SonyEricsson C905

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

jel se desilo nekome da telefon prestane da prepoznaje da li je polklopac kamere otvoren/zatvoren? Izgleda da mi nesto riknulo... Tako da je kamera sad neupotrebljiva.. :dry:
make. believe

meja.sg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 11. Okt 2009. 13:44

Post od meja.sg »

Meni ne radi wi-fi, nakon update-ovanja firmware. Onda sam probao sve moguce firmware uz pomoc a2 i opet nece da radi... Bio je u servisu, oni su verovatno samo update-ovali firmware, tako da ga i oni nisu popravili. Jel imao neko ovakav problem i kako ga je resio? Molim vas pomozite. Unapred hvala.

gaga0dj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 26. Dec 2009. 17:29

Post od gaga0dj »

Pomoc!!! Kada slikam pise mi saving ali posle ne mogu da nadjem sliku....Telefon je ne sacuva uopste!Nemam mem karticu ali ne bi to trebalo da bude problem stavio sam da cuva slike na telefon.I nece da snima video zapise!Kada startujem on zatvori kameru....Da li neko molim vas moze da mi kaze sta da radim?

Kristijan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 18:35
Lokacija: Novi Sad

Post od Kristijan »

Pozdrav Svima! Treba mi pomoc!
Imam C905 sa T-mobila mreze, nerviraju me njegove ikonice,pa bi da stavim neki drugi software.
Radio sam uptate preko SonyE. updatera ali mi je opet na T-Mobile. Trenutna verzija sotvera mi je R1EA033,postoji li neka novija i kako da stavim orginalnu da nema nista od T-mobile? Hvala unapred :)

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Kristijan, imas uputstvo u temi a2 uploader .
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Bixer
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 29. Jan 2010. 13:11

Post od Bixer »

Uzeo sam juce ovaj telefon verzija softvera mu je R1FA035
Sve ono lose sto sam procitao vezano za ovaj telefon u mom slucaju ne postoji!
Krckanje plastike, problemi sa wi-fi, problemi sa kamerom, taster koji teze ide na gore, grebanje tastature prilikom pomeranja slajda itd.
Sve radi besprekorno, telefon je odlican, kompaktan, zavrsna obrada odlicna mada su se i na nju mnogi zalili.
Zaista ne znam sta su ljudi kupovali i ako su uopste kupovali i imali niz cudnih problema.
Moglo je da se desi i da ne kupim ovaj telefon zbog koje kakvih prica.
Znaci prezadovoljan sam i sva sreca sto nisam odustao od kupovine.

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

Bixer a jesi li ga uzeo novog ili polovnog?? :P ma to je do korisnika, znas ono: Kakav deda (vlasnik), takav unuk (telefon) ;). mnogo se izivljavaju na telefonu :D
KISS ME I AM 93

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Bixer, pre svega drago mi je sto ti se telefon svidja. Priznajem da neki ljud daju lose komentare iako telefon u zivotu nisu videli (ne vezano samo za ovaj model), ali ovaj forum ima izvestan renome kao i njegovi clanovi tako da je broj takih korisnika minimalan.
Ja sam imao ovaj telefon i stvarno sam se mnogo razocarao u njega. Izgled telefona me je odusevio, kvalitet OK, ali glavna karakteristika kamera je u rangu mnogo starijih i jeftinijih modela. Meni je u 2 nedelje 2 puta otisao flat kabli, a kad mi je majstor pokazao kako inace stoji sve mi je bilo jasno.
nadam se da je neka novija verzija softvera sredila kameru, jer ako je ostala ista kao kad sam i ja koristio ovaj aparat onda je to :cry: :cry: :cry:
Sve u svemu svu srecu u koriscenju ovog modela ti zelim.

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

Koliko kosta flet kabal za njega??? uzeo sam ga za 70 evra, pa treba da se zameni :P a i koliko kosta original maska za njega?? :P
KISS ME I AM 93

dejan87dex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 01:41
:: Lumia
Lokacija: Pancevo

Post od dejan87dex »

kupio ovaj tel pre par dana,neam reci posle k850 i pametne n81 8gb nokie,kao da drzim naj pametniji obican tel.
Izrada 10, Funkcije 9, Upravljanje 9, Oprema 10! Posle ovog cuda,dolazi ubica n97,Satio-naj se!

Moze li neko da mi preporuci neki cam driver za c905,posto znam da moze jos bolje fotke da pravi,kao sto je i k850 mogao...***SE FOREVER!!!
Nokia N9 Cyan, Lumia 800 Black, Lumia 720 Black

dejan87dex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 01:41
:: Lumia
Lokacija: Pancevo

Post od dejan87dex »

zasto su izbacili iso podesavanja iz kamere? Ne zalim se na slike,cisto me zanima,kamera c905 pravi fotke sa detaljima koje neki amaterski digitalac ne izvuce.
Nokia N9 Cyan, Lumia 800 Black, Lumia 720 Black

tmedurec
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 13:02
Lokacija: Hrvatska

Kopiranje kontakata na C905

Post od tmedurec »

Pomoć.
Na C 905 sam napravio backup svih kontakata iz imenika na računalo pomoću Sony Ericsson PC Suite 6.0 programa.
Zna li tko kako da na računalu vidim te sve kontakte i kopiram ih recimo u Word.

Zna li tko???

dejan87dex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 01:41
:: Lumia
Lokacija: Pancevo

Post od dejan87dex »

ima li neko predstavu od chega su raw fajlovi u dcim tj camera folderu,kada se otwori preko usb-a memorijska!?
Ima ix nekix 5komada,da nie to sirow format slike,il shta?! Kao na jacim fotoaparatima,al shta znam po 100kb su...
Nokia N9 Cyan, Lumia 800 Black, Lumia 720 Black

dejan87dex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 01:41
:: Lumia
Lokacija: Pancevo

Post od dejan87dex »

pomoc! Ljudi juche mi c905 imao tripove posle duzeg razgovora a dok sam razgovarao skidao sam mail od 2mb...i to je sve ok lepo skinuo...posle toga je imao bagove sa kursorom,na levo,pa radi,pa ne,pa istripuje da prebaci zvuk sa slusalice na spikerfon,a kada to potvrdim pusti pesmu iz playera...pa prekinem pa opet isto. Posle ga stavim ugasenog na punjenje i posle par sati ja ne mogu da ga upalim pa to ti je,nema shanse... Nakacim ga na a2uploader i otvori file sistem normalno...znaci nije tastatura vec nesto u softweru,molim za odg,hocu nazad moj cyber shot a ne motorolu v8 na kojoj se sad muchim. Hvala
Nokia N9 Cyan, Lumia 800 Black, Lumia 720 Black

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

dejan87dex, flash :roll:
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

dejan87dex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 01:41
:: Lumia
Lokacija: Pancevo

Post od dejan87dex »

bedak,ja ga fleshnuo ali nije do toga...da mu nije otishao onaj base software,eerom?! Neznam,shta da radim...chudan kwar,chudni simptomi...
Nokia N9 Cyan, Lumia 800 Black, Lumia 720 Black

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

dejan87dex, ne možeš nikako srediti EROM kod A2 telefona za dž....da ti nije telefon ispadao slučajno?
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

dejan87dex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 01:41
:: Lumia
Lokacija: Pancevo

Post od dejan87dex »

ma kakwi ispadao...chuwam ga ko ochi u glawi...neam pojma,izgleda kao softwer da je u pitanju...neam pojma wishe...
Nokia N9 Cyan, Lumia 800 Black, Lumia 720 Black

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

dejan87dex, ne znam, probaj još koji put flash sa nekom drugom verzijom sw, ako ne pomogne nosi telefon u servis.
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

dange
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sre, 07. Nov 2007. 19:15

Post od dange »

Kupio novi c905....sad me zanima dali se isplati dirati firmware i cam drivere....dali se popravlja situacija vezano za fotić i brži i stabilniji rad....

hvala

Odgovori