SE k550 office podrska

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
tmedurec
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 13:02
Lokacija: Hrvatska

Post od tmedurec »

Ne radi mi.
1) Odpakirao sam.
2) Otpakirane foldere (uzeo sam samo foldere Microsoft word, excel i pdf) sam prebacio u memoriju telefona u ''oder folder''.
3) Izvadio sam USB kabel i prekinuo vezu mobitela i PC-a.
4) Ugasio sam i upalio mobitel
5) Otišao sam u ''oder Folder'' našao te foldere koje sam tu prebacio i nemogu tu naći nikakve ikone za instalaciju??????

Gdje sam pogriješio kaj mi ne radi?????


Hvala.

Milanokos
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 190
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2008. 22:55

Post od Milanokos »

2) Otpakirane foldere (uzeo sam samo foldere Microsoft word, excel i pdf) sam prebacio u memoriju telefona u ''oder folder''.


pazi otpakujes samo office .rar ostalo ostavi tako samo prebacis u other znaci ne otpakujes podatke unutar vec direktno prebacujes na mob i videces java ikonicu!!!!!

;)

http://img386.imageshack.us/my.php?imag ... 201rf7.jpg
ovako selektovane ih prebacujes u other izvadis usb nadjes ih i ides na install :)
Iphone 3GS 16 Gb
SE K850

tmedurec
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 13:02
Lokacija: Hrvatska

Post od tmedurec »

Uspio sam instalirati.
Upalim word ali nemogu otvorit nijedan fajl koji pohranim na memoriju, tj. uopče mi ne ponudi da u memoriji nađem neki dokument koji bih htio otvoriti.

Isto tako kad nešt napišem u tom wordu i spremim nemogu nać gdje je to spremljeno u telefonu.

Čudan je taj office.

Milanokos
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 190
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2008. 22:55

Post od Milanokos »

tmedurec, to si upravu to je i mene cudilo ali nisam se ponajvise zabavljao tim wordom verovatno postoji neka caka :wink: igraj se i naci ces! :wink: :wink:
Iphone 3GS 16 Gb
SE K850

Odgovori