w350i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
MiLaN_93
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Sub, 17. Nov 2007. 02:05

w350i

Post od MiLaN_93 »

Ovako, kupio sam SE 350i, mob je preteran, svidja mi se jako... Al' imam jedno pitanje, dali ovaj telefon ima shake control? Posto to pise na nekim forumima al ne kontam kako se aktivira...

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Držiš valjda walkman dugme i onda ga protreseš !
Nokia C6

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

Pa ako pise onda verovatno ima samo mozda nisi ukljucio shake opciju u Settings, a i mora da ti bude ukljucen W player.
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

MiLaN_93
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Sub, 17. Nov 2007. 02:05

Post od MiLaN_93 »

Pa gde ima shake funkcija u settings? Uopste ne mogu naci :S. Ma videcu uopste... Pitanje je dal uopste ima shake control xD, samo sam video na par mesta da pise da ima...

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

Ja mislim da nema shake, sad sam gledao na jednom stranom sajtu, kojem totalno verujem, i nije pisalo.. a i da ima sigurno bi rekli na reklami koja ide sada za w350i.. a ne kazu..
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

MiLaN_93
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Sub, 17. Nov 2007. 02:05

Post od MiLaN_93 »

"Sa leve strane telefona nalazi se Walkman taster, čijim zadržavanjem aktivirate Shake Control (karakterisitka koja sama sebe opisuje). Takođe sa ove strane se nalazi i konektor interfejsa." , znaci to pishe na ovom sajtu u kompletnom testu tog telefona . . .

KremaBL
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 26. Jul 2008. 17:38
Lokacija: Banja Luka

Post od KremaBL »

Nema Shake. Sony ne bi propustio to da stavi Shake control u tel a da to ne objavi na svom sajtu. A i da ne spominjem činjenicu da ako telefon ima shake SE to obavezno ubaci kao atribut u reklamnoj kampanji (pogledaj reklamu za W760!).
MiLaN_93:
Pošto imaš telefon moram da te pitam, da li je muzika preko slušalica dovoljno glasna? Stlano idem po gradu pa da li je zvuk dovoljno jak da nadglasi okolinu???
Odgovori molim te, jako mi je bitno
Unaprijed hvala

KremaBL
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 26. Jul 2008. 17:38
Lokacija: Banja Luka

Post od KremaBL »

E ljudi, kupio sam ovaj telefon. Znate kako na reklamama telefoni uvijek izgledaju bolje nego uzivo. E ove je obrnuto. Telefon taaaaako DOOBROOOOOOOO izgleda da ostajete bez rijeci . Imao sam LH Chocolate i nije privlacila ovoliko paznje ni priblizno. Telefon MNOOOGO dobro izgleda a da ne govorim o muzici. Zvuk preko zvucnika je poprilicno dobar, ali na bubicama zvuk dere. Jos kada bi se nabavile neke bolje tipa silikosnke ili slusalice... UUUUUUHHHH... Sto bi to bilo dobro. Telefon mi je trajao dan i malorpije sam ga stavio na punjenje i morao sam bukvalno da odem na internet i pustim muziku da bi se iskljucio. Da napomenem da telefon nov dolazi sa polu punom baterijom, zamislite koliko bi trajala tek puna... Kamera je dobra, S obzirom na mpx. Ali to nije ni toliko bitno. Bilo je komentara da su vratanca malo labava, i jesu skroz malo. Ali to necete ni primetiti u upotrebi, vec cete morati otvoriti telefon i uhvatiti vratasca i mrdati ih. Vanjse tipke imaju odlican odziv, a numericka tastatura, Iako sam po slikama sumljao da je jako neudobna(pogotovo navicaiono dugme nagore i selekcioni tasteri) je odlicna. Nije ni malo zamarajuca, pa cak i jako udobna i lagodna za koristenje. Curama takodje nece smetati ako imaju dugacke nokte zato sto je moja sestra(koja ima nokte kao vestica) tipkala poruke i rekla da su tasteri extra. Imaju super hod i brz odziv. Displej je odlican, a od tema vam zastaje dah. Sve su jako dobro osmisljene i dizajnirane. Kretanje kroz meni je popraceno blagim vibracijama sto je jako zanimljvo. Telefon je nevjerovatno lako koristiti. Sve sto vam zatreba je na dohvat ruke, ili u ovom slucaju prsta. Sve je jako dobro zamisljeno i odradjeno, tako da sto se tice i ovog dijela, telefon zasluzuje cistu peticu. Sve u svemu ovo je muzicko\modno resenje koje kada se kao takvo uzme, ispunjava sva moguca korisnikova ocekivanja! I preporucio bih svima koji traze ovakav telefon da ga obavezno stave na svoju listu.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Mana mu je sto nema video zapis. Ovako, izgleda da nije los. Nema nek "besne" specifikacije, ali je dobar. KremaBL, koliko si ga platio? Koje slusalice idu uz njega HPM-64?

KremaBL
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 26. Jul 2008. 17:38
Lokacija: Banja Luka

Post od KremaBL »

ma da
ove klasicnei mnoooogo je dobar zvuk
probao sam sa nekim drugim slusalicama
i nije toliko glasan zvuk
pa hocu da vidim sa nekim original sonyjevim slusalicama kako ce to izgledati

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Evo danas sam se našao u neverovatnoj situaciji:Idem ja da gledam w350,i iznenadim se kako je lep,mali i kvalitetno urađen.Prelep telefon!I ja otvorim vratanca,umalo h nisam polomio.Tanka i nesigurna.A onda pored njega ugledam htc touch diamond i joooooooooooooooooooooooooooooj.Ako mi verujete pre sam primetio w350 nego diamond!!! :o
Nokia C6

sasas13
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 28. Okt 2008. 19:42

Post od sasas13 »

Kada slkopim vratanca i kada stiskam dugmice tel vibrira...da li postoji neko ko je provalio kako se to iskljucuje...?

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Meni je w350 odlican telefon.U kombinaciji sa nekim smartphonom predstavlja idealno resenje.KremaBL, Ako nije tajna koliko si ga platio?
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

MiLaN_93
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Sub, 17. Nov 2007. 02:05

Post od MiLaN_93 »

Jel moze neko da mi objasni kako mogu da ubacim flash theme u ovaj mob, ako nije problem?? Alo ono, korak po korak? :lol:

4life
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 104
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 18:06
Lokacija: Buljarica, CRNA gora

Post od 4life »

Molim za iskustva ljudi koji su probali da u njega stave 4gb karticu (ako ih ima)... :)
Koči li fon, kako reaguje? I da li uopšte može da prihvati memorijsku tog kapaciteta?

Hvala unapred! :wink:
Nemam telefon trenutno.

MiLaN_93
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Sub, 17. Nov 2007. 02:05

Post od MiLaN_93 »

Hmmm, trebalo bi da moze da prihvati... Nisam probao, al sto se tice kocenja, verovatno se fon malo uspori, kad se memorijska skoro skroz napuni... Al, ako si izdrzljivih zivaca, moze da prodje :lol: :D

Odgovori