60 mini zvucnici?

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
nikolat
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 16. Mar 2008. 00:28

SE MPS-60 mini zvucnici?

Post od nikolat »

Zanima me cijena i isplativost. Uzeo bih za W200i. Ovdje u BN sam nasao za 15E (30KM) pa me zanima da li se u BG ili NS moze naci za manje pare.

Da li ih neko posjeduje i utisci? Zanima me koliko trose bateriju.

pigy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 12:29

Post od pigy »

To im je otprilike cijena, mozda nadjes negde malo jeftinije, ali ne isplativo trzenja, ja ih imam, i koristim ne w810, stvarno je zvuk iznenadjujuce jak i jasan, (samo sam primetio da cackanje u ekvilajzeru nema nikakvog uticaja na zvuk)...

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

meni se ti zvucnici ne svidjaju. nisu preterano glasni. ja sam u moj telefon ubacio accoustic driver čuje se 50% glasnije kad pustam u file manageru i walkmanu, a kad pustim pesmu preko ring tona, zvuk odvaljuje cuje se glasnije od nokije n73, samo malo je lošiji kvalitet zvuka, ipak imam jedan mono zvucnik, u poredjenju sa dva stereo n73.

ja sam neko vreme razmišljao da kupim zvucnike,ali ne trebaju mi. imam one walkman slusalice pa samo lepo utaknem velike zvucnike i pustim preko telefona. :lol:
Nokia N73

djape48
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 185
Pridružio se: Uto, 05. Jun 2007. 13:19

Post od djape48 »

Ja imam mps-70 vec vise od pola godine i odlicni su, a platio sam ih tad 20 evra. Gledao sam neke testove na internetu i ljudi kazu da mps-70 imaju nesto jaci zvuk od mps-60, ali to nisam mogao da isprobam licno. Ne moze da se poredi zvuk tih zvucnika i bilo kog mobilnog telefona, jaci je, kvalitetniji, ima cak i basa :) Ni kod mene na w810 ne reaguje na ekvilajzere, a na na drugovom k750 reaguje. To je nesto do firmware-a telefona garant
w810 + 8GB

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Ja imam mps-70 vec oko godinu dana i prezadovoljan sam njima :)...sve pohvale :wink: :wink:
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Slazem se sa clanom Dancsi, imam MPS-70 vec 4 meseca i takodje sve pohvale za ove mini zvucnike. ;) ;)
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

SE-k800
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 02. Jul 2009. 01:11

Post od SE-k800 »

Pozdrav svima! Ne znam gde bih drugde napisao svoje pitanje, pa cu ovde - gde mogu u Beogradu da se uzmu ovi zvucnici? Drugar je uzeo u nekoj prodavnici na B. Brdu, ali je uzeo poslednji (bukvalno iz izloga)..i kakvi su ovi mps-75 zvucnici, jel valjaju cemu? Pogledao sam slike i izgleda mi kao da se ne mogu "razdvojiti" od telefona, tj kao da nemaju kabl..

Hvala unapred

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

MPS 70 zvucnici su mnogo bolji od MPS 60 svakako!! Ja sam proverio i uverio sam se :P. Jel ima nekoga ko prodaje MPS 70 zvucnike?? 8) Zainteresovan sam da budem ponosni vlasnik tih zvucnika :D.
EDIT:
aaaaa provalite cenu MPS 75!!! http://www.comtradeshop.com/Pages/Produ ... BZOTAxNjc3

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

jeli probao neko ove mps 75??? hocu da uzmem sebi neke zvucnike za fon jer se slabo čuje, imam 3,5 priključak preko fast porta ali treba mi nešto malo praktično za džep. i koliko to crpi bateriju?
Nokia N73

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

brain_damaged, ako ćeš baš džepne zvučnike onda od MPS 70 bolje nećeš naći. Ja ih imam 10 meseci i stvarno su odlični. Što se tiče baterije nisu neki veliki potrošač. :wink:
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

meni jako brzo ode baterija na p990 jer ga skoro ne ispuštam iz ruku pa zato pitam, a bitno mi je da se jako i lepo čuje :D
video sam mps 70 u jednoj prodavnici koštali su oko 2000 hiljade, al to je bilo pre par meseci a nigde nemogu da nadjem cenu u dinarima :s
Nokia N73

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

brain_damaged, sve zavisi od telefona. Konkretno, meni na G900 razvaljuje koliko se jako čuje, dok na sestrinom W910i se otprilike za 30% slabije čuje. Za kvalitet zvuka ne moraš da brineš, on je fenomenalan. :)
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

A jel znate nekoga ko prodaje MPS 70 zvucnike?? :D. Ajde, pa neka ponudi neko od vas :D. Ili jos bolje, ima li nekoga ko prodaje MBS 100 zvucnik??? Ja sam testirao taj zvucnik, i zvucnik jednostavno razbija :oops: sa zvukom :). :D
KISS ME I AM 93

Odgovori