SE W900i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Francesko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 18. Nov 2006. 15:04

SE W900i

Post od Francesko »

Pozdrav!
Kao sto vec vidite po nazivu teme meni je preko potrebam telefon SonyEricsson W900i :oops: . Znam da je telefon pregazio vreme, ali jedna meni draga osoba bas zeli da ga ima, pa bi svaka pomoc bila dragocena. Ako bi mogli da mi kazete neku informaciju gde bih mogao da ga nadjem NOVOG bio bih vam veoma zahvalan, sta vise to ce mi toliko znaciti da ovde OBECAVAM da cu vam dopuniti kredit za neki prihvatljiv iznoscic :D . Molim vas da mi date neku informaciju gde ga mogu kupiti u Srbiji, i kao sto sam vec rekao bicete nagradjeni ;) .

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Nov nema sanse nigde da nadjes, proizvodnja je stala tako da nov nema sanse da nadjes.Prati oglase koje se nalaze na ovom sajtu i mozda pronadjes neki.
Pojavljivali su se poslednjih meseci polovni, cena oko 150e koliko se secam, a evo ima jedan sad u oglasima i cena je 115e.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Francesko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 18. Nov 2006. 15:04

Post od Francesko »

Da ali taj tamo sto ima je w900, a ja zelim sa i, w900i :(... A i trazim nov :shock: Necu ipak odustati :P, saljite i dalje ako nadjete nesto.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Lol...
Pa w900 i w900i su isti telefoni, i oznacava da je namenjen celom svetu, c je oznaka za kinu, a a da je za ameriku... Da si citao ovo bi nasao jer sam samo ja napisao jedno 50 puta, da ne spominjem i druge clanove.
Ja ti kazem nov neces nigde naci, mislim ko ce da drzi nov u kutiji od 2006 godine :shock:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Odgovori