W350

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
IM
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 07. Jun 2009. 22:04

W350

Post od IM »

Razmisljam o kupovini novog mobilnog telefona (sada posedujem Samsung D600) i odluka je pala na Sony Ericsson W350. Znam da kada je poklopac zatvoren telefon se koristi kao mp3 player, a kada je otvoren kao telefon, pa mene zanima da li na ovom telefonu postoji mogucnost minimiziranja mp3 playera i obavljanja drugih funkcija (npr slike ili citanje wordovih fajlova). I da li telefon more da otvori word fajlove.
I zanima me vase sveukupno misljenje o ovom telefonu.

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Walkman se može minimizirati, što se tiče čitanja Word fajlova to nije moguće fabrički ali postoji java aplikacija za to. :wink:

Imao sam prilike da koristim ovaj fon i mogu reći da nije loš, dobar telefončić za te pare (kameru nisam upotrebljavao, tako da ne znam kakva je.).
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

IM
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 07. Jun 2009. 22:04

Post od IM »

Hvala na odgovoru. Sta ja hocu da radim je da pustim pesmu, minimiziram walkman, otvorim wordov fajl i citam reci pesme.
Hvala jos jednom. :)

milosb793
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2010. 08:59
Lokacija: Zivim u kompu...

Post od milosb793 »

JA koristim ovaj telefon, i mogu reci da je odlican, jedino su mu vratanca veoma osetljiva... Mozes da kopiras reci pesme u notepad-u i sacuvas, ubacis u telefon i slusas muyiku i citas, bas kako ti hoces... Mozes da slusas muziku i radsi sta god (igras igrice, kucas, citas poruke....) Pozz
__________________
Izmenio McLaren F1: Zabranjeno je citiranje celog teksta, a pogotovo onog iznad jer se podrazumeva da se na njega nadovezuješ.

>>Pravila otvaranja tema i davanja odgovora<<

Odgovori