k550 - mrtvi pikseli

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

k550 - mrtvi pikseli

Post od brain_damaged »

juče mi je telefon ispo iz džepa dok sam trčao sa stepenica(i odleteo jedno 10m)
nisam primetio odma nista na njemu neobično dok nisam dosao kući, video sam par piksela na ekranu da su ljubičaste boje i da ne reaguju na pomeranje slika ni ništa. to mi i nije tolko smetalo dok se jutros ne probudim i vidim 2 duže linije i 2 fleke na ekranu.. jel imao neko slican problem i da li će mi ceo ekran crći, svejedno planiram uskoro drugi telefon da uzmem, ali ovaj volim jako i hteo sam da mi ostane kao sekundrani :'(
Nokia N73

hybrid
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 04. Maj 2009. 18:03

Post od hybrid »

Iz licnog iskustva sa k750, otici ce ti ekran. Tj. pukao je, (nisu to mrtvi pixeli-kao sto se na lcd monitoru pojave "sami od sebe") :( jbg
Ja sam zamenio ekran za smesne pare, isao sam od servisa do servisa i negde su mi trazili 50e, negde 40, a na jednom mestu 25e. I ja ti lepo zamenim ekran za 25e i sad sljaka evo vec godinu dana i sve je redu...
tako da... za 20 i kusur evra (ili mozda vise, ipak nije isti ekran kao na k750), mozes da ga zadrzis kao sekundarni...
poz
EDIT:
hahaha... e jesi baksuz :) , sad vidim da si na temi za w995 napisao:
jbg, meni se ne isplati da dam tolike pare na telefon od sad cu da uzimam samo polovnjake svaki telefon izlupam jako brzo...
bedak... sta da ti kazem...

Milanokos
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 190
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2008. 22:55

Post od Milanokos »

brain_damaged, ne mora da znaci da ce crci,jer imam k550 na kom imam 2 velike crte isto tako posle pada i sljaka bez proba vec nekoliko meseci :wink:
Iphone 3GS 16 Gb
SE K850

hybrid
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 04. Maj 2009. 18:03

Post od hybrid »

i to je moguce... u mom slucaju, nazalost, nije bilo tako, vec je iz dana u dan bilo sve gore...
na kraju nisam mogao nista da vidim...

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

pa jesam baksuz :) a žao mi jako telefona(imam ga 18 meseci), pogotovo sto mi sve na njemu custom, svi svršavaju kad vide one flash meni teme i sve, telefon se čuje jače nego n73

danas sam pritiskao prstom po ekranu na mestu gde su pikseli zabagovali, i neki su se povratili(menjaju se boje i sve, a par njih je promenilo boju, al sve je ostalo isto, samo se širi malo kad gore u jednoj liniji)
okačiću sliku možda ako slikam digitalnim da vidite o čemu je reč


edit: eo slike

Slika
Nokia N73

hybrid
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 04. Maj 2009. 18:03

Post od hybrid »

e, pa i nije tako strasno... meni je bio mnogo gore... pa sacekaj neko vreme, pa vidi kako ce da se ponasa ekran, pa ces i znati sta da radis... :)

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

nadam se da neće otići, dosta je telefon i preživeo, a ne isplati mi se da menjam ekran ako je cena preko 30 evra, jer sam telefon vredi možda toliko(maska je jako oštećena od padova fale razni delovi)
Nokia N73

alexandar091
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 11. Maj 2009. 02:45
Lokacija: Srbija

Post od alexandar091 »

ja to imam na w910 i cim sam kupio tri tacke bile na vrhu ekrana onako bas vidne! neznam kako ali sad su skoro neprimetne! kako su mogle da se smanje??? a kako su se uopste i pojavile???

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

tebi je to možda bila prašina...
:|
evo širi mi se fleka :smutny:
Nokia N73

Miodrag N73
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 182
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 23:26

Post od Miodrag N73 »

Kod mene na W910 ima dva truna prasine na displeju :smutny: .Da imam cime sad bi ga rasklopio da ocistim.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Joj koliko ta prasina ume da nervira,kod mene je na n79 upala jedna trunka i svaki put kada je vidim dodje mi da raspalim telefon o beton
D500&E71

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Meni se nekoliko zrna prasine podvuklo pod touch foliju na G900i. Slika Ne znam ni ja kako je to moguce. :unsure:
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Odgovori