Pachovanje DB2020/CID52 telefona preko Setool2Lite-a

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
NeLePFC
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 23. Jul 2007. 03:59

Post od NeLePFC »

Koji patch da korisitim za zakljucavanje poruka i za slusanje radia bez slusalica ???
:blinky: :blinky: :blinky:

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Za zakljucavanje poruka ti treba "privacy patch", a za slusanje radia bez slusalica ti treba "Radio without headsets patch"! :wink:
Ali, mislim da ti ovaj patch da slusas radio bez sluski ne treba jer je bezveze, odnosno mozes da nadjes max. jednu stanicu i to ako bas imas srece! :roll:

NeLePFC
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 23. Jul 2007. 03:59

Post od NeLePFC »

Brate aj ako ti nije tesko spakuj taj privacy patch i taj za radio,ja to nigde ne mogu naci... :oops:

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

NeLePFC, mogu da ti ih nakacim, al imam za R8BA024 ako ti odgovara posto ne znam koji fw imas :wink:

NeLePFC
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 23. Jul 2007. 03:59

Post od NeLePFC »

Brate trenutno imam R8BF003 pa pokusaj za taj da mi nadjes please.....Ja se ubih trazeci ga :(
I nadji mi onaj za radio bez sluski ako nije problem.... :oops:

NeLePFC
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 23. Jul 2007. 03:59

Post od NeLePFC »

aaaaaaaaaa ne mogu da verujem,vec 10-ti put probam da ga patchujem ovim programom i uvek kad kliknem na WRITE script ,upali mi se mob ...sta se desawa... ???:S :blinky:

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

NeLePFC,pa sad sam se setio da si update-ovao sw preko SEUS-a,i zalio si se pre par dana da ne mozes da ubacis ni ikonice,ni acoustic drivere,ni da skines logo operatera...
E pa,nazalasot ne mozes da ubacujes ni patcheve jer si update-ovanjem sw dobio CID53,novu verziju zastite SE,tako da u skorijem vremenu neces moci nista da radis sa telefonom! :smutny: :dry: :wink:

NeLePFC
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 23. Jul 2007. 03:59

Post od NeLePFC »

Brate sve je ok,popravio sam,u servisu su mi odradili neke promene,nemam pojma sta,ali uglavnom sad je ok,ko zna sa sam ja uradio preko seusa i dal sam dobro,uglavnom sad je 52-ka...Ajde nakaci brate ako ti nije tesko please...

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

O Boze :shock: Da li ti imas neki problema sa mozgom??
Nekoliko puta ti je receno da takav patch ne postoji i nece verovatno ni postojati nemoj da zracis vise... :uhuh: :uhuh:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

NeLePFC,nemam te patcheve,a nisam ih ni nasao! :roll:
A ako si imao CID53,nisu mogli nikako da ti ga vrate na CID52! :roll: :wink:
Ako nekim cudom nemas CID53, fleshuj telefon sa R8BA024, pa ubacuj patcheve koliko hoces jer ih ima vise za ovaj fw! :wink:
Sad me jos pitaj kako se fleshuje telefon pa da se ubijem! :roll: :D

NeLePFC
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 23. Jul 2007. 03:59

Post od NeLePFC »

Ma nemam taj CID53,vec 52,upravo sam proverio....,ajde daj mi onda privacy patch za taj R8BA024 ako ti nije tesko......... :roll:

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Proveri prvi post ,jer tamo imas okacene linkove za patcheve, pri dnu tutorijala! :roll:

steffa54
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Sub, 01. Mar 2008. 23:04
Lokacija: Vrsac

Post od steffa54 »

Ok, evo i ja sam poceo da patchujem moj k800i i uzivam!A da li trebaju i da se ubace one slike od npr. baterije i gde?Ako ne onda da to ne diram el tako?
SE K800i,2 gb sony micro m2,hpm-70
Ko hoce da igra kanter 1.6 bek mi se javo na hotmail koji sam ostavio u profilu:D

rixxon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 582
Pridružio se: Ned, 18. Jun 2006. 11:24
Lokacija: Zrenjanin

Post od rixxon »

steffa54, slike su priložene samo da bi video kako će baterija izgledati, znači ne ubacuju se u telefon. Ubacuje se samo *.vkp - on u sebi sadrži sliku (slike).
K750+W950+K550 (W610 SW)+More...

mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Post od mladen_bgd »

jel moze neko da ostavi site odakle mogu da kinem patcahve za k810 R8BA024.
tacnije treba mi patch za zakljucavanje poruka, slika, video zapisa? jel zna neko kako se ozve i odakle mogu da ga skinem? i jel mogu da mu ubacim mp3 player od walkmen serije i da imam megabass i koji je to patch?
hvala vam unapred
pozz

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Na kraju tutorijala koji se nalazi na prvoj strani, izmedju ostalog imas i link za K810_R8BA024 patcheve, samo treba malo bolje da pogledas! :roll: :wink:
Ne mozes da ubacis walkman player kao sa W serije, al imas gomilu skinova za media player pa nadji koji ti se svidja pa ga ubaci, a Megabass bi trebao vec da imas! :wink:
Btw, nema potrebe da postavljas jedno te isto pitanje u vise tema! :roll:

mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Post od mladen_bgd »

aha, ok.
a jbg nov sam u ovome pa jos nista ne znam. nemoj te se ljutite, stvarno nije namerno.
ubacio sam software od k810i i nemam mega bass. jel moze onda nekako da se ubaci i koji je patch? i za zakljucavanje me isto interesuje kako se zove patch?
znam video sam to sto si postavio i isao sam na taj site ali mi nisu jasne one sifre, za sta sluze ja sam mislio da treba da ima neki file vkp ekstenzije i samo ga ubacim i patchujem. jel mozes onda da mi kazes kako one sifre tj silne brojeve i slova da pretvorim u vkp ekstensiju i da ubacim.
izvini sad sto te malo gusim.
hvala ti jos jednom
pozz

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Ne gusis me naravno, al kad bi lepo i polako procitao ceo tutorijal znao bi sta da radis sa tim "siframa i brojevima"! :roll: :wink:
Znaci sve lepo procitaj, pa ako ti tad ne bude nesto bilo jasno slobodno pitaj, al nemoj da me pitas ono sto je vec napisano! :wink:
Btw, patch za zakljucavanje se zove "privacy patch"! ;)

mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Post od mladen_bgd »

aha, hvala ti.
pokusacu sutra da ubacim neke patch-eve, pa ti javljam sta sam uradio.
hvala ti na razumevanju.
i hvala ti za pomoc.
pozz

mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Post od mladen_bgd »

zasto meni kad hocu da skinem Setool 2 lite (V1.10) nod32 mi odmah prijavljuje neki virus i obrise ga ne mogu da otvorim rar file?

Odgovori