SonyEricsson C905

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
dejan87dex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 01:41
:: Lumia
Lokacija: Pancevo

Post od dejan87dex »

Dange,ako ti je r1fa035 onda ne diraj nista,a drajver ti je bezveze da menjash iako ima taj modul od kamere potenciala,slike su super,budi zadovoljan.

I da dodam,trip sa c905 koji sam imao je ipak hardverske prirode,otvorio sam tel i fenom isushio flat od kursora,i sad radi ko bombona :-) a u servisu nisu imali pojma,flashovali ga bez potrebe...
Posle 6 meseci intenzivnog korishchenja,jedinu manu opisujem za taster za okidanje i ovaj kursor,korodirali su :-( sve ostalo 5ica!
Nokia N9 Cyan, Lumia 800 Black, Lumia 720 Black

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

jel ima neko problema sa wifi-om?
moj c905 je od skoro poceo da ne me zeza po tom pitanju... iako je wifi ukljucen, ne prepoznaje ni jednu mrezu a radio je ok do skoro.. mada, s obzirom da je mob bio 2x na servisu zbog slusalice, pa zbog poklopsa kamere, pa fast porta, pa tastature :) ne bi me cudilo da je i ovo riknulo :D
make. believe

Irena777
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 17. Jan 2008. 16:46

Post od Irena777 »

Zeza mi dugmence desno ispod ekrana,ne krcka pa mora da se jace pritisne ili vise puta.Ne znam gde da popravim u servisu su mi rekli da nemaju original tastaturu.Promenila bi i poklopac za bateriju jel ima neko ideju gde da nadjem original delove tj servis sa original delovima??

Irena777
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 17. Jan 2008. 16:46

Post od Irena777 »

Da li ima nekih novosti u vezi GPS-a,jel neko uspeo da "upotrebi"navigaciju?
  • ________________________________________
    Izmenio Miškoni:: Pročitaj pravila foruma!

nemac88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 04. Nov 2011. 10:39

Post od nemac88 »

Imam problem sa displejem na ovom telefonu. Naime, tel normalno pali, puni vidi ga komp, prima salje pozive... ali nema slike na displeju. Zamenjeni fletovi i dalje nema slike. Displej nije razbijen, nije cak ni ogreban... Zna li neko u cemu je problem?

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Post od fannY »

nemac88, najbolje da to pitas u podforumu Servisiranje.:)

viewforum.php?f=18

Odgovori