KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Sony (Ericsson) Strana «  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autoru Poruka
 dejan87dex OffLine Mobil fan - Pon, 04. Okt 2010. 01:27
Korisnikov avatar
Dange,ako ti je r1fa035 onda ne diraj nista,a drajver ti je bezveze da menjash iako ima taj modul od kamere potenciala,slike su super,budi zadovoljan.

I da dodam,trip sa c905 koji sam imao je ipak hardverske prirode,otvorio sam tel i fenom isushio flat od kursora,i sad radi ko bombona :-) a u servisu nisu imali pojma,flashovali ga bez potrebe...
Posle 6 meseci intenzivnog korishchenja,jedinu manu opisujem za taster za okidanje i ovaj kursor,korodirali su :-( sve ostalo 5ica!
315 poruka od Sre, 12. Dec 2007. 01:41
• Pancevo : • Lumia
Nokia N9 Cyan, Lumia 800 Black, Lumia 720 Black
 gajic_ivan OffLine Mobil fan - Sre, 06. Okt 2010. 23:47
Korisnikov avatar
jel ima neko problema sa wifi-om?
moj c905 je od skoro poceo da ne me zeza po tom pitanju... iako je wifi ukljucen, ne prepoznaje ni jednu mrezu a radio je ok do skoro.. mada, s obzirom da je mob bio 2x na servisu zbog slusalice, pa zbog poklopsa kamere, pa fast porta, pa tastature :) ne bi me cudilo da je i ovo riknulo :D
406 poruka od Sre, 04. Avg 2004. 01:22
• Šabac : • iPhone 7 Plus
make. believe
 Irena777 OffLine Novajlija - Sre, 24. Nov 2010. 12:44
Zeza mi dugmence desno ispod ekrana,ne krcka pa mora da se jace pritisne ili vise puta.Ne znam gde da popravim u servisu su mi rekli da nemaju original tastaturu.Promenila bi i poklopac za bateriju jel ima neko ideju gde da nadjem original delove tj servis sa original delovima??
14 poruka od Čet, 17. Jan 2008. 16:46
 Irena777 OffLine Novajlija - Pet, 10. Dec 2010. 04:07
Da li ima nekih novosti u vezi GPS-a,jel neko uspeo da "upotrebi"navigaciju?

14 poruka od Čet, 17. Jan 2008. 16:46
 nemac88 OffLine Slučajni prolaznik - Sre, 09. Nov 2011. 20:31
Imam problem sa displejem na ovom telefonu. Naime, tel normalno pali, puni vidi ga komp, prima salje pozive... ali nema slike na displeju. Zamenjeni fletovi i dalje nema slike. Displej nije razbijen, nije cak ni ogreban... Zna li neko u cemu je problem?
5 poruka od Pet, 04. Nov 2011. 10:39
 fannY OffLine Expert - Sre, 09. Nov 2011. 20:33
Korisnikov avatar
nemac88, najbolje da to pitas u podforumu Servisiranje.:)

http://www.mobilnisvet.com/forum/viewforum.php?f=18
2498 poruka od Pon, 01. Jun 2009. 21:31
: • Redmi Note 7
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 246 Posta ]  Strana «  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Index boarda » Mobilni telefoni » Sony (Ericsson)