kamera K770i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
jope
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 16. Jun 2008. 05:27

kamera K770i

Post od jope »

Zum u normal modu,kada je u pitanju fotografija, ne radi da li je potrebno neko posebno podesavanje ili je to jednostavno softverski nedostatak?

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

To je softverska "zabrana" i to je tako, zoom imas kad stavis neku manju rezoluciju slika. :roll:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

adnnan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 26. Jan 2008. 22:44

Post od adnnan »

pozz svima :)
da ne otvaram novu temu mogu i ovdje pitat za jednu malu sitnicu... postoji li razlika izmedju Scandisk m2 memori kartice i Sony M2 memori cartice ? tako bar pise na njima...kupio sam ovu Sony memiri karticu M2 od 1GB pa mi malo steka mob. kad slikam ono snima duze vremana kad otvaram video itd... radi se o SE k770i a uz mob. je dosla od 256MB Scandisk m2... softver je fabricki ''Era'' valjda me skontate hehe pozzz

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

trebalo bi da su iste m2 memorijske. probaj da stavis u drugi telefon pa vidi jel baguje i tamo, ili probaj neku drugu memorijsku u tvoj
imam i ja jedno pitanje...
nekad kad prebacujem pesme preko bluetooth-a ili preko usb-a(na onaj mod kad je upaljen tel) desi mi se da pesma koju prebacim ne bude dobra... npr u pola te pesme odjednom krene neka druga koju imam na telefonu, ili pocne da preskace u pesmi(cuje se kao izgreban CD)
a dešava mi se i za neke animacije koje sam duže vreme držao na kartici juce sam krenuo da gledam i dve tri slike samo su nestalo, telefon ne može da ih očita uopšte, kliknem na info. pise rezolucija (3458x2372 ili tako neka bezveze vrednost)

da li je to do kartice ili do telefona?
Nokia N73

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

brain_damaged, najverovatnije do kartice. Izvadi karticu i stavi je u PC Card Reader (ako ga imas) - onda uradi chkdsk da proveris fajl sistem kartice: (Na XP: My Computer->Ikona kartice (pod e"Devices with removable storager" pa desni klik pa "Properties" pa "Tools" pa "Check Now" - markiraj "Automatically fix file system errors". Ako sumnjas na lose sektore markiraj i "Scan for and attempt recovery of bad sectors".
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

brain_damaged, jesi li probao drugu karicu? Prebaci neku pesmu na memoriju telefona pa ako ti se bude isto desavalo onda je do telefona 100% i ne gine ti master reset ili flash. :wink:
Ipak mislim da je do kartice.
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

tomas.hokenberi,
jbg nemam card reader :/ videcu kad odem kod druga na njegov lap top cu ukljuciti...
Nikola031,
ne događa mi se to tako često ali ipak smeta mi i nervira me... a telefon sam zadnji put flešovao pre dve nedelje(imao sam avanturu sa belim ekranom -.-) kad prebacujem pesme direktno na memoriju telefona to mi se ne dogadja.
e da.
takođe mi se nekad desi(kad mi telefon radi bez gašenja 4-5 dana) da slike na temi se pobrljaju, tj telefon zameni te slike sa nekim iz njegove memorije O_o
ali to sam vidjao i na drugim SE telefonima pa kontam da nije toliko strašno, samo upalim i ugasim fon i super je
Nokia N73

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Ne znam koja je fora sa ovim telefonom?Delovao mi je kvalitetano i lepo uradjen,(mada je ekran mali naspram telefona ali mi se vrlo cesto kvari).Uvek je neki problem u vezi punjenja baterije.Pokazuje da se puni,sve normalno a kad ga skines sa punjaca,baterija prazna.Baterija ispravna.Popravljen u servisu,proslo 2 meseca isto.....Mislio sam da je kamera od K800 a ona dosta slabija.Telefon me potpuno razocarao.Popravio sam ga ponovo(bice u oglasima za prodaju)
LG G2 Black,16GB

Miodrag N73
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 182
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 23:26

Post od Miodrag N73 »

Da li kamera na K770i ima stabilizator slike?Hoce li originalni kamera drajveri od K800 raditi na K770,ako ih ubacim?
Nokia N95 8gb Black

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

trebalo bi da ti rade drajveri ja sam ubacio u moj telefon drajver od k530
:)
Nokia N73

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Naravno da nece raditi na k770i... Potpuno drugaciji senzor(by samsung) i camdriver, tako da od toga nema nista.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Odgovori